Jump to content

rysib

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rysib

 1. Cześć. Sporo fotek masz w opiniach na ali. Też szukałem fotek i tam znalazłem sporo. @jaqjordan Polecam TO. Używałem z RN2(bez "smoka"), dziś przyszło do RN4. Do tej pory była to dla mnie najlepsza opcja i sądzę że nie powinno się to zmienić. Naprawdę dobre wykonanie i jak na ochronę którą daje, to jest dość małe. Fajną opcją jest "poduszka powietrzna" chroniąca telefon (czyli wolna przestrzeń między telefonem a etui). Zresztą mgcompany może chyba potwierdzić moje doświadczenia.
 2. Cześć @antekwars. Sam ostatnio zainteresowałem się ofertą tego sklepu. Ale coś mi nie pasowało i wolałem się dowiedzieć u źródeł. Dlatego wysłałem emalie do nich: Czy telefon w Państwa ofercie (Xiaomi Redmi Note 4 4/64 GB) jest tzw. "wersją globalną" z obsługą 4G w paśmie 800 (modem ma obsługę B20) oraz czy ma certyfikat CE i europejską ładowarkę (bez dodatkowej przejściówki). Proszę także o informację, gdzie realizowany jest przez Państwa Serwis w ramach rękojmi. Dostałem szybką odpowiedź od kompetentnej Pani z obsługi: " Dzień dobry, Dziękujemy za przesłane zgłosz
 3. @mgcompany Żeby mieć pewność 200% to będzie ten LINK. PS No wreszcie wiem jak to działa. Dzięki. @Dasch A próbowałeś zmienić "operatorów sieci" lub wyciągnąć kartę sim?
 4. @Uro0550 już doczytałem i nawet zrobiłem edycję mojego wpisu ale widać coś nie "pykło". Mea culpa. PS jak zrobić odpowiedź do konkretnej osoby, żeby zadziałało powiadomienie?
 5. null Zaraz, zaraz. Bo już się gubię. Z dość dokładnego wpisu popełnionego przez @mgcompany, wynika mi że RN4X to właśnie ten w wersji "global". Coś poknociłem?
 6. Jakiś czas temu kupiłem polecany w dziale RN2 uchwyt typu klamerka w Pepco. Trzyma dobrze, jest mały i do kupienia za grosze. Spisuje się dobrze. TU masz link do podobnego na allegro.
 7. Kiedyś jak wchodziły pierwsze Lumie, jeden z pracowników Nokii zrobił sobie taką ładowarkę z ... klocków lego. W sumie niezły pomysł.
 8. Cześć. Skontaktuj się ze sprzedawcą, opisz problem (udokumentuj ew. filmikiem) i poproś o propozycję rozwiązania problemu.
 9. Taki mały smaczek z dzisiaj. Czy to przeszkadza? Mi nie, aku ma swój charakterek.
 10. Dziękuję i cieszę się, ze mogłem pomóc.
 11. Gdy z ciekawości kupiłem jakiś tani "Oryginał" na Ali, też tel. restartował się dość często. Teraz mam przynajmniej spokój. Powodzenia.
 12. Może to i placebo, wierzymy w to co chcemy... Pzdr. Rysiek
 13. Czyli apki firm trzecich nie są w stanie wygenerować innego obrazka niż apka Xiaomi? Wydaje mi się, że apka FV-5 generuje "ładniejszy" obrazek niż apka firmowa.
 14. Popraw mnie jeśli się mylę, ale czy instalując apke do foto inną niż ta firmowa, nie zmieniamy czasami i oprogramowania obsługującego aparat? Oczywiście gdy używamy apki zainstalowanej przez nas.
 15. Oprogramowanie można zastąpić innym, więc to wydaje się pół biedy.
 16. Cześć. Bateria nadal dobrze działa i mogę ją nadal polecać. Kupiłem jeszcze w podobnej cenie baterie w Xiaomi4Sale (niby oryginał) i ta też daje radę (podobna w działaniu jak Nohon, choć tę z X4S używam rzadziej bo robi jako zapasowa). Wersję MIUI mam 5.10.29 (MIUI 7) i puki wszystko działa, zmieniać nie mam zamiaru .
 17. Ja bym kupił nową. Po to kupowałem telefon z wymienną baterią (bez odkręcania śrubek i takich tam), żeby w takich przypadkach korzystać z tego dobrodziejstwa.
 18. Ok, rozumiem twój problem. Tylko jakiej potrzebujesz odpowiedzi,... jakie masz pytanie?
 19. Ups... od dwóch dni wyskakuje błąd przy próbie edytowania.
×
×
 • Create New...