Jump to content

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

ZduneX25

Recommended Posts

11 godzin temu, marcin19883 napisał:

Programiści przenosza funkcje z czystego Androida, więc to nie Xiaomi wymyśliło.

No to ciekawe. Czy ktoś ich do tego zmusił siłą ?, Jeśli coś jest debilnym rozwiązaniem, to po co to wprowadzać. Jeszcze ciekawsze jest to, że mam do tej pory Redmi 4a, telefon ma z 5 lat, androida 7 i też ma te statystyki, mimo, że to tak stara wersja Androida. Wszystkim wcisnęli ten syf bez względu na model telefonu i wersję androida podczas którejś z aktualizacji ich aplikacji "Panel sterowania".

• Haha 1

• 1 month later...
Dnia 2.08.2020 o 12:38, Matheusz napisał:

@eidur miałem to samo.

Wejdź w USTAWIENIA/ O TELEFONIE / PAMIĘĆ i kliknij na pole DANE PAMIĘCI PODRĘCZNEJ. Zapyta czy chcesz wyczyścić klikasz TAK. Później uruchom ponownie tel i sprawdź czy sytuacja się poprawi.

Ktoś wie, gdzie to jest w MIUI 12?

Telefon zaczyna mi mulić, a wykonanie tego procesu na MIUI 11 pomagało.

• 1 month later...

Nie żebym jakoś "napalał" się na kolejne wersje MIUI, ale czy nasz telefon dostanie jeszcze ta wersję 12.5 czy już można zapomnieć ?. Jak na razie nie znalazłem żadnych konkretnych informacji, żeby RN7 był przewidziany do aktualizacji. Chyba już trzeba się przygotować na to, że zaraz skończy się jakiekolwiek wsparcie w postaci aktualizacji oprogramowania.

Edited by electro69

3 godziny temu, electro69 napisał:

czy nasz telefon dostanie jeszcze ta wersję 12.5

Chyba dostanie, ale będzie to ostatnie wydanie Miui na ten telefon. Ja osobiście siedze na Miui 11.0.7 i nie zamienie go na żaden inny rom. Bateria trzyma super, jest znacznie mniej lagów i wszystko działa co ma działać.

Edited by marcin19883

Czy ktoś ma problem z głośnikiem do rozmów w RN7? Mam w domu dwie sztuki, jedną na globalu, a swoją na MIUI 21.4.22. W moim RN7 słabo słychać rozmówcę, na globalu jest dużo głośniej. Na forum znalazłem, że może to być wina wpisu w build.prop (ro.config.vc_call_vol_steps=14), ale u mnie go w tym pliku nie znalazłem. Ktoś ma jakieś pomysły, co sprawia, że głośnik jest cichszy?

Zmień region na coś z poza UE, Szwajcaria, Indonezja.
Miui Polska bazuje na chińskim Romie gdzie nie ma ograniczeń

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

15 godzin temu, Netoper napisał:

Zmień region na coś z poza UE, Szwajcaria, Indonezja.

Zmieniłem, multimedia na dolnym głośniku i poprzez BT stały się głośniejsze, ale rozmowy na głośniku do rozmów nie.

• 4 weeks later...