Jump to content

Rob83

Użytkownicy
 • Posts

  191
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note2 prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rob83's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

5

Reputation

 1. Mój F1 jest już mocno sfatygowany, ekran popękany, nawala mikrofon, w czasie ładowania wyskakuje komunikat o wolnym ładowaniu a czasami w ogóle się nie ładuję. Jest teraz tyle telefonów ze idzie dostać bzika. Co kupić zatem?. Tak do 1400zł , użytkuje raczej standardowo internet, komunikatory, mapy i zdjęcia. Przydał by się aparat na conajmniej tym poziomie co ma F1. Dzięki za każdą wypowiedz.
 2. Rob83

  nowa bateria.

  cześć. Wymieniał może ktoś oryginalną baterie na inną. Coś kos poleci?? Moja już zamiennik mimo ze czasami ma nawet 50%,telefon się wyłącza. Jest w ogóle sens się w to bawić?. ekran pęknięty ale działa. Może już pora na zmianę?, ktoś coś poleci z dobrym aparatem porównywalnym do tego w Poco. Dzięki wielkie za każdy post.
 3. Koledzy mój brat ma ten telefon i ma z nim problem. Jak ktoś do niego dzwoni to w ogóle nie załącza się ekran. Tele kupione w Polsce, jak coś ta zaraz polecę i podam jak rom lub co tam potrzebujecie żeby to zdiagnozować.
 4. ok wielkie dzięki. Zainstalowałem. Z tego co co widzę to trzeba w tej aplikacji najechać na wyszukiwarkę i po otwarciu jej dopiero użyć funkcji głosowej i szukania . W przeciwnym razie odpala się główna aplikacja youtube i reklamy. Tez tak masz?
 5. Coś to u mnie kolego nie działa. Podaj dokładny link do pobrania pliku bo nie wiem co mam wybrać z tego "folderu". Zainstalowałem z innej strony nie wiem jaką wersję i tam są nadal reklamy.
 6. a czy może ktoś próbował zainstalować na mi box?
 7. A jeszcze jedno pytanie. Po zainstalowaniu tej aplikacji wyskakuję mi często w powiadomieniach "keep microG in background" jak to kliknę przenosi mnie do ustawień optymalizacji baterii. Może ktoś rozjaśnić temat?. To coś w rodzaju kłódki dla tej aplikacji, w sensie ze musi być cały czas aktywna czy jak??.
 8. A to nie ruszam. Śledzę kilka kanałów na YT Pozdrawiam Robert
 9. wielkie dzięki panowie za cierpliwość. Dzisiaj był taki piękny dzień ze chyba szare komórki mi popadały. Działa. Czy teraz mogę odinstalować menedzer vanced, i microG
 10. NonRoot: https://vanced.app/APKs?type=NONROOT Jeśli to ten link to nie działa albo cos tam trzeba wybrać
 11. opcje deweloperskie?. to chyba 3 razy uderzało się palcem w miui aktualizacje czy jakoś tak. Możesz podesłać mi mi link do poprania tego programu
 12. dzięki wielkie. A jaki jest najbardziej aktualny sposób instalacji. O co chodzi z tym root. Już długo nie bawiłem się w takie sprawy . mam miui global 12.0.3
 13. Chętnie zainstalował bym na Pocophonie F1. jest to nadal aktualne?, a może coś innego do oglądania i słuchania z youtube.
 14. Już doszedłem do przyczyn tego problemu. Na pilocie jest przycisk ASPect W którym można wybrać proporcje. W jedynie przy Mi box funkcja auto się gubi i ręcznie trzeba wybrać odpowiednie ustawienia.
 15. Rob83

  Smartfon do 1000

  też dołączam do pytania, lub w cit wyżej półce.
×
×
 • Create New...