Jump to content

Rob83

Użytkownicy
 • Posts

  186
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note2 prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rob83's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

5

Reputation

 1. a czy może ktoś próbował zainstalować na mi box?
 2. A jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu tej aplikacji wyskakuję mi często w powiadomieniach "keep microG in background" jak to kliknę przenosi mnie do ustawień optymalizacji baterii. Może ktoś rozjaśnić temat?. To coś w rodzaju kłódki dla tej aplikacji, w sensie ze musi być cały czas aktywna czy jak??.
 3. A to nie ruszam. Śledzę kilka kanałów na YT Pozdrawiam Robert
 4. wielkie dzięki panowie za cierpliwość. Dzisiaj był taki piękny dzień ze chyba szare komórki mi popadały. Działa. Czy teraz mogę odinstalować menedzer vanced, i microG
 5. NonRoot: https://vanced.app/APKs?type=NONROOT Jeśli to ten link to nie działa albo cos tam trzeba wybrać
 6. opcje deweloperskie?. to chyba 3 razy uderzało się palcem w miui aktualizacje czy jakoś tak. Możesz podesłać mi mi link do poprania tego programu
 7. dzięki wielkie. A jaki jest najbardziej aktualny sposób instalacji. O co chodzi z tym root. Już długo nie bawiłem się w takie sprawy . mam miui global 12.0.3
 8. Chętnie zainstalował bym na Pocophonie F1. jest to nadal aktualne?, a może coś innego do oglądania i słuchania z youtube.
 9. Już doszedłem do przyczyn tego problemu. Na pilocie jest przycisk ASPect W którym można wybrać proporcje. W jedynie przy Mi box funkcja auto się gubi i ręcznie trzeba wybrać odpowiednie ustawienia.
 10. Rob83

  Smartfon do 1000

  też dołączam do pytania, lub w cit wyżej półce.
 11. TV marki Panasonic 47as650. Przy każdym przełączaniu kanału wyświetla mi się w lewym górnym roku info o rozdzielczości ekranu i proporcjach. I tak samo ma to miejsce przy podpinaniu innych urządzeń na HDMI. Po wybraniu odpowiedniego HDMI do którego jest wpięty Mi BOX ma takie info jak wyżej.
 12. cześć Kupiłem kiedyś Mibox 4s na alli... Mam taki problem ze mój tv panasonic wykrywa go w trybie 1080P 50HZ i 14:9. Nie mogę go w żaden sposób przestawić na tryb 16:9. nie ma takich ustawień. Można jakoś to obejść?. Denerwują mnie te czarne paski po bokach .
 13. w chwili wyboru sieci z automatu wyskoczy ci strona do logowania. Nie musisz nić instalować. Przynajmniej ja tak miałem. Choć przed aktualizacją nie mogłem wywołać klawiatury, jak teraz jest nie wiem. Zapodaje internet z telefonu
 14. Dziękuje. A możesz coś napisać jak zrobić przeistalowanie klawiatury. oraz jak za pomocą pilota zrobić ten drugi sposób?.. jak skopiować i wkleić. A może jest jakiś plik gdzie zapisywane są dane sieci i tam można wpisać hasło.
 15. tylko kod mam na papierku. Strona do wpisania kodu wyskakuje ale brak klawiatury żeby wybrać znaki.
×
×
 • Create New...