Jump to content

GarryMoveOut

Użytkownicy
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About GarryMoveOut

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

1,465 profile views
 1. Google podobno zrzuca winę na producenta. Pewnie chodzi o kasę. Dobra wieść z XDA to że na LineageOS 14.1 działa podobno dobrze: https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78390384&postcount=28 Ktoś z stąd tego może próbował?
 2. Przecież ja nie mam do @Acida czy reszty żadnych pretensji. Tylko do ekipy MIUI z Chin (https://en.miui.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=4783894&pid=33130441). Nie jestem jakimś geekiem co musi mieć zawsze najnowszy telefon z najwyższym numerkiem. Nie widzę potrzeby upgradu skoro działa dobrze. Nie było też żadnego sprzętowego przełomu przez te trzy lata. Ale już zbaczam z tematu. Stare telefony Samsunga czy Huaweia mają więcej lata a jakoś mają certyfikację.
 3. Na forum miui piszą że to problem xiaomi bo na urządzeniach innych producentów mimo braku certyfikacji telefon działa normalnie. Tylko z Xiaomi jest problem. A na forum ekpa miui wypięła się na użytkowników twierdząc że wsparcie się zakończyło dla RMN2 dali linka do jakiegoś manuala tylko że to nic nie pomaga.
 4. Wiem że istnieje takie coś jak szukaj. Tylko tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie. Pierwszy wynik to mój wątek, kilka innych to jakieś wątki z kosza a w innym problem był nie rozwiązany. Więc nic mi po takich wynikach wyszukiwania.
 5. A da radę to jakoś sprawdzić bez odpalania sklepu Play? No aktualnie nie mogę go odpalić nawet po restarcie
 6. Miałem MIUI Polska przez długi czas, jakieś rok temu przeniosłem się na MIUI Global, wszystko było ok do czasu. Aplikacja Google Sklep Play przestałą działać. Po kliknięciu w sklep pojawiał się toast Aplikacja nie jest zainstalowana na twoim urządzeniu czy jakoś tak. Po ponownym uruchomieniu aplikacja już się odpalała ale instalacja niektórych aplikacji albo trwała bardzo długo albo kończyła się niepowodzeniem. Włączyłem podgląd procesów. Wyszło że przy otwieraniu sklepu play i aktualizowaniu bardzo dużo zasobów zżywał dex2oat. Część aplikacji zaczęła zgłaszać że do działania potrzebne są usłu
 7. 1)Czy jest jakaś różnica między Stable eu V8.5.1.0.LHMMIED (MIUI8) a ostatnim MIUIpolska? 2) czy mi stable eu wymaże TWRP jak mam. Bo mam miuipolska i myślę czy się nie przesiąść na stable eu. 3) Czy jak bym chciał wrócić oprócz full wipe będę musiał coś jeszcze zrobić czy normalnie wgram przez TWRP.
 8. Witam po długiej przerwie. Mam 7.2.16 odkąd wyszedł ten ROM bo bateria dobrze mi trzymała a z każdą następną było coraz więcej narzekań. Ale do rzeczy, problem jest taki że raz na jakiś czas (3-4 razy w miesiącu) w telefonie coś odbija i procenty znikają w oczach np. pisząc SMSy około 70% w 5 -10 min. Zdziwiło mnie jak podłączyłem telefon do ładowania że z taką samą prędkością co traci tak szybko się ładuje. Wiele razy sprawdzałem w Waceclock co tak zżera ale nic szczególnego nie widziałem. Nie zależnie czy pakiety są włączone, czy aplikacje w tle są ubite czy nie. No tak się dzieje. Ponowne u
 9. Od bardzo dawna nie wchodziłem na to forum i nie aktualizowałem słuchawki od wersji 7.2.16. Czy od tego czasu dużo się zmieniło? Myślę czy by nie zaktualizować do ostatniej wersji. Czy wystarczy jak zawsze to było twrp i tyle czy będę musiał czyścić cały telefon i od nowa wszystko. Root jest wbudowany w room czy będę musiał dodatkowo coś zrobić?
 10. Zauważyłem że zapanowała moda wśród producentów (czy to Xiaomi czy Meizu, Huawei) żeby jedno z slotów sim robić miejsce na kartę SD. A ja potrzebuję dualsima i miejsca na kartę. Im więcej pamięci wbudowanej tym lepiej. rozmiarem ~4,7-6 cali, cena do 900zł. Czy coś da się znaleźć?
 11. I tak i nie. Powrót do kopi i tak skutkował tym że się wywalało to zrobiłem full wipe. Bo i tak już za dużo mi się na telefonie naśmieciło. Od ponad roku aktualizuje to czas najwyższy już był Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
 12. Po aktualizacji rozsypał mi się system. Przywracanie go z kopii nie pomogło. To na czysto zainstalowałem MIUI bo i tak już od dawna chciałem to zrobić. Przed wipe zrobiłem pełną kopie wszystkiego w TWRP. Po sformatowaniu telefonu przypomniałem sobie o danych aplikacji (gnucash) że zapomniałem zrobić eksport przed wipem. No ale że zrobiłem pełną kopie to się za bardzo nie przejmowałem tym bo pomyślałem że ją odzyskam. Dane tej aplikacji powinny leżeć w: /data/data/org.gnucash.android. No to zgrałem na kompa: Zrobiłem cat data.ext4.win00? > data.ext4.win No i ku mojemu zdziwi
 13. GarryMoveOut

  MIUI 7.2.16

  Niestety ale mi po aktualizacji przestał działać sklep play. Czy ktoś z RMN2 miał problemy?
 14. W co mam klikać? Wyjąłem baterię z telefonu i teraz telefon na nowo się aktualizuje. Dziwne. Niestety dalej tak samo. A z adb wyrzuca mi takie coś jak klikam w sklep play. 02-18 10:13:29.969 791-821/? E/ActivityManager: writeStringToFile error: /sys/kernel/debug/binder/transaction_log_enable java.io.FileNotFoundException: /sys/kernel/debug/binder/transaction_log_enable: open failed: EACCES (Permission denied) 02-18 10:13:29.970 791-821/? E/ActivityManager: Error happens when dumping message history java.lang.NullPointerException:
 15. Zaktualizowałem wczoraj do 7.1.16 i odrazu po pierwszym uruchomieniu nonstop wysypują się usługi Google. Czyściłem cache i dalvik, uruchamiałem kilka razy ponownie. Czysciłem dane sklepu i dalej nic. *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** Build fingerprint: 'Xiaomi/hermes/hermes:5.0.2/LRX22G/7.2.16:user/release-keys' Revision: '0' ABI: 'arm64' pid: 12169, tid: 12169, name: .gms.persistent >>> com.google.android.gms.persistent signal 4 (SIGILL), code 1 (ILL_ILLOPC), fault addr 0x7f7c57a908 x0 0000000075db8f80 x1 0000000012d1dec0 x2 000000000000
×
×
 • Create New...