Jump to content

gwalberg

Użytkownicy
 • Posts

  866
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by gwalberg

 1. Stable EU Mam roota, myślałem że tam gdzieś jest konflikt ale zrobiłem unroot i dalej nie mogę zaktualizować.
 2. Jak bardziej logicznie? Już bardziej logicznie nie da się napisać. Nie moja wina że nie rozumiesz co piszę. Zaktualizowałem do MIUI 12.0.4 następnie w ustawieniach w "status zabezpieczeń" jest coś takiego jak "aktualizacja systemowa Google Play" i tam mam problem. Po instalacji aktualizacji systemowej Google Play po paru sekundach mi ją odinstalowuje.
 3. Po aktualizacji miui do najnowszej wersji próbuje zainstalować aktualizacje systemową od google. Najpierw mi aktualizuje, instaluje aktualizację, następnie po aktualizacji po paru sekundach telefon się restartuje i odinstalowuje aktualizację. Wie ktoś o co chodzi że się odinstalowuje ta aktualizacja?
 4. Tylko że nie wiem jaki to ma być sterownik jest ich kilka. Wszystko działa bez zarzutów, nie mogę tylko zrobić fona jako modem
 5. Gdzie można ściągnąć sterowniki redmi note 9pro dla windows 10? Próbuję zrobić z fona modem ale wywala mi błąd "System Windows nadal określa konfigurację klasy dla tego urządzenia. (Kod 56)" Przez wifi nie chcę bo mi zamula internet. Może niech ktos spróbuje u siebie i niech napisze czy ma ten sam problem. Sprawa dość pilna
 6. Jest TWRP orangefox na poprzednim fonie go miałem i lepiej mi odpowiadał od oficjalnego https://xiaomi.eu/community/threads/twrp-orangefox-for-redmi-note-9-pro-joyeuse-3-1-versions-already.56896/ Tylko że coś pisze o androidzie 11, mam androida 10 Poza tym jakaś dziwna ta numeracja, wybierać po dacie, ten co najnowszy?
 7. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Mam super tapety, pierwsza saturn jest zainstalowana i nie ma z nią problemu, pozostałe dwie nie są pobrane i nie można ich pobrać:
 8. Nawet w nazwie ma EU https://miuipolska.pl/pobierz-miui-12-stabilne/ A global to global. MIUI Polska zawsze bazowała na chińskiej wersji, a jestem od czasu Redmi 1 No chyba ze o czymś zapomniałem ;)
 9. Już miui12 śmiga mi na fonie, działa u mnie bez problemu. Niesety nic się nie zmieniło w możliwości modyfikacji partycji systemowej, nic nie mogę tam zrobić.
 10. Ma ktoś tego tureckiego? Jak się sprawuje, polski dobrze przetłumaczony, żadnych podejrzanych śmieci, jak root i bateria? Nie ma co czekać na eu, prędzej fon mi się rozleci niż cokolwiek się na nim ruszy.
 11. Mam mały problem z dzwonkiem, nie mogę go zmienić, nie mogę zmienić w sumie żadnego dźwięku, wywala mnie motyw. Mam parę rzeczy zamrożonych i z paru odhaczyłem autostart, nie sądzę żeby to było przyczyną, jednak nagrałem screena. Może to lepiej zobrazuje sytuację co się dzieje, nagrałem też to co mam zamrożone i wyłączone z autostartu. Na tym fonie i tak to zrobiłem oszczędnie, na poprzednim zdecydowanie więcej apk było zamrożonych: https://www.youtube.com/watch?v=zImHzavtpI8&feature=youtu.be
 12. No to padaka. Tylko że mogłem to zrobić jak miałem zainstalowany rom eu wersje fastboot, bez problemu skopiowałem ten plik i nie miałem napisów. Dopiero po aktualizacji do najnowszej wersji eu pojawił się ten problem. Właśnie stawiałem wszystko na nowo, zrobiłem format data bo pomyślałem że może to jakiś błąd ale bez skutku. Modułu do magiska nie zrobię bo nie znam się na takich rzeczach. Jedynie co mi pozostaje to launcher nova lub cofnąć się do wersji 11.04 fastboot, tam działało. Zbyt denerwujące są dla mnie napisy pod ikonami
 13. Ale to nie jest zip to jest plik HOME a lokalizacja to System/media/theme/default Nigdy nie było problemu z wklejeniem tego pliku w tamtą lokalizację.
