-
Postów
5 354 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
37
Treść opublikowana przez latet
-
Zakrzywiony, płaski, wklęsły... Mi to obojętne, wolałbym, aby w końcu dopracowali soft kamery. Bo niestety nie powala tu MN2
- 7 odpowiedzi
-
Może czas na oddzielny dział dla tego, dobrze się raczej zapowiadającego modelu?
-
Sprawa jest prosta. Do tego telefonu nie ma oficjalnego GLOBAL-a. Więc to co tam widać to syf-MIUI. Zamów wersję z Romem China - ominie Cię jeden krok w procedurze instalacji MIUI EU.
-
A u mnie problem jakby złagodniał. Niby telefon tkwi w 2G kilkadziesiąt minut, ale jak włączę jakąś apkę, która mocno transferuje dane (np. Ookla Speed Test), to nagle się włącza 3G, a po jakimś czasie także 4G.
-
Pierwszy to typowe syf-MIUI. Drugi na pierwszy rzut oka to Global, ale dopisek w nawiasie wskazuje, że to też może być jakiś syf. Trzeci to normalny, oficjalny ROM "china".
-
Uprawianie filozofii "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" to cecha typowa dla wielu serwisów tel. w Polsce [oczywiście są chlubne wyjątki]. Dlatego tak głęboko nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie jeszcze dopłacają do tego "komfortu" posiadania gwarancji w Polsce. Strasznie jestem ciekawi, czy serwis współpracujący z oficjalnym polskim dystrybutorem nie będzie się podobnie zachowywać. Na razie chyba jeszcze nie było na forum "zeznań" nikogo, kto by musiał skorzystać, mam rację?
-
Z całym szacunkiem i z wdzięcznością za poświęcony czas, ale autor tej wideo-recenzji chyba ma problemy ze wzrokiem. Mówi, że jeśli chodzi o jakość filmów, to nie ma się do czego przyczepić, a nawet w tym filmie widać tragiczne po prostu artefakty kompresji. No błagam! P.S. A jeśli miałbym się tak bardziej upierdliwie przyczepić, to zwróciłbym też uwagę na nienajlepszą wymową nazwy naszej kochanej marki. Bo Xiaomi to 2 sylaby, a nie 3 To "o" to w zasadzie bardziej jak "Ł" powinno brzmieć, a nie jak samogłoska "o".
-
Hm, a już myślałem, że to syfMIUI, bo 5 cyfr w numerze.
- 6 239 odpowiedzi
-
https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/
- 6 239 odpowiedzi
-
Ale wiesz, że 11.11 jest spora promocja?
-
Jesli kupisz w IBG, to czemu MiCenter miałby nie serwisować? (@Acid - jest takiego zagrożenie?)
-
Wiele dający do myślenia test porównujący filmiki oraz zdjęcia z Mi5s vs. Mi Note 2:
-
Ten gość opublikował właśnie kolejny film. Porównanie Mi Note 2 do Mi5s:
-
Mój od wczoraj we Francji. Zakup 2.XI. Szacuję, ze będzie u mnie koło środy.
-
To nie działa. W kółko o tym się tu pisze (że nie działa), a wciąż ktoś się znajduje, kto wierzy, że to może pomóc.
-
To teraz napisz to tak, aby można było zrozumieć, co miałeś na myśli.
-
Może w przyszłości będzie to przez Polskę? No co? Też kraj w UE. W czym gorszy od Francji?
-
Pierwsze wrażenia oraz próbka filmu 4K z Mi Note 2 – filmy z kanału TechTablets:
-
Ostatnio czekałem jakieś 10 minut
-
Lagować nie laguje, ale w nagrywanych filmach FHD jest szarpanie (gubienie klatek?). Ale nie wiem, czy to związane z wydajnością, czy innym problemem.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Fakt, może być różnie. Ale akurat w moim Redmi 3s ta kombinacja prowadzi do EDL- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Można – że Xiaomi tym razem pogrzebie software'owo potencjał jeszcze lepszego sprzętu niż do tej pory. Obym się mylił.
-
Jeśli to napisałeś jako ostrzeżenie "Nie dajcie się nabrać - wersja INT tego telefonu nie ma B20", to rozumiem. Jeśli w jakimś innym celu, to nie rozumiem w jakim.
- 6 239 odpowiedzi
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
latet odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Sposób nr 2. to wejście w tryb EDL.- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
