Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Samouczek jest zainstalowany w telefonie bo jest w ustawieniach, ale nie ma go nigdzie na ekranie głównym po prostu sobie wziął i wyparował. Nie jest to dla mnie w sumie takie ważne, najważniejsze że system na poprawione wersji działa płynnie i nie zamyka aplikacji ;)

A mam pytanie jeszcze widzieliście Miui 8, jak wam się podoba? :)

Tapnięte z mojego REDMI NOTE 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szczuru napisał:

Od jakiegoś czasu nie ma - klawiaturę, samouczek, ustawienia gps i parę innych rzeczy dogrywasz osobno jako paczkę "MIUIPolska" - dostępna jest zawsze w pierwszym poście o danej aktualizacji.

Gdzie ta paczka jest? Nie mogę jej znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem porady ale się pogubiłem w tych romach.

Mimo iż nie miałem kłopotów zainstalowałem sobie kolejna aktualizację 6.4.21 by xiaomi.eu i po raz  pierwszy zauważyłem  spory ubytek na baterii.

Do tej pory ,a juz na pewno było dobrze na wersji od MiuiPolska 6.3.3

W związku z tym mam pytanie czy mogę po prostu wgrać ten MIUIPOLSKA 6.3.3 na ostatnią wersje od xiaomi.eu bez większych strat .

Jeśli to bardziej skomplikowane to czy mogę liczyć na jakąś pomoc przed tym zanim sobie narozrabiam bo przyznaję że wielkim  znawcą tych systemów nie jestem.

Czy w ogóle jest szansa na to że po wgraniu starego romu wróci mi poprawa pracy baterii i czy warto dla powiedzmy 1godziny zmieniać te romy bo może sie okazać że zamiast lepiej będzie gorzej...

Jeśli jest ktoś władny mi poradzić to chętnie poczytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.4.21 pod wzgledem baterii jedna z najlepszych ale polecam od razu wrzucic 6.4.28.po wgraniu wipe dalvik i cache zrobic i spokojnie poczkac az bateria zacznie normalnie chodzic.czasami po wgraniu procenty leca jak szalone ale po ladowaniu i po jakims czasie zacznie normalnie chodzic.tak jakby bateria musiala sie oswoić z nowym systemem.wiem ze to brzmi dziwnie ale przy miui to wszystko jest mozliwe.:)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji 6.4.28, to subiektywnie muszę ją odradzić.

Instalowałem ją kilkakrotnie i za każdym razem sklep Play wyłączał się, kiedy próbowałem wyświetlać pełny opis dowolnej aplikacji.

Powrót do 6.4.21 załatwia sprawę i sklep działa jak trzeba. Być może to tylko jednostkowy przypadek i u innych jest ok, ale czuję się w obowiązku o tym napisać. Mam nadzieję, że w następnym wydaniu nie będzie już tego problemu.

Załączam screen z komunikatem błędu - może komuś coś to powie, bo mi niestety nic.

 

Screenshot_2016-05-03-15-07-50_com.miui.bugreport.png

Edytowane przez Altar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji 6.4.28, to subiektywnie muszę ją odradzić.

Instalowałem ją kilkakrotnie i za każdym razem sklep Play wyłączał się, kiedy próbowałem wyświetlać pełny opis dowolnej aplikacji.

Powrót do 6.4.21 załatwia sprawę i sklep działa jak trzeba. Być może to tylko jednostkowy przypadek i u innych jest ok, ale czuję się w obowiązku o tym napisać. Mam nadzieję, że w następnym wydaniu nie będzie już tego problemu.

Załączam screen z komunikatem błędu - może komuś coś to powie, bo mi niestety nic.

 

Screenshot_2016-05-03-15-07-50_com.miui.bugreport.png

Oczywiscie jedostkowy. U mnie nie ma takiego problemu.zainstaluj nowa wersje romu bo pierwotna miala buga

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam i czytam już kilka miesięcy a dalej siedzę na 5.10.29 i w sumie wszystko działa. Bateria też OK

Jak już coś to zainstaluje MIUI 8 ale też za jakiś czas jak ludzie podzielą się opinią.

Pzdr

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z głośnością połączenia ? Wczoraj instalowałem najnowszy rom z miuipolska, wszystko pięknie do dzisiejszej pierwszej rozmowy tel. Mam max a ledwo słyszę rozmówcę. Dźwięk w yt, odtwarzaczu czy powiadomieniach odpowiednio głośny .

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blankie napisał:

 

Ma ktoś problemy z głośnością połączenia ? Wczoraj instalowałem najnowszy rom z miuipolska, wszystko pięknie do dzisiejszej pierwszej rozmowy tel. Mam max a ledwo słyszę rozmówcę. Dźwięk w yt, odtwarzaczu czy powiadomieniach odpowiednio głośny .

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam , głos podczas rozmowy bardzo cichy w stosunku do 4.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...