 14. Właściel rwx zahaczone Grups rx zahaczone globalny rx zahaczone Plik com.miui.home mam od kilku lat, chyba od Redmi Note2 Przeszedł ze mną przez RN4X, RN5PRO i teeraz na RN9PRO też nie miałem problemów dopóki nie zaktualizowałem systemu i nie wgrałem tego twrp Ten plik, w tamtym miejscu, pozwala na usunięcie napisów pod ikonami. Android 10
 15. Nie, nie mam karty sd, ten plik jest w pamięci wewnętrznej.
 16. Oczywiście. Jeśli tego nie zrobiłbym to nie widziałbym "systemu" tylko po zamontowaniu mam do niego dostęp w twrp.
 17. Tak, to wszystko już wczoraj zrobiłem. Wszystko zaczeło się od aktualizacji. Miałem rom eu wersje fastboot i roota gdzie zainstalowałem przez patch boot.img. Zainstalowałem dwa dni temu nieoficjalne twrp i wgrałem system przez zip. Zainstalowałem zip magiska w twrp, tak jak zwykle to robiłem w recovery Od tego momentu mam problem Magisk 20.4 manager 7.5.1
 18. Mam roota bo działa mi adaway, oprócz tego sprawdzałem checkerem. Próbowałem total commanderem i w twrp bez rezultatu. W twrp pokazuje błąd ale nie pokazuje jaki to błąd. Nie mam pojęcia co może być przyczyną. Nic nie mogę wrzucić do folderu "system". To wygląda tak jakbym nie miał uprawnień do modyfikacji folderu "system".
 19. Mam problem, tylko nie do końca wiem czy to wina magiska. Po zainstalowaniu magiska mam roota, działa mi adaway, tylko nie wiem czy jest to pełny root bo nie mam dostępu do modyfikacji plików systemowych. Chciałem wkleić plik do "systemu" ale nie mam takiej możliwości. Szukam przyczyny i nie mogę dojść co jest powodem. Próbuje wkleić plik do System/media/theme/default, plik ma na celu usunięcie napisów pod ikonami. Do tej pory nie miałem takich problemów, problem pojawił się z najnowszą aktualizacją na RN9PRO.
 20. Najnowsza wersja oficjalna adaway. Rozumiem że adaway ma prawa roota? Jeszcze jedno, masz moduł zainstalowany w magisku "Systemless host"? Jeśli nie to znajdziesz go w ustawieniach magiska. Po instalacji restart fona Adaway powinie działac bez problemu Pobrałem plik zip w apk magiska, przeszedłem do recovery, jest zapisany w download. Przed instalacją zawsze czyszczę dalvik/art cache, instalacja, po instalacja ponownie czyszczę dalvik/art cache i restart. To wszystko, na tym fonie nie widzę jakoś problemów z magiskiem, większe problemy miałem na RN5PRO. Nie miałem też z nim problemu jak nawet instalowałem go bez recovery. Bardziej mnie zaciekawia dlaczego nie mogę wkleić pliku o którym pisałem wyżej do katalogu system. To jest problem albo z rootem, jakimś niepełnym albo z romem. Musze to rozwiązać bo zbyt mnie denerwują napisy pod ikonami.
 21. TWRP zainstalowane, najnowszy rom zainstalowany, magisk zainstalowany, adaway działa. Ogólnie żadnych problemów oprócz jednego, jak dla mnie znaczący problem. Nie mogę przenieść jednego pliku do systemu, przedtem robiłem to bez problemu. Teraz solid explorer nie pomógł, ani total commander, chociaż mają uprawnienia root. Dla mnie to ważny plik bo usuwa napisy pod ikonami. Musi być w System/media/theme/default. Nie wiem, ale chyba coś przyszło z tą aktualizacją, lub to jakiś niepełny root bez dostępu do folderów systemowych. Zna ktoś rozwiązanie? Próbowałem też wkleić plik przez menadżera w TWRP ale też nie można. Z napisami pod ikonami jakoś nie wyobrażam sobie żeby funkcjonować.
 22. Jakie to TWRP ? Z jakimś był problem przy instalacji magiska. Masz zainstalowanego magiska pod to TWRP? Czekam na oficjalnego TWRP i instaluje tylko wersje fastboot ale ta wersja się skończyła na 11.0.4.0
 23. Pierwszego nie zainstalujesz bez recovery., musi być wersja fastboot. Drugi nie jest na nasz telefon. Musi być w nazwie xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU
×
×
 • Create New...