Skocz do zawartości

latet

Użytkownicy
  • Postów

    5 354
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    37

Treść opublikowana przez latet

  1. Zakrzywiony, płaski, wklęsły... Mi to obojętne, wolałbym, aby w końcu dopracowali soft kamery. Bo niestety nie powala tu MN2
  2. latet

    Xiaomi Redmi 4

    Może czas na oddzielny dział dla tego, dobrze się raczej zapowiadającego modelu?
  3. Sprawa jest prosta. Do tego telefonu nie ma oficjalnego GLOBAL-a. Więc to co tam widać to syf-MIUI. Zamów wersję z Romem China - ominie Cię jeden krok w procedurze instalacji MIUI EU.
  4. A u mnie problem jakby złagodniał. Niby telefon tkwi w 2G kilkadziesiąt minut, ale jak włączę jakąś apkę, która mocno transferuje dane (np. Ookla Speed Test), to nagle się włącza 3G, a po jakimś czasie także 4G.
  5. Pierwszy to typowe syf-MIUI. Drugi na pierwszy rzut oka to Global, ale dopisek w nawiasie wskazuje, że to też może być jakiś syf. Trzeci to normalny, oficjalny ROM "china".
  6. Uprawianie filozofii "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" to cecha typowa dla wielu serwisów tel. w Polsce [oczywiście są chlubne wyjątki]. Dlatego tak głęboko nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie jeszcze dopłacają do tego "komfortu" posiadania gwarancji w Polsce. Strasznie jestem ciekawi, czy serwis współpracujący z oficjalnym polskim dystrybutorem nie będzie się podobnie zachowywać. Na razie chyba jeszcze nie było na forum "zeznań" nikogo, kto by musiał skorzystać, mam rację?
  7. Z całym szacunkiem i z wdzięcznością za poświęcony czas, ale autor tej wideo-recenzji chyba ma problemy ze wzrokiem. Mówi, że jeśli chodzi o jakość filmów, to nie ma się do czego przyczepić, a nawet w tym filmie widać tragiczne po prostu artefakty kompresji. No błagam! P.S. A jeśli miałbym się tak bardziej upierdliwie przyczepić, to zwróciłbym też uwagę na nienajlepszą wymową nazwy naszej kochanej marki. Bo Xiaomi to 2 sylaby, a nie 3 To "o" to w zasadzie bardziej jak "Ł" powinno brzmieć, a nie jak samogłoska "o".
  8. Hm, a już myślałem, że to syfMIUI, bo 5 cyfr w numerze.
  9. https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/
  10. Ale wiesz, że 11.11 jest spora promocja?
  11. Jesli kupisz w IBG, to czemu MiCenter miałby nie serwisować? (@Acid - jest takiego zagrożenie?)
  12. Wiele dający do myślenia test porównujący filmiki oraz zdjęcia z Mi5s vs. Mi Note 2:
  13. Ten gość opublikował właśnie kolejny film. Porównanie Mi Note 2 do Mi5s:
  14. Mój od wczoraj we Francji. Zakup 2.XI. Szacuję, ze będzie u mnie koło środy.
  15. To nie działa. W kółko o tym się tu pisze (że nie działa), a wciąż ktoś się znajduje, kto wierzy, że to może pomóc.
  16. To teraz napisz to tak, aby można było zrozumieć, co miałeś na myśli.
  17. Może w przyszłości będzie to przez Polskę? No co? Też kraj w UE. W czym gorszy od Francji?
  18. Pierwsze wrażenia oraz próbka filmu 4K z Mi Note 2 – filmy z kanału TechTablets:
  19. Ostatnio czekałem jakieś 10 minut
  20. latet

    Xiaomi Redmi 4

    Lagować nie laguje, ale w nagrywanych filmach FHD jest szarpanie (gubienie klatek?). Ale nie wiem, czy to związane z wydajnością, czy innym problemem.
  21. Fakt, może być różnie. Ale akurat w moim Redmi 3s ta kombinacja prowadzi do EDL
  22. latet

    Xiaomi MIX

    Można – że Xiaomi tym razem pogrzebie software'owo potencjał jeszcze lepszego sprzętu niż do tej pory. Obym się mylił.
  23. Jeśli to napisałeś jako ostrzeżenie "Nie dajcie się nabrać - wersja INT tego telefonu nie ma B20", to rozumiem. Jeśli w jakimś innym celu, to nie rozumiem w jakim.
  24. latet

    Etui / Bumper do MI5

    Brzmi super! Dowiedz się może czegoś więcej od posiadaczki... Coś, co pomoże nam to namierzyć.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...