RymQo

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About RymQo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam identyczny problem na 8T. Reset do ustawień fabrycznych nie pomaga, a żadna z dotychczasowych aktualizacji tego nie poprawia. Nie wiem czy czujnik jest tak badziewny w tym telefonie czy to problem z oprogramowaniem. Nawet przy próbie kalibracji czujnika zbliżeniowego wyskakuje u mnie "Calibration fail". Dodatkowo przy próbie kalibracji akcelerometru nie ma przycisku "Calibrate" gdzie w RN7 takich problemów nie ma Mógłbyś sprawdzić u siebie czy możesz skalibrować czujnik zbliżeniowy?
 2. Dzisiaj mi wyskoczyło (Szwajcaria)
 3. Nie rozumiem fenomenu wersji od Parrota, zarówno tutaj jak i na xda jego gcam wydaje się być najpopularniejszy. Z początku używałem wersję od BSG, później za tłumem zainstalowałem Parrota, a teraz używam wersję od tigr (https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/) Nie widzę dużych różnic, szczególnie jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów. Skąd więc te zachwyty nad Parrotem? Nie robię zdjęć zbyt często to może czegoś nie widzę?
 4. Ja różnicy nie widzę, ale minęło dopiero kilkanaście godzin od aktualizacji ¯\_(ツ)_/¯
 5. U mnie jest telefon już zaktualizowany. Region ustawiony mam na Szwajcarię.
 6. Tak, dostałem ją parę dni temu oczywiście przez OTA (telefon z PLAY).
 7. Witam, od około tygodnia posiadam RN8T i czujnik akcelerometru wydaje się dość czuły w tym telefonie lub nieco źle skalibrowany. Często przy odkładaniu telefonu ekran zaczyna się obracać, posiadam również RN7 i tam takiego problemu nie mam. Chciałem ten czujnik spróbować skalibrować w menu diagnostycznym jednak... nie ma tam przycisku "CALIBRATE". We wspomnianym już RN7 ten przycisk jest i można bez problemu kalibrować. Tak to wygląda na RN8T: Jak to u was wygląda? Wersja GLOBAL MIUI 11 - telefon był przywracany do ustawień fabrycznych po aktualizacji.