pitor

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pitor

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi mix 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na moim telefonie xiaomi mi mix 2 na romie xiaomi.eu 8.4.4 nie mogę znaleźć ustawienia "Wi-Fi włączone w trybie uśpienia". Mam tam chyba źle ustawione i się rozłącza przez co gdy telefon mam zablokowany emaile i inne synchronizacje dochodzą z opóźnieniem. W użyciu baterii widzę że się co trochę rozłącza wifi
 2. Witam, na telefonie mojego brata redmi 2 coś się uwaliło i telefon nie chciał się włączyć i twrp tez nie chciał się włączyć. Zainstalowałem od zera miui i jest teraz działający xiaomi.eu 7.3.30 i nie potrafię go zrotować. Próbowałem przez wbudowany root w twrp oraz pobrany z supersu.com ale po instalacji nie chciał się telefon włączyć. Próbowałem też zainstalować parę innych paczek zip z rootem ale przy każdej wywalał błąd 7 w twrp i się nie instalowała. Próbowałem tez przez aplikacje kingroot ale też nie daje rady.
 3. Nie mam tego ale z wyglądu mogę powiedzieć że ramka się szybko połamie. Mam jakiś czas tę klapę i mi się dobrze sprawuje. Lekko powiększyła wymiary telefonu i mimo metalowej ramki nie zauważyłem pogorszenia zasięgu wifi i sieci gsm oraz lekko skrzypi, mniej niż oryginalna.
 4. Na aliexpress można płacić przelewem przez przelewy24
 5. Router mam od operatora huawei HG8247H na oryginalnym sofcie.
 6. Z tamtej odległości mi wyciąga do 110mb przy samym routerze jest kilka mb więcej Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 7. Nie mam ac ale na wifi n 150mb ciągnie mi 110mb w odległości ok 10m + ściana.
 8. Mam najnowszą wersję i nie mam żadnych problemów z wifi.
 9. A może pad DualShock 3 + uchwyt do tego pada. Ja mam taki zestaw i mi się dobrze sprawuje.
 10. Co właściwie daje ten clearmotion? I czy ma jakiś wpływ na baterię?
 11. Po wpisaniu *#*#6484#*#* nic się nie dzieje. W engineer mode mtk *#*#3646633#*#* nie ma chyba tej kalibracji. Czy da się jeszcze ustawić jakąś aplikacją ten czujnik od jasności?
 12. Witam, posiadam redmi note 2 od kilku dni i mam problem z automatyczną jasnością. Po odblokowaniu telefon wyświetlacz świeci z wysoką jasnościa i dopiero po ok. 10 sekundach dopiero dostosowuje jasność do otoczenia. Jest to irytujące zwłaszcza wieczorem gdy mnie wyświetlacz na początku oślepia. Mam zainstalowany rom 5.12.17.