Jump to content

marcin19883

Użytkownicy
 • Content Count

  1,393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by marcin19883

 1. Lagujące animacje to nie tylko problem w Poco. Ja od początku premiery Miui 12 na to narzekam. Popsuli je na całego. Losowe lagi w aplikacjach, głównie minimalizacja/maksymalizacja to nic nowego. To największa bolączka Miui 12. Nie naprawisz tego poprzez zmiane szybkości animacji. Jedynie całkowite wyłączenie poprawia działanie systemu. Zauwazyłem tez, że odświeżanie ekranu 120Hz bardzo poprawia płynność systemu. Warto ustawić.
 2. U mnie na Mi 10T Lite ten build bardzo przyśpieszył Jest w końcu płynność i znacznie mniej lagów. ps. czasami występują mocne przycinki kilkusekundowe. Przy wysuwaniu panelu powiadomień lub skrótów.
 3. Już od tygodnia jak nie więcej wypuścili soft z poprawką. Zmień region telefonu na Szwajcarie i sprawdź update.
 4. Jak odblokowałeś bootloader, to safetynet nie przechodzi. Musisz zainstalować Magiska, by naprawić Google Pay i certyfikat Google.
 5. Wszystko masz na forum lub w necie jak ukryć Magiska, żeby Google Pay działało.
 6. Jak dostajesz powiadomienie do wycisza rozmowę i wraca po wszystkim. To sie nazywa połączenia oczekujące. Masz opcje w ustawieniach, możesz to zmienić. Możesz wyłączyć powiadamianie o połączeniu oczekującym.
 7. Kolega ma rację. Zaloguj się na strone www banku. Sprawdź urządzenia zaufane i je wszystkie usuń.
 8. Telefon musisz uruchomić w trybie fastboot, potem podłączyć do kompa. A następnie uruchomić aplikacje. A jeśli chodzi o sterowniki to adb android instaluje się automatycznie poprzez Windows Update na Win10. Musisz tylko sprawdzić w sterownikach opcjonalnych.
 9. W RN7 kiepsko. Za to w Mi 10T Lite znacznie lepiej. Tak.
 10. I tu się mylisz. Jak ubijesz wszystko, to będzie się w kółko ponownie ładować do pamięci RAM i zjadać więcej baterii.
 11. Ja na Mi 10t Lite mam ultradźwiękowy i działa dobrze. W starszym Redmi Note 7 optyczny i również bez problemów. Swoją drogą znam kilka posiadaczy różnych Xiaomi i nikt nie narzekał na czujnik podczas rozmowy. Oczywiście każdy siedzi na Globalu i nie bawi się w zmianę softów, odblokowanie bootloadera, roota itp.
 12. To mógłbyś podać źródło tego niusa.
 13. Zwróć telefon w ramach odstąpienia umowy, jeśli nie minęły 2 tygodnie. To wada fabryczna czujnika raczej. Nie baw się w oddanie na gwarancje. Raczej zwróć telefon. Dostaniesz zwrot kasy i kupisz nowy sprawny.
 14. Taka ciekawostka. W Orange coś się popsuło i działa mi cały czas Volte/VoWifi na Redmi Note 7. Nie zablokowali mi telefonu. Mam tak od 2 dni.
 15. Powie mi ktoś, dlaczego każda wersja weekly ma dodane wszystkie aplikacje do autostartu?
 16. To zależy od ustawień użytkownika. Sprawdz wszystkie ustawienia telefonu i aplikacji ponownie. Gdzieś leży błąd.
 17. Wyższe odświeżanie ekranu to mniejsze migotanie i lepsza płynność przewijania. To napewno nie ma związku z bólem oczu i głowy. Ekran musi mieć inną skazę.
 18. Mnie też to dziwi. Dzisiejszy stable zachęcił mnie changelogiem, że niby naprawili lagowanie systemu. A tu znowu brak certyfikatu masakra. Jak zależy ci na Stable, to Miui 12.0.11 na Andku 10 jest ok. Certyfikat Google poprawny. Ja osobiście siedze na Pixel Experience, bo nie laguje i wszystko działa.
 19. Można to porównać do CPU. Taktowanie samo idzie w górę i dół, według zapotrzebowania. Nic nie zrobisz.
 20. Przecież to oszczędzanie energii. Samo wskoczy na 120Hz kiedy będzie potrzebne. Jak nic nie robisz, to odświeżanie się zmiejsza.
×
×
 • Create New...