Jump to content

marcin19883

Użytkownicy
 • Posts

  1,452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by marcin19883

 1. Przysługuje zwrot 14 dni, przy kupnie przez internet. Trzeb bylko uważać, żeby nie zniszczyć telefonu np. zarysować, wyrwać folie ekranu itp. Śmiało mozna rozpakować, włączyć i przetestować funkcje.
 2. Poczekaj na fastboota, to się zmieni na stable. ps. Zainstalowałem z ciekawości Global v12.5.1 i jestem w szoku. Telefon przyśpieszył. Wcześniej na v12 były lagi. Teraz już to usunęli. Nawet rom jest płynniejszy od mojego Mi 10T Lite.
 3. Sprawdźcie czy działa SafetyNet. Zainstalujcie po kolei moduły przez Magiska: Universal SafetyNet Fix MagiskHide Props Config Riru Oczywiście Magisk V23 z włączonym "MagiskHide". Źródło: https://github.com/kdrag0n/safetynet-fix
 4. To może pomóc, jakby ktoś nie wiedział: safetynet-fix Kilkanaście godzin temu wyszła aktualizacja.
 5. Jest. Od dwóch dni korzystam z Pixel Experience i jest safetynet. Nawet na ich blogu o tym piszę.
 6. A jak wygląda sprawa z SafetyNet? Pododno to już naprawili. Jest szansa, że za w kolejnym buildzie będzie certyfikat?
 7. Mam Orange, ale testowałem PLAYa, Plusa, T-mobile. Nigdzie nie wykrywa 5G.
 8. Mi również nie wykrywa przy ręcznycm skanowaniu sieci, czy ktoś ma 5G. A kilka razy byłem niby w zasięgu 5G u innych operatorów.
 9. Persist to osobny folder/partycja. Wgranie romów nie wpływa na niego. Jedynie flashowanie ręczne, ale u ciebie nie działa. Gdzieś popełniłeś błąd.
 10. marcin19883

  Citi handlowy

  Masz roota w postaci Magiska? Jeśli tak, to przeflashuj go ponownie, potem sprawdź czy masz appkę Magisk i Citi ukryte.
 11. Może to głupie, ale uruchom ponownie telefon. Mi po aktualizacji nie chciało sie wifi włączyć. Restart telefonu pomógł.
 12. Volte to tylko rozmowy przez LTE. A, jeśli chodzi o smsy to idą przez LTE, tak samo jak 3G/2G. Aktywacja/deaktywacja Volte nie ma z tym nic wspólnego.
 13. Nie bardzo. A już na pewno nie przy odtwarzaniu filmiku przez Youtube Vanced. Jedyne co obciąża ten telefon, to gry lub delikatnie nawigacja(GPS, mapy, ekran na max).
 14. To niemoźliwe o ile nie masz Samsunga Galaxy Note 9. Na reszcie telefonów Orange blokuje wysyłanie smsów póki nie da im certyfikatu. Orange Wifi Calling
 15. W Orange nie działają smsy po wifi. U innych działa wszystko.
 16. Można by było przenieść aplikacje Motywy z Globala. Tam z tego co pamiętam, nie ma chińskich napisów.
 17. Wgraj persist.img przez konsolę, czyli fastboot flash persist persist.img.
 18. Jest różnica w szybkości działania(np.animacje) względem 12.0.1?
 19. U mnie tylko weekly ma wszystkie appki dodane do autostartu. Na xioami eu stable nie ma, oprócz aparatu.
 20. Czy ktoś wie, dlaczego xioami eu weekly ma w ustawieniach dodane wszystko do autostartu? Już raz sie pytałem, ale nikt nie odpisał.
 21. Wgrałem V12.5.3.0.RJSEUXM i jest masakra. Wcześniej miałem 12.0.4(animacje płynne). Teraz animacje lagują i to znacznie. Czyściłem telefon, nic nie pomaga. Animacje nagle się pogorszyły tak samo jak na Xioami eu od dawna, co pisałem wiele razy.
 22. Ale będzie niedługo? Ja siedze właśnie na 12.0.4. Według changelogu w necie to 12.5.3.0 śmiga dużo szybciej, więc zmiana na plus.
 23. 12.5.3.0.RJSEUXM jeszcze niedostępne z poziomu telefonu. Może dlatego, że to wersja Stable Beta? Można z 12.0.4 ręcznie przejść?
×
×
 • Create New...