Ziomek999

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Ziomek999

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na Dasanie jest taki problem że siedzisz i zrywa połączenie, na rt58u jest zasięg cały czas ale internetu brak, wyłączenie pasma 5Ghz nie pomaga, w sumie nie testowałem jak by było z ustaleniem kanału na sztywno czy ograniczeniem szerokości do 20Mhz ale to bez sensu bo dużo urządzeń łączy się w 2.4 z 40Mhz kanałem. Wg 2.4 to porażka z tymi kanałami, realnie można sensownie stworzyć 1 sieć bo przy dwóch to już zachodzą na siebie, 5Ghz to szerokie pasmo, ogromne możliwości ale zasięg kicha. Jak żyć jak jeszcze telefon szwankuje?
 2. U mnie ta sama wersja softu i problem z ac58u, oryginalny, najnowszy FW asusa. Może coś w ustawieniach albo jakaś apka powoduje takie zachowanie?
 3. Ja mam wpiętego Asusa rt-ac51u pod ac58u i łącze się z nim tylko przez redmi 7 a ssid mam ukryty. Cóż, dopóki nie wydadzą sensowego softu to ten telefon będzie tak kulał.
 4. Przez to zwróciłem na to uwagę i jestem tego samego zdania co @radier. Jestem ciekawy tylko QC w wersji 4..
 5. Bardziej interesujący byłby cały wynik ładowania od 5% do pełna, i porównanie QC do zwyklej 10W ładowarki. To że QC ma 18W to nie oznacza że cały czas taką ładuje taką mocą.
 6. @mocin, ekspresowo to znaczy ile? Bo ja mam tą ładowarkę i powiem szczerze że różnica w ładowaniu jest maks. 15min.
 7. Nie tylko funbox, z racji pracy mam dostęp do szerokiej palety routerów i zauważyłem że to loteria, a mój domowy asus rt-ac58 też świruje z redmi note 7 po ostatniej akualