Jump to content

marcin19883

Użytkownicy
 • Posts

  1,497
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by marcin19883

 1. @carlos81kk Nie łączyłeś się z 5G w PLAY. Prędkość 221Mbps, to LTE z agregacją. Tyle to i ja mam na wsi.
 2. @michu93 Usuń kartę. Zacznij od nowa. Włącz net mobilny. Wyłącz wifi.
 3. @NetoperZ ciekawości sprawdziłem poprzez update. Tak samo. Nie mam problemów.
 4. Dziwne, bo u mnie nie było problemów. Wgrałem na czysto.
 5. @viader80 Miałem przez kilka godzin Miui EEA 13.0.2. Na czysto instalowałem na spróbowanie przez fastboota. Oprócz wizualnych zmian i kilku nowych opcji, nie zauważyłem błędów. Śmiga tak samo szybko jak Miui 12.5. Jednak nie mam pojęcia jak się zachowa telefon z Androidem 11 po przejściu na 12stkę. Wypadałoby po takiej aktualizacji, przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, by wyczyściło stare pliki itp.
 6. Podłącz kabel pod laptopa i naładuj opaskę.
 7. Właśnie zainstalowałem Miui 13.0.3. Zrobiłem porównanie z EEA 13.0.2. Niestety, ale xioami eu zjada 1GB więcej Ramu. Na EEA mam 3.7GB wolne czyli w normie. A na xiaomi eu mam 2.6GB wolne.
 8. Dziwne, że Miui 13 EEA wychodzi szybciej niż Global.
 9. @Big00sStrata czasu. Wymiana karty SIM nic ci nie da. Jak masz moźliwość sprawdź na innym telefonie, czy rzeczywiście masz zasięg 5G. I jaki masz telefon?
 10. @jaxkub Musisz przed uruchomieniłem fastboota z Miui 12 Global, edytować plik cmd, który uruchamiasz. Trzeba w nim usunąć kilka linijek kodu sprawdzającego soft. Nie powiem ci dokładnie co, bo nie mam pod ręką paczki z softem Global, ale ten kod jest na samej górze.
 11. @roladPo instalacji przez fastboot, każda następna aktualizacja pójdzie przez aktualizator systemowy. Więc nic nie trzeba robić.
 12. Cytując: Telefony spoza listy terminali wspierających VoLTE w Orange mogą mieć systemowo wyłączane usługi VoLTE i Wi-Fi Calling. Ponieważ telefony nie przeszły certyfikacji, Orange nie jest w stanie zapewnić poprawnego zestawienia połączeń oraz jakości podczas rozmowy. Połączenia z aparatów niecertyfikowanych mogą mieć negatywny wpływ na działanie usługi dla innych użytkowników sieci.
 13. @Łukasz1982 Szukanie w Google nie boli. Orange blokuje telefony spoza listy. Orange
 14. Uruchom ponownie telefon, czasami pomaga. A potem wyczyść cache danej aplikacji, która sprawia problemy.
 15. Masz uszkodzony ekran. A co do głośników, to każdy telefon z jakim miałem do czynienia jest taki sam. Też głośnik dolny jest głośniejszy. Górny pełni rolę rozmów, więc to taki dwa w jednym i jest bardziej ukryty. To nie wada.
 16. Coś mi się wydaje, że oryginalna przejściówka miała wbudowany DAC, dlatego działała idealnie. Ja mam z Amazonu: markę Benewy(50zł) i śmiga idealnie z telefonem bez jack. Wcześniej miałem również z polskiego sklepu za 30zł i dźwięk był kiepski (pisk, szum, cichy)
 17. Przejściówka powinna mieć wbudowany chip, czyli DAC. Ty kupiłeś najtańszy szrot bez DAC, więc nie dziw się, że nie działa. Na amazonie jest tego pełno. Kup normalną przejściówkę to ci zacznie wszystko chodzić.
 18. @usernamexiaomieuTylko Orange bawi się w blokowanie. Żaden inny operator nie blokuje Volte/Vowifi.
 19. Nic nie trzeba rootować ani zmieniać. Na oryginalnym sofcie działa Volte, VoWifi u każdego naszego operatora. Sam posiadam Miui Global Stable i nie miałem nigdy z tym problemów. Na Miui EEA, też ok. Najważniejsze pytanie, czy jest to oryginalny ROM jak po wyjęciu z pudełka, i czy aktualizacje przeprowadzane są na bierząco? Czy po resecie telefonu, suwaki aktywacyjne pojawiły się w ustawieniach telefonu? Jeśli na numerze nagle VoWifi działać, to masz coś z WiFi nie tak. Sprawdź zasięg, router, czy uzywasz VPN?
 20. @pyth Jest coś takiego: "Updated Android Security Patch to November 2021. Increased system security."
 21. @stereo0Wipe nic ci nie da. Masz suwaki aktywne, więc tylko sieć została. Na pewno łączysz się z LTE(Volte)? Masz dobrą sieć Wifi(VoWifi)? Orange jest wybredne, jeśli masz kiepski zasięg.
 22. @stereo0Wgraj oficjalny soft i zobacz czy zadziała.
 23. Wina operatora. Orange ma chyba od wczoraj problemy techniczne. Tydzień temu T-mobile miał awarię i nie było Volte-VoWifi przez 2 dni.
 24. mi9 przecież jest oficjalnie na liście Orange.
×
×
 • Create New...