Skocz do zawartości

Cotygodniowe aktualizacje dla RMN2


rysib

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając nieraz watki ogólne o aktualizacjach, miałem wrażenie, że rozmowa o aktualizacji różnych telefonów Xiaomi w jednym watku wprowadza "lekki nieład artystyczny". Stąd moja propozycja: założyłem nowy temat, byśmy tutaj rozmawiali o cotygodniowych aktualizacjach tylko dla Redmi Note 2. Sądzę, że będzie to wygodniejsze.

PS jeśli temat się nie przyjmie, proszę modów o zamknięcie/usunięcie tematu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krycho22 napisał:

Wcześniej miałem 5.10.29, według mnie jak dotąd najlepszy, ten jest podobny tylko bateria trochę gorzej trzyma. Ale jest Ok i nie wracam do poprzedniej wersji.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Sam "siedzę" na 5.10.29 i szukam powodu do aktualizacji. Ale jak na razie jej nie znalazłem. Pewnie dlatego, że uważam że lepsze jest wrogiem dobrego ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.12.17 - na chwile obecna wszystko ok, ani lepiej ani gorzej, gps nie sprawdzalem (uzywam tylko z Here, na poprzednich wersjach czy to duze miasta czy male OK, jak z endomondo - nie wiem i nie bede wiedzial)

11 godzin temu, rysib napisał:

Czytając nieraz watki ogólne o aktualizacjach, miałem wrażenie, że rozmowa o aktualizacji różnych telefonów Xiaomi w jednym watku wprowadza "lekki nieład artystyczny". Stąd moja propozycja: założyłem nowy temat, byśmy tutaj rozmawiali o cotygodniowych aktualizacjach tylko dla Redmi Note 2. Sądzę, że będzie to wygodniejsze.

PS jeśli temat się nie przyjmie, proszę modów o zamknięcie/usunięcie tematu.

Ja bym proponowal oddzielny temat dla kazdej aktualizacji. Za miesiac wiesz co bedzie w tym temacie? Jeden bedzie o A drugi o C a trzeci o B i bedzie syf jak na glownym o aktualizacjach.

Edytowane przez heniekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden temat starczy, najważniejsze było zrobienie tematu osobno, bo na naszym urządzeniu nie każdy update jest dobry i nie wiadomo było kto do czego się odnosi.

8 godzin temu, heniekpl napisał:

5.12.17 - na chwile obecna wszystko ok, ani lepiej ani gorzej, gps nie sprawdzalem (uzywam tylko z Here, na poprzednich wersjach czy to duze miasta czy male OK, jak z endomondo - nie wiem i nie bede wiedzial)

Ja bym proponowal oddzielny temat dla kazdej aktualizacji. Za miesiac wiesz co bedzie w tym temacie? Jeden bedzie o A drugi o C a trzeci o B i bedzie syf jak na glownym o aktualizacjach.

Jeśli ktoś nowy przyjdzie to będzie patrzył na 1-2 strony ostatnie, czyli takie, które dotyczą najnowszego romu. Co go będzie obchodził rom sprzed miesiąca czy wcześniej? Syf to będzie w liście wątków za pół roku, jeśli by każdy rom był osobno w temacie.

Żeby nie robić offtopu, sam przesiadłem się tydzień temu z 5.11.12 na 5.12.10 i ogólnie wszystko na plus, jednak jedna rzecz uległa sporemu pogorseniu, mianowicie bateria. Niby miało nie być zmian. Ale SOT na 11.12 wynosił przeciętnie 7h, teraz 5h 30min, raz dobiłem do 6h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fatis napisał:

A na czym polega problem z aparatem bo niczego nie zauważyłem..?

Generalnie to problemu jako problemu nie ma, po prostu na pierwszych wersjach wrześniowych zdjęcia wyglądały lepiej i względem innych, droższych smartfonów całkiem dobrze, później coś zepsuli i obecnie wyglądają przeciętnie. Jeśli nie miałeś wtedy telefonu to niczego złego nie zauważysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem z pytaniem na którym sofcie problem nie występuje żeby sprawdzić sobie porównanie - jest miejsce skąd można pobierać starsze wersje miuipl ?

A jak sprawa się ma w stable w takim układzie ?

1 minutę temu, Cichq napisał:

Generalnie to problemu jako problemu nie ma, po prostu na pierwszych wersjach wrześniowych zdjęcia wyglądały lepiej i względem innych, droższych smartfonów całkiem dobrze, później coś zepsuli i obecnie wyglądają przeciętnie. Jeśli nie miałeś wtedy telefonu to niczego złego nie zauważysz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie występował np. na 5.9.24 i wcześniejszych. Raczej musisz popytać/poczekać, aż znajdziesz osobę, która ją ma, bo ani w archiwum ani w stabilnych jej nie widzę. A co do wersji stable to nie mam, ale wydaje mi się, że nie będzie lepiej.

1 minutę temu, fatis napisał:

Lol, może trzeba było zostać na tym stable z PL językiem... hehe

Pewnie chodzi ci o ten wgrany razem z telefonem przez królika czy innego chińczyka. Nie, nie był lepszy. BTW nadal możesz pobrać czyste stable w wersji eu lub chińskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dacie linka do 5.10.29 - nie mogę znaleźć, widać za stary już rom.

Ja osobiście siedzę na CM 12.1 ale nie wykluczam testu i powrotu do MIUI.
Zmieniłem dlatego że ostatnia aktualizacja zdecydowanie pogorszyła jakość rozmów - no a to jakby nie dopuszczalne. Ostatnia w moim przypadku to 5.11.19.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tygrys napisał:

Panowie dacie linka do 5.10.29 - nie mogę znaleźć, widać za stary już rom.

Ja osobiście siedzę na CM 12.1 ale nie wykluczam testu i powrotu do MIUI.
Zmieniłem dlatego że ostatnia aktualizacja zdecydowanie pogorszyła jakość rozmów - no a to jakby nie dopuszczalne. Ostatnia w moim przypadku to 5.11.19.

Pozdrawiam
 

 

Proszę Cię bardzo:

https://mega.nz/#!6tZgla6L!Y-wdwH3S-EeOm1C24ofUWnetL0EKzjuWrm_Q8-QFcy0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...