Jump to content

Jacky

Użytkownicy
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jacky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Miałem ustawiony zapis zdjęć z aplikacji Runtastic na kartę SD, ale od jakiegoś czasu apka zaczęła nagle zapisywać mi zdjęcia w pamięci urządzenia (być może jakaś aktualizacja coś popsuła, a być może ja zmieniłem jakieś ustawienia apki). W jaki sposób zmienić domyślną lokalizację zapisu?
 2. Jacky

  Mi Band 2

  Faktycznie. Mam ten sam algorytm, więc chyba nie było większych zmian.
 3. Jacky

  Mi Band 2

  Czy ktoś już instalował wersję 3.0.4? Czy jest w niej nowy firmware? Ja zainstalowałem, ale nie potrafię wymusić wgrania nowego firmware opaski.
 4. Czy komuś udało się skutecznie połączyć Mi Band 2 z aplikacją Runtastic, tak aby opaska mierzyła tętno w czasie treningu?
 5. Jacky

  Bluetooth

  W jaki sposób usunąć (rozparować) urządzenie sparowane przez Bluetooth w Redmi Pro?
 6. Jak w Redmi PRO odczytać dane z pendriva? Mam system MIUI Polska (wersja 8.1), roota, pendrive micro usb i adapter micro USB-C. Smartfon nie widzi pendrive.
 7. Szukam jakiejś aplikacji do konwersji plików na MIUI. Może być płatna. Mam wykupioną licencję The File Converter, ale nie konwertuje mi plików.
 8. Czy ktoś mógłby m sprawdzić czy aplikacja The File Converter jest w stanie cokolwiek przekonwertować? Mi przy próbie wyboru jakiegoś pliku wyskakuje błąd: "Error opening file". A na innych telefonach nigdy nie miałem żadnego problemu z konwersją.
 9. Jak to instalować? Tak jak aktualizację MIUI? Testował ktoś już MultiRom?
 10. Czy komuś na MIUI poprawnie działa aplikacja The File Converter? Na moim Redmi Pro po kliknięciu Pick File i wybraniu pliku pokazuje się komunikat "Error opening file".
 11. Redmi Pro 2 już istnieje: http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_pro_2-8558.php Poprawiony aparat, ram i bateria, ale czy to wystarczy?
 12. Czy Redmi PRO otrzyma certyfikację?
 13. U mnie też działa zawsze i też nie mam żadnej ochrony ekranu.
 14. Czy mi się wydaje, czy też kolejne wersje MIUI poprawiły jakość zdjęć robionych nocą lub w słabym oświetleniu? Poniżej przykładowe zdjęcie z wczoraj w padającym deszczu.
 15. Czy ktoś z Was ma taki model? Czy możecie podzielić się pierwszymi wrażeniami z użytkowania tego telefonu?
×
×
 • Create New...