Rob83

Użytkownicy
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Rob83

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note2 prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rob83

  Pisownia, klawiatura.

  ok wyłączyłem auto dopasowanie i coś tam i już jest ok. Klawiaturę powiększyłem. W końcu jest normalnie. Przepraszam za zamieszanie . proszę o skasowanie tematu administratora.
 2. Rob83

  Pisownia, klawiatura.

  Panowie jak wyłączyć te cholerne poprawianie pisowni w tym telefonie dla wszystkich aplikacji?. Piszę coś a po chwili widzę ze co innego jest na ekranie. I oczywiście już taką wiadomość poszła. A drugie mam wrażenie ze w starym redmi not 2 klawiatura była lepsza. Może przyciski były większe albo co innego. Tam miałem miui polska a tu jest Miui Global 10.3.7.0 Dodatkowo często mi się zdarza nacisnąć na przyciski funkcyjne co wywala mnie do głównego pulpitu. Jak by ktoś miał chwile i pomógł mi to dzięki. Ja już za bardzo czasu na czytanie nie mam bo się zbieram do wyjazdu do pracy.
 3. Cześć. Od dłuższego czasu mam beznadziejną jakość połączeń głosowych z Niemiec do Polski. Dodam jeszcze ze jestem w sieci NJU. Gdy dzwonie do polski do brata na redmi4 pro to czasami nie idzie zrozumieć co on mówi. Przez internet i choćby messenger jakoś jest bardzo dobra. Czy to jest związane z ustawieniami telefonu, można to jakoś sprawdzić czy też zależny od sieci. W sumie nie wiem gdzie ten temat założyć, czy tyczy się wszystkich telefonów i miui czy też może coś innego. Może ktoś coś gdzieś słyszał coś wie i pomoże. Z góry dzięki za pomoc i sorry za zaśmiecanie. PS wczoraj zaktualizowałem poco... do najnowszego softu z linku z tego działu.
 4. Dokładnie tak jak napisałeś zapisuje mi na karcie sd. Jest tam już bardzo dużo zdjęć i filmów z kilku lat z redmi note 2
 5. po mimo aktualizacji nadal mam ten problem. Mozę lepiej ściągnąć pliki z drugiego linku czyli rom niż tylko aktualizacje.
 6. dziękuje bardzo. szukałem tego i nie znalazłem. Jak ktoś pomoże jeszcze z pozostałym problemami to będzie super.
 7. witam. Takie głupie pytanie , ale jak zaktualizować telefon do softu podanego wyżej?. Dawniej siedziałem na redmi note 2 i miuipolska i tam była taka apka co się nazywała aktualizacja. Jeśli z automatu nic nie wykryło to była opcja instalowania z pliku. W obecnym fonie mam miui global 10.2.2.0 i nie mogę nigdzie tego znaleś. Można coś zrobić z klawiaturą?, spacja jest tak nisko przycisków funkcyjnych ze często wyłącza mi się okno pisania i załącza ekran startowy. strasznie mnie to wku.. oraz wyłączyć podpowiadanie tekstu. Piszę coś a za chwile ten telefon to zmienia i co innego wychodzi. Nie mam nieraz czasu na kontrowanie tego co tam ten korektor robi i wiadomość wysyłam a potem zonk. Ps zauważył ktoś może ze na tym sofcie co wyżej gdy włączymy aparat zdjęcia robi i jest ok. Natomiast ja damy na video coś źle dzieje się z tym trybem. Obraz staje się od razu rozmazany, mgła nic nie widać. Dopiero po kilku sekundach łapie ostrość i to samo z rozpoczęciem nagrywania. Naciskamy przycisk i nic się nie dzieje, nie wiadomo czy nagrywa czy nie. Po kilku sek dopiero zmienia się przycisk i pokazuje się czas.
 8. znalazłem na innym forum. dist.v-mod.net
 9. o tuż to. Sam jestem ciekaw jak z tym jest.
 10. a nie nie wiem bo się nie znam teraz wyszedł ten nowy mi box s , na nim też uda się to odpalić? Warto go kopić czy też poprzedni model?. Jakie masz łącze, bo w Niemczech internet jest drogi a ten dostępny na hotelach albo jest zabity od ludzi albo taki kiepski ze ledwo chodzi.
 11. też jestem ciekawy. Sprawdziłem cenę na GB i tam flash sale 79,99.$ Przy obecnym kursie daję to 299zł. Po wpisaniu w wyszukiwarkę mi box s polski sklep sprzedaję za tą samą cenę od reki i to wersie z polskiej dystrybucji. Wiec sadzę ze na nasz rynek, europejski. Ps teraz doczytałem komentarz sklepu. " tak, wersja EU z gwarancją ProLine " 24m-c Tyle mogę pomóc.
 12. no to fajna sprawa. Bo nie raz za granicą te popularne strony z kanałami są tak oblegane, ze zwykli użytkownicy za free tracą dostęp na rzecz tych z kontami lub wykupionymi kontami. Długo już na tym siedzisz?. Można to odpalić na jakiejś przystawce do TV?. Jakie to ma wymagania w stosunku do łączą internetowego?.