X-SKLEP

Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

cześć, mam takie pytanie odnośnie tego telefonu może ktoś mi powie czy to wina telefonu czy softu czy może operatora.

O toż w tygodniu pracuje w delegacji w Berlinie a na weekend wracam do kraju. Kartę mam w nju. Nie działa mi roaming(aby się to samo przełączało). Za każdym razem muszę wyszukiwać dostępne sieci i się logować do nich. Co gorszę pracuje często w piwnicach gdzie sygnał ginie i po wyjściu z piwnic telefon lezy wiele godzin i nie może sam się ponownie zalogować do sieci. mam soft miui 8.3 by xiaomi.eu 7.3.23 pobraną z tego forum.

Miał ktoś taki przypadek?.

wracając do kraju to samo. ręczne wyszukiwanie i wybieranie operatora.

Edited by Rob83

Może głupie pytanie ale na pewno masz włączona opcje automatycznie wyszukaj sieć?

Gesendet von meinem Redmi Note 2 mit Tapatalk

gdzieś to widziałem i miałem włączone, ale czy potem to odznaczyłem ? to nie wiem. Gdzie to sprawdzić?.

Ustawienia>Sieci komórkowe i SIM>Karty SIM(w twoim przypadku nju mobile)>Operatorzy sieci

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Witam

Panowie jaki jest najbardziej optymalna wersja MiuiPolska, którą radzicie zainstalować?

Aktualnie MIUI 8 - 6.8.18, zawiesza się niestety.

Zainstaluj któreś z tego roku. Używałem wersji z lutego i działało dobrze. Albo wróć do jednego z ostatnich MIUI7.

witam, mam jedno male i glupie pytanko. dzis zrobilem hard reset z pewnych przyczyn, wszystko spoko, poustawialem sobie telefon do wlasnych potrzeb ale zapomnialem gdzie mozna wlaczyc opcje wyswietlania okieniek gdy chce zamknac aplikacje w tle. chodzi mi o to ze przed resetem gdy wciskalem przycisk menu to mialem liste apek otwartych, itp itd i byly no obrazki z momentu gdy wychodzilem z aplikacji, teraz po resecie zapomnialem totalnie jak to ustawic. jezeli ktos zna rozwiazanie, to bardzo prosze o odpowiedz. :-)

miui 5.9.24

Witam.

Mam aktualnie Miui 5.10.8 w Redmi Note 2. Chciałbym zrobić aktualizację ręcznie bo przez opcję automatyczną w telefonie nie działa. Jaką wersję polecacie zainstalować i czy ma tu zastosowanie zasada instalacji schodkowej czy od razu mogę przeskoczyć kilka wersji na raz?

Witam ponownie.

Zainstalowałem aktualizację i od razu w oczy rzuciły mi się reklamy niemalże w każdej aplikacji z google strore. Też tak mieliście a jeśli tak to jak je wyłączyliście? 

witam

zainstaluj sobie

Dodatki MIUIPolska

Tam jest miedzy innymi blokowanie reklam ............. u mnie działa mimo że nie jest najnowsza.....

Oczywiście nie jest to lekarstwo na wszystko , ale zawsze coś daje......

pozdrawiam Wojtek

Edited by fancik