Jump to content

eddie7

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO M3/ Mi A2 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

eddie7's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dziękuję. Spróbuję, jak znajdę czas i dam znać, jak wyszło. Pozdrawiam.
 2. Na POCO M3 z Androidem 11 MIUI 12.5.2: Klikasz po kolei: Ustawienia/O telefonie/Pamięć wewnętrzna/ pokażą się opcje takie, jak "Odłącz kartę SD", "Formatuj kartę SD"
 3. Witam. Czy da się wgrać ROM z Indonezji, gdyż podobno jest tam natywny program do nagrywania rozmów, gdyż nie ma tam Google Dialer, tylko jest Xiaomi Dialer. Mam w planie wiele rozmów urzędowych i chciałbym mieć to rejestrowane, aby nie pominąć niektórych szczegółów. Jeśli tak, to czy ktoś ma instrukcję "krok po kroku" dla laika. Podobno Mi 11 Lite ma tę opcję w wersji Global, więc też na Polskę i w najgorszym wypadku będę musiał nabyć ten model. Próbowałem na POCO M3 różnych Call Recorderów z Sklepu Play i albo nie działają, albo nagrywają tylko jedną osobę. Zresztą czytałem opinie użytkowników inneych modeli, że też mają problemy przy aplikacjach do nagrywania ze Sklepu Play. A jeśli jakimś cudem się nagra, to często bardzo słaba jakość i zdarza się, że np ucina końcówkę rozmowy.
 4. Nie było marcowej i kwietniowej aktualizacji. EDIT: Jest już majowa aktualizacja. Plik 1,1 GB w trybie recovery. EDIT: Jest też czerwcowa i zarazem ostatnia dla tego modelu aktualizacja. Plik 1,1 GB w trybie recovery. EDIT: Jest niespodziewana lipcowa aktualizacja (Plik 1,1 GB w trybie recovery). Nie było jej w planach, bo projekt Android One zapowiadał 3 lata wsparcia, czyli tylko do czerwca. Dostaliśmy gratis od firmy
 5. W takim razie nie wiem, co może być przyczyną, że nie chcą się w twoim modelu odtwarzać niektóre dźwięki. Mam teraz ustawiony do połączeń przychodzących przyjemny dźwięk "Savannach". Nie sprawdzałem działania innych. Wcześniej tego dźwięku chyba nie było w zestawie.
 6. Podwójne kliknięcie dla wybudzenia miałem kiedyś, ale zostało usunięte przez Xiaomi, a przyczyną może być to, że część telefonów miała inne wyświetlacze, które nie współpracowały z tą funkcją. Co do dźwięków, to trzeba ustawić albo te z zestawu wbudowanego, albo własne. Własne będą działać pod warunkiem, że zostaną najpierw umieszczone w folderze Rightones w pamięci wewnętrznej, a następnie w ustawieniach dźwięku wybrane dla danej funkcji. Do przeniesienia pliku MP3 można użyć menedżera np. wbudowanej aplikacji Files. Co do angielskich komunikatów, to nie spotykam się, ale może dlatego, że ostatnio tego telefonu używam, jako drugiego. Od grudnia mam POCO M3, który nabyłem w podobnej cenie, jak Mi A2 Lite dwa lata temu.
 7. Nie opłaca się zrywać fabrycznej folii, by nałożyć szkło hartowane. Folię można zdjąć w przypadku założenia etui z klapką, która chroni ekran. Przecież ekran ma fabryczne szkło Gorilla Gass 3, więc szkoda nakładać kolejne warstwy ochrony, a nie wiadomo, czy to nie pogorszy wyświetlania, oraz reakcji na dotyk.
 8. Jest też styczniowa aktualizacja (1 stycznia 2021). https://bigota.d.miui.com/V11.0.17.0.QDLMIXM/miui_DAISYGlobal_V11.0.17.0.QDLMIXM_4dae5e6496_10.0.zip To wersja Recovery. Plik (1,18GB) nagrywamy na kartę SD i uruchamiamy tryb recovery , czyli włączamy telefon przytrzymując jednocześnie przyciski (Vol+) i (Power). Po włączeniu i pokazaniu się pierwszego jakiegokolwiek ekranu na pulpicie zwalniamy przyciski. Powinien się ukazać robocik i napis "no command". Następnie naciskamy na krótko jednocześnie przyciski (Vol+) i (Power), aby wejść w menu Recovery. Często trzeba to kilkakrotnie powtórzyć, bo oba przyciski muszą być prawie idealnie naciśnięte jednocześnie. Następnie przewijamy do pozycji "recovery przez SD" i naciskamy Power. Następnie przewijamy do naszego pliku .zip i naciskamy Power. Później chyba jeszcze raz trzeba potwierdzić. Użytkownicy Mi A2 Lite mają to szczęście, że od kilku miesięcy skończyły się ich problemy z Androidem 10. Nie grozi im wprowadzenie Androida 11 i powtórka problemów z przeszłości. Zostały tylko małe aktualizacje miesięczne do czerwca, lub lipca. Później można ewentualnie popróbować Androida 11 w wersji stabilnej, ale już nieoficjalnej i być może bez takich błędów, jakie były przy wprowadzaniu Androida 9 i Androida 10. EDIT (17.02.2021): Jest już lutowa poprawka, a plik recovery ma 1,3 GB pojemności.
×
×
 • Create New...