Rob83

Użytkownicy
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Rob83

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note2 prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. cześć. A udało ci się w ogóle uruchomić App oclean?. też dzisiaj doszła do mnie szczoteczka. Sciągłem app oclean i wymaga podania konta lub rejestracji. Założyłem już niby dwa konta na dwa różne adresy email. Ma jakiś e mail przyjść którego nie ma. Zalogować na te dane się nie dało. "Błąd numeru konta lub hasła'
 2. rozumiem ze to jest też app o takiej nazwie jak na zdjęciu
 3. spróbuje, choć wolał bym nie instalować dodatkowych app. już i tak mam ich trochę, a ich codzienna aktualizacja mnie dobija.
 4. cześć. Mam obecnie zainstalowane miui global 11.0.5.0 Nie wiem czemu ale po aktualizacji nie mogę wyświetlić zdjęć na tv. jeszcze do nie dawna to hulało a teraz nic. W ogóle nie widzi TV. Telefon jest podpięty do tej samej sieci co TV. redmi4 pro na już starym miui działa bez problemu. Co w może być nie tak?.
 5. Rob83

  Pisownia, klawiatura.

  ok wyłączyłem auto dopasowanie i coś tam i już jest ok. Klawiaturę powiększyłem. W końcu jest normalnie. Przepraszam za zamieszanie . proszę o skasowanie tematu administratora.
 6. Rob83

  Pisownia, klawiatura.

  Panowie jak wyłączyć te cholerne poprawianie pisowni w tym telefonie dla wszystkich aplikacji?. Piszę coś a po chwili widzę ze co innego jest na ekranie. I oczywiście już taką wiadomość poszła. A drugie mam wrażenie ze w starym redmi not 2 klawiatura była lepsza. Może przyciski były większe albo co innego. Tam miałem miui polska a tu jest Miui Global 10.3.7.0 Dodatkowo często mi się zdarza nacisnąć na przyciski funkcyjne co wywala mnie do głównego pulpitu. Jak by ktoś miał chwile i pomógł mi to dzięki. Ja już za bardzo czasu na czytanie nie mam bo się zbieram do wyjazdu do pracy.
 7. Cześć. Od dłuższego czasu mam beznadziejną jakość połączeń głosowych z Niemiec do Polski. Dodam jeszcze ze jestem w sieci NJU. Gdy dzwonie do polski do brata na redmi4 pro to czasami nie idzie zrozumieć co on mówi. Przez internet i choćby messenger jakoś jest bardzo dobra. Czy to jest związane z ustawieniami telefonu, można to jakoś sprawdzić czy też zależny od sieci. W sumie nie wiem gdzie ten temat założyć, czy tyczy się wszystkich telefonów i miui czy też może coś innego. Może ktoś coś gdzieś słyszał coś wie i pomoże. Z góry dzięki za pomoc i sorry za zaśmiecanie. PS wczoraj zaktualizowałem poco... do najnowszego softu z linku z tego działu.
 8. Dokładnie tak jak napisałeś zapisuje mi na karcie sd. Jest tam już bardzo dużo zdjęć i filmów z kilku lat z redmi note 2
 9. po mimo aktualizacji nadal mam ten problem. Mozę lepiej ściągnąć pliki z drugiego linku czyli rom niż tylko aktualizacje.
 10. dziękuje bardzo. szukałem tego i nie znalazłem. Jak ktoś pomoże jeszcze z pozostałym problemami to będzie super.
 11. witam. Takie głupie pytanie , ale jak zaktualizować telefon do softu podanego wyżej?. Dawniej siedziałem na redmi note 2 i miuipolska i tam była taka apka co się nazywała aktualizacja. Jeśli z automatu nic nie wykryło to była opcja instalowania z pliku. W obecnym fonie mam miui global 10.2.2.0 i nie mogę nigdzie tego znaleś. Można coś zrobić z klawiaturą?, spacja jest tak nisko przycisków funkcyjnych ze często wyłącza mi się okno pisania i załącza ekran startowy. strasznie mnie to wku.. oraz wyłączyć podpowiadanie tekstu. Piszę coś a za chwile ten telefon to zmienia i co innego wychodzi. Nie mam nieraz czasu na kontrowanie tego co tam ten korektor robi i wiadomość wysyłam a potem zonk. Ps zauważył ktoś może ze na tym sofcie co wyżej gdy włączymy aparat zdjęcia robi i jest ok. Natomiast ja damy na video coś źle dzieje się z tym trybem. Obraz staje się od razu rozmazany, mgła nic nie widać. Dopiero po kilku sekundach łapie ostrość i to samo z rozpoczęciem nagrywania. Naciskamy przycisk i nic się nie dzieje, nie wiadomo czy nagrywa czy nie. Po kilku sek dopiero zmienia się przycisk i pokazuje się czas.