Jump to content

chimal

Użytkownicy
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

886 profile views

chimal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

2

Reputation

 1. Jest kolosalna różnica w szybkości działania. Telefon dostał drugie życie. Animacje płynne, przeskakiwanie pomiedzy programami natychmiastowe. Mniejsze ubijanie aplikacji w tle. Jak dla mnie pierwsza aktualizacja która coś wnosi na plus. Polecam instalować.
 2. U mnie dokładnie odwrotnie. Działa nieporównywalnie szybciej niż ostatnia wersja na androidzie 9. Zacząłem się wtedy zastanawiać czy nie wgrać jakiegoś innego romu np. Pixela. Teraz narazie czekam na 12 ale nie spodziewam się cudów. Na 10 zacinki są ale płynność i szybkość na jego korzyść. Aaa mój tele to XFGMIXM kupiony poza pl. Może to ma znaczenie. Wersja europejska oficjalna ma inne oznaczenie romu.
 3. Mam tak samo. Zmieniło się po aktualizacji przeglądarki miui której i tak nie używam.
 4. Mnie zniknęła cała pamięć wewnętrzna po usunięciu z niej folderu sdcard pod Windowsem. Tak więc przestrzegam przed robieniem porządków pod winda
 5. Witam, Mam taki ciekawy problem. Przeglądając pamięć wewnętrzną mojego 4X zauważyłem folder sdcard. W środku był katalog DCIM w którym było parę zdjęć które powtarzały się ze zdjęciami w głównym DCIM. Bez namysłu skasowałem folder. Jakie jest moje zdziwienie ponieważ cała pamięć wewnętrzna telefonu została wykasowana! Został folder android i miui. Pod rootexplorerem widać te dwa katalogi natomiast pod PC widać całe drzewko folderów, nazwy plików, można skakać po polderach ale nic nie da się skopiować. Czy jakaś dobra duszyczka podpowie jak odzyskać przynajmniej zdjęcia? Może jakiś poradnik? Może poradnik jak pod androidem zrobić kopie partycji ze znikającą zawartością celem odzyskiwania pod windowsem. Poniżej widok na katalogów na PC.
 6. Czy po wgraniu globala na xiaomi.eu blokuje się bootloader? Wgranie twrp przez fastboot tak samo jak na miui Polska? Root też jak na xiaomi.eu poprzez wgranie supersu przez recovery? I ostatnie pytanie sklep Google jest w standardzie na globalu?
 7. Witam. Po dzisiejszej aktualizacji do xiaomi.eu 9.5 nie chcą mi się zainstalować biblioteki viper4android. Pisze żeby zrestartowac, po resecie po wejściu w v4a znow chce instalować biblioteki. Ma ktoś rozwiązanie?
 8. Jest dostępna wersja z miui 9. Wgrałem ostatnio żonie. Działa można instalować.
 9. U mnie to samo, czasem komunikatu brak, czasem po kilka razy na dzień. Miałem zamiar formatować kartę, ale jako że piszecie że to nic nie daje to nie ruszam. U mnie dla odmiany dzieje się to na stable Xiaomi.eu 9.0.5.0.
 10. Czy jakaś dobra dusza wrzucilaby najnowszą wersję lolexmod'a?
 11. U mnie to wygląda że problem MIUI 9. Na MIUI 8 i androidzie 6 wszystko działało bezproblemowo. Czekam na aktualizację oprogramowania, albo wgram dla próby wersję dev.
 12. Również zaczęło się u mnie po przejściu na stabilne MIUI 9 na androidzie 7. Czujnik działa i w diagnostyce poprawnie przechodzi test.
 13. 9h to na MIUI 9 stable 9.0.4.0 xiaomi.eu bez problemu się wykręca. System też działa bardzo dobrze.
×
×
 • Create New...