Jump to content

fyme

Użytkownicy
 • Posts

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

fyme last won the day on November 5 2016

fyme had the most liked content!

3 Followers

Recent Profile Visitors

3,283 profile views

fyme's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In
 • Very Popular Rare

Recent Badges

303

Reputation

 1. Cześć Dawno się już w tłumaczenia nie bawiłem ale coś tam chyba w głowie zostało, więc struktura tłumaczenia musi być taka sama jak struktura aplikacji którą chcesz tłumaczyć. Czyli jeśli po dekompilacji aplikacji masz dajmy na to Aplikacja.apk\res\values to w tłumaczeniu też musi tak być. Przykład z mojego dysku J:\jBart\Lewa-v5-Translation_pl\Polish\main\ApplicationGuide.apk\res\values-pl Ścieżka powyżej to ścieżka do pliku values-pl znajdującym się w konkretnym miejscu na dysku. Jak widać jest to partycja J folder Lewa ita. Całe repozytorium nazwałem Polish w którym znajduje się folder main tak tak main bo to z niego wczytywane są tłumaczenia. Teraz na wzór musisz zrobić sobie repozytorium które będziesz linkował do Jbarta i sukcesywnie uzupełniał. Piszę że na wzór bo nie wiem jaka jest struktura aplikacji na amazfita.
 2. W tej czcionce nie ma polskich znaków. Musiałbyś je dorobić na piechotę, znak po znaku.
 3. Zgadzam się, może któryś z Adminów czy Moderatorów zechciałby oczyścić temat i zrobić coś na wzór wątku "Pokaż pulpit swojego MIUI" gdzie posty bez konkretnych wytycznych są usuwane. Przyznaje że i ja dołożyłem kamyk do tego ogródka za co serdecznie przepraszam @ZduneX25, @Acid Można by coś zadziałać w temacie?
 4. Ja również mam inny telefon niż przy zakładaniu konta na designer i u mnie problemu nie ma. Konto założyłem mając Oppo find 5 a teraz mam redmi note 2 i na obu do dziś działa. Wg mnie nie ma znaczenia zmiana telefonu tylko rodzaj softu na nim zainstalowany. Być może masz globala? Ja od zawsze mam china developer od xiaomi.eu na redmi a wcześniej sam sobie robiłem soft dla oppo oparty o china i działa.
 5. fyme

  MIUI 7.10.19

  @Immortel tylko zaktualizowałem telefon. Żadnych innych ruchów
 6. Wczoraj w akcie desperacji zainstalowałem miui 5.12.10 i co? I dziś wróciłem do domu po pracy mając jeszcze połowę baterii. Korzystam z telefonu tak samo jak zawsze więc na tą chwilę mogę stwierdzić że miui 9 słabo zachowuje się na redmi note 2.
 7. A mój telefon pobił dziś kolejny rekord. Zawołał o kabel o 13 godzinie mimo że odpiołem go od ściany o 5 rano. Ekran razem może z godzinę I tylko połączenia. Masakra jakaś
 8. Zauważyłem bo telefonu używam jako służbowego i jakiś czas temu wytrzymywał spokojnie do wieczora a teraz woła o ładowarkę już koło 16 godziny. Z telefonu korzystam tak samo jak kiedyś i wykonuję mniej więcej tyle samo rozmów dziennie. Kurcze chyba sprawdzę starsze wersje romów choćby dla testu tyle że dopiero koło soboty bo rano lecę do Finlandii w delegację. Już się boję co to będzie jak w roamingu telefon będzie skakał po nadajnikach
 9. No to słabo czyżby celowe postarzanie produktu? Taka mała teoria spiskowa
 10. Możesz opisać jak to sprawdziłeś? Pytam bo zaciekawiło mnie to. Sam mam redmi note 2 i widzę z biegiem czasu jak bateria przy takim samym użytkowaniu starcza na coraz mniej. Myślałem już o wymianie baterii ale jeśli jest tak jak piszesz to nie ma sensu.
 11. fyme

  MIUI 7.9.7

  @slimdick ale na v8 była. Pewnie zmieniła się nazwa procesu i teraz domyślna ikona z motywu nie jest stosowana. Hmm sprawdzę to w wolnej chwili.
 12. fyme

  MIUI 7.9.7

  U was też przełączniki są odporne na motywy? Jakiego bym nie ustawił to blokada zostaje taka sama.
 13. fyme

  MIUI 7.9.7

  Czcionka jest tam gdzie była w miui v8 czyli ustawienia - wyświetlacz - krój czcionki
×
×
 • Create New...