Skocz do zawartości

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy


X-SKLEP

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, tpawel napisał:

No bez jaj. Dasz rade. Nic trudnego

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Nie czuję się na siłach, a nie chcę spieprzyć nowej zabawki :)

 

BTW - szukałem po całym telefonie, nie mogę znaleźć, więc zapytam - czy istnieje możliwość takiego ustawienia, by podczas pracy określonej (wybranej) aplikacji ekran nie był wygaszany? Przeglądałem opcje "Aplikacje", "Ustawienia aplikacji" i związane z ekranem i nie znalazłem takiej opcji, a bardzo mi na niej zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj. Dasz rade. Nic trudnego

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Nie czuję się na siłach, a nie chcę spieprzyć nowej zabawki

 

BTW - szukałem po całym telefonie, nie mogę znaleźć, więc zapytam - czy istnieje możliwość takiego ustawienia, by podczas pracy określonej (wybranej) aplikacji ekran nie był wygaszany? Przeglądałem opcje "Aplikacje", "Ustawienia aplikacji" i związane z ekranem i nie znalazłem takiej opcji, a bardzo mi na niej zależy.

Że sobie sam wcześniej ustawiasz kiedy ma nie być wyłączany? Takie coś nie istnieje

Możesz sam stworzyć profil baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GarryMoveOut napisał:

Zrobiłem aktualizację ostatnio i pojawiła mi się aplikacja "Autoryzacje" w niej muszę zeskanować kod QR ale w żadnej z zakładek po zalogowaniu do account.mi.com nie mogę znaleźć tego kodu. Gdzie on jest?

Tu jest temacik ;-)

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adreholt napisał:

niestety u mnie nie ma IKEI ;p , a jutro będę w galerii/praktiker lub obi 

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00291891/

O takie cudo :-) 

ps 

a teraz doczytałem że nie masz u siebie Ikei ;P

W innych sklepach już nie szukałem 

Edytowane przez focusik09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę z innej beczki. Wiem ze nasz model obsługuje tryb AC (802.11a) WiFi. czy ktoś sprawdzał jak sobie radzi?, jakie prędkości nawiązuje i jak z zasięgiem?.

Pytam bo na gearbest jest teraz promocja na rutery Asusa i jest tam jeden w przyzwoitej cenie, zastanawiam się nad zakupem i wymianą moich dotychczas dwóch leciwych "54 G"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pitor napisał:

Nie mam ac ale na wifi n 150mb ciągnie mi 110mb w odległości ok 10m + ściana.

:o NFW to Ci 13MB/s wyciąga na zwykłej N, na dualband jeszcze bym uwierzył. Jak screena nie zobaczę to nie uwierzę :) Ściana z pustaków a w okolicy żadnej sieci WiFi nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż walnęła płyta główna, czyli telefon złom. Niby był na gwarancji w Gearbest ale myślałem że tylko układ USB i wysłałem na szybko do Acida, niestety diagnoza jak powyżej, a że plomby zerwane, nie zostało nic innego jak ze złomować.

Mimo tego że jestem zakochany w MIUI, chyba nie zaryzykuje kupna kolejnego Xiaomi, pewnie kupię Meizu z gwarancją W Polsce na 2 lata.

Może ktoś ma styczność z Meizu Note 2 lub Huawei P8 Lite i podpowie, na którym mniej odczuje różnicę po przejściu z Redmi Note 2.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu note 2, poza miui odczujesz roznice tylko na plus. Aparat lepiej sobie radzi,bateria tez dluzej trzyma. Wydajnosc nizsza niz rn2, ale nie odczuwa sie tego kompletnie na codzien. Na minus w meizu chyba troche gorszy plastik, ale przewaznie i tak kazdy pokrowiec zaklada.

Wysłane z mojego G7-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USB OTG działa dobrze, większość sprzętów jak pamięci, myszy, klawiatury, drukarki (używam z PrinterShare) itp. zadziałają bez problemu. Dyski twarde to już loteria, część 2.5" może zadziałać bez zasilania (nie próbowałem, ale czytałem kiedyś o takich przypadkach na forach), część musi mieć dodatkowe. Z 3.5" dyskami większość (albo nawet wszystkie) potrzebują dodatkowego zasilania, osobiście nie ryzykowałbym ciągnąć prądu tylko z telefonu, żeby nie doprowadzić do jakiegoś uszkodzenia gniazda microUSB. Z HUBem będzie różnie, zależy co chce się podłączyć. Jeśli ma być podłączona tylko klawiatura, myszka, drukarka i pendrive/czytnik kart pamięci, to uciągnie bez problemu (sprawdzałem u siebie na popularnym chińskich 7-io portowym HUBie i kablu Nokia CA-157), a jeśli jeszcze dodatkowe sprzęty, to będzie potrzebne dodatkowe zasilanie.

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2016o10:07, Gawronnek napisał:

 

Cóż walnęła płyta główna, czyli telefon złom. Niby był na gwarancji w Gearbest ale myślałem że tylko układ USB i wysłałem na szybko do Acida, niestety diagnoza jak powyżej, a że plomby zerwane, nie zostało nic innego jak ze złomować.

Mimo tego że jestem zakochany w MIUI, chyba nie zaryzykuje kupna kolejnego Xiaomi, pewnie kupię Meizu z gwarancją W Polsce na 2 lata.

Może ktoś ma styczność z Meizu Note 2 lub Huawei P8 Lite i podpowie, na którym mniej odczuje różnicę po przejściu z Redmi Note 2.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Tylko nie P8 Lite.... Więc Meizu. Bateria na plus duży, proc słabszy, reszty nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...