Jump to content

electro69

Użytkownicy
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

electro69 last won the day on April 14 2020

electro69 had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About electro69

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  新的濾液
 • Zainteresowania
  Muzyka elektroniczna (tribal, tech, deep house). Nowe technologie.

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,143 profile views
 1. Czy to oznacza, że na ten telefon pojawiła się też wersja global stable ?
 2. Nie żebym jakoś "napalał" się na kolejne wersje MIUI, ale czy nasz telefon dostanie jeszcze ta wersję 12.5 czy już można zapomnieć ?. Jak na razie nie znalazłem żadnych konkretnych informacji, żeby RN7 był przewidziany do aktualizacji. Chyba już trzeba się przygotować na to, że zaraz skończy się jakiekolwiek wsparcie w postaci aktualizacji oprogramowania.
 3. Wedlug mnie ta nowa wersja v5 robi ogólnie ciemniejsze zdjęcia głównie dotyczy się to tych zrobionych w pomieszczeniach. Od razu rzuciło mi się to w oczy tym bardziej jeszcze porównując z zdjęciami tych samych obiektów zrobionych przy pomocy stockowej aplikacji aparatu.
 4. Bardzo dziwne, tym bardziej, że dwie osoby mają to samo, to już raczej nie przypadek. Korzystaliście z tej systemowej apki ?. Ja używam Gcam i nigdy nie miałem jakkolwiek problemów podczas jej działania, natomiast kiedyś przez jakiś czas musiałem zrobić kilka zdjęć tą apką systemową Xiaomi i raz zdarzyła mi się sytuacja, że po jej włączeniu obraz się zamazał i telefon przestał reagować na cokolwiek. Zawiesił się na amen. Dopiero kilkusekundowe przytrzymanie przycisku power na szczęście uruchomiło go ponownie.
 5. Ja ustawiam zawsze ten sensor Samsunga, bo taki jest też w naszym telefonie. Jak nie mam co robić, to po każdej aktualizacji Gcam robię zdjęcie tego samego miejsca wszystkimi dostępnymi sensorami w opcjach. W pokoju mam taki kolor "morski" ściany i wiecznie Gcam przekłamuje ten kolor. W zależności od ustawienia sensora raz jest jaśniejszy niż w rzeczywistości, a znów przy innych ustawieniach jest wyraźnie niebieski w ogóle nijak ma się to do rzeczywistwgo koloru. Denerwuje mnie to. Z drugiej strony wydaje mi się, że to może nie do końca jest wina Gcam tylko tego fizycznego sensora Samsunga. Mi
 6. Albo ja źle szukam (w tej wersji nie ma języka polskiego w ustawieniach), albo w ogóle nie ma możliwości wyboru w jakiej chce się otwierać zdjęcia aplikacji.
 7. @Matheusz Cześć, czy możesz wrzucić do ściągnięcia nową wersję Gcam o numerze 8.2.204 V1. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. Gdzie Ty widziałeś dwie aktualizacje androida ... zapomnij Może tak jest we flagowych modelach. W telefonach z budżetowej i średniej półki cenowej dają jedną aktualizacje androida i 2-3 aktualizacje do nowszej wersji nakładki MIUI.
 9. No to ciekawe. Czy ktoś ich do tego zmusił siłą ?, Jeśli coś jest debilnym rozwiązaniem, to po co to wprowadzać. Jeszcze ciekawsze jest to, że mam do tej pory Redmi 4a, telefon ma z 5 lat, androida 7 i też ma te statystyki, mimo, że to tak stara wersja Androida. Wszystkim wcisnęli ten syf bez względu na model telefonu i wersję androida podczas którejś z aktualizacji ich aplikacji "Panel sterowania".
 10. To że dawniej było tak jak w każdym normalnym telefonie innego producenta, że czas działania na baterii aplikacji i SOT był liczony od odpięcia telefonu z gniazdka do ponownego jego podpięcia, a teraz co z tego wiem skoro na jednym ładowaniu telefon działa mi około 2 dni, to jak mam niby obliczyć ten SOT, który w tym czasie był skoro pokazuje tylko 24 godziny, które są cały czas "ruchome". Mam z kartką papieru zapisywać SOT na daną godzinę i później robić sumowanie Przecież to jakaś parodia. Czy któryś z innych producentów coś takiego stosuje w swoich statystykach baterii ?
 11. Ja nawet nie mam jak w cywilizowany sposób sprawdzić czy mam lepszy czy gorszy SOT ekranu bo jakiś dureń z Xiaomi delikatnie mówiąc zrobił tak genialne statystki baterii, że teraz nic z tego nie wiadomo. Czy oni tam choć raz potrafią coś dobrze zrobić żeby czegoś innego nie zepsuć. Komu to przeszkadzało ?. Ja widzę tylko jeden cel tego idiotyzmu, który wymyślili chodzi o "ukrycie" gorszych czasów działania na baterii po każdej ich "udanej" aktualizacji. Dawniej lubielm sobie sprawdzić SOT ile udało mi się godzin osiągnąć teraz to wyższa matematyka jeśli ktoś ładuje telefon rzadziej niż raz na
 12. @kamillm Dlaczego mnie to jakoś nie zdziwiło co napisałeś. Niestety Xiaomi, to badziew jeśli chodzi o oprogramowanie i zdania już nie zmienię. Muszę się jeszcze męczyć z tym telefonem ze względów finansowych, bo już dawno bym go wymienił na smartfon innej firmy. Nigdy więcej nie dam się nabrać na Xiaomi. Wolę już mieć telefon o gorszej specyfikacji, ale który będzie działać stabilnie na oprogramowaniu. Co do zegarka, to też miałem taką samą sytuację z tym, że u mnie spóźniał około 14 minut (oczywiście nie zmieniałem żadnych ustawień itd.). Wyłączyłem opcje, pobierania godziny przez telefo
 13. Korzystam już od ponad miesiąca z stabilnej wersji Miui 12.0.3. Jak zwykle znów pojawiły się u mnie 2 irytujące problemy. Pierwszy to częsta sytuacja w której po wybudzeniu telefonu do ekranu głównego trzeba odczekać 2-3 sekundy zanim pojawią się te ikonki na górze ekranu (np. powiadomienia, bateria, zasięg itd.). W tym czasie też nie można "ściągnąć" belki z powiadomieniami. Najczęściej ta sytuacja ma miejsce jak telefon jest dłużej nieużywany. Drugi problem, to oczywiście ten sławny automatyczny czujnik światła. Ogólnie teraz działa lepiej coś tam reaguje , tylko pojawiła się straszni
 14. @Matheusz Mam prośbę czy mógłbyś wrzucić nową wersję Gcam od Parrota ?. https://t.me/googlecamera_mod/1999 Nie mam Telegrama i nie mogę jej ściągnąć. Z góry dziękuję.
 15. Czy ktoś z Was dostał już przez OTA tą aktualizację o numerze 12.0.3.0 ? (aktualnie telefon jest na MIUI11, a po sprawdzeniu ręcznie aktualizacji wyskakuje mi ta "stara" o numerze 12.0.2.0).
×
×
 • Create New...