Jump to content

Mariusz1979

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

About Mariusz1979

 • Birthday 07/17/1979

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8t

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mariusz1979's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Na plus: - płynne działanie Centrum Kontroli: WiFi, NFC - i najbardziej denerwujące: latarka, cyk i działa. - aplikacja SMS i Telefon - bez czekania na wczytanie listy połączeń i smsów - trochę płynniej chodzi, - poprawki z lutego
 2. GP nie używam - płatności NFC przez IKO działają normalnie. Mam Orange Fox Recovery - nie miałem żadnych problemów.
 3. Zainstalowałem. Działa dużo lepiej niż 12.0.2. Telefon jest używalny, ale: - szybko zamyka aplikacje; niby pamięci jest sporo, ale wyłączysz ekran na minutę i już ładuje apki od nowa - przyciski Centrum Sterowania reagują ze sporym opóźnieniem, włączenie latarki trwa 3-4 sekundy, dane mobilne podobnie, ale WiFi szybko, - zdarzają się spadki płynności, na granicy klatkowania, smsy dłużej się ładują, + aparat nareszcie włącza tryb HDR + ładniejsze czcionki, świeży wygląd, bardzo ładne menu Wyłącz / Uruchom ponownie + poprawki bezpieczeństwa z 1 grudnia. Na razie zostanę przy tej wersji, jest nadzieja, że następne będą coraz lepsze. Chociaż z zazdrością patrzę na Redmi 9 (lancelot) mojej córki — tam MIUI 12.5 chodzi bardzo przyjemnie, lepiej niż u mnie (a telefon za 490 zł). Edit: wyłączyłem animację zupełnie i Centrum Sterowania chodzi szybko.
 4. Jest nowa wersja. Czym się różni od tej z 15 grudnia? xiaomi.eu_multi_HM8_V12.5.4.0.QCNCNXM_v12-10.zip Czyżby poprawki błędów?
 5. Hej Po aktualizacji do V12.0.2.0.RCXMIXM apka SMS nie startuje. Komunikat "SMS wciąż przestaje działać". Zainstalowałem Textra, usunąłem MMS - nie pomogło. Treść błędu w pdf. SMS error.pdf
 6. Redmi Note 8t Jest stabilny 12.5 na A11 dla EEA. Próbował ktoś? https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/willow/stable/V12.0.2.0.RCXEUXM/
 7. Hej Jak w tytule - w apce SMS była opcja przesuwania po wiadomościach - w lewo, żeby usunąć, w prawo - oznacz, jako przeczytane. Czy została wyłączona czy po prostu nie działa?
 8. Dobra, zainstalowane. Działa radio, które w MIUI11 nie startowało. Klient zadowolony. Moja reputacja rodzinnego magika od telefonów ocalona.
 9. Hej Kiedy można się spodziewać xiaomi.eu v12 dla Redmi 8 (olive)?
 10. Witam Próbuje przyśpieszyć instalację MIUI 12 na telefonie kumpla. Na razie jest MIUI 11.0.11.0 Global. Ściągam ROM V12.0.1.0.QCXMIXM ze strony. Potem Aktualizacje - Instaluj z pliku zip i dostaję komunikat, jak na zdjęciu nr. 3. Co może być nie tak?
×
×
 • Create New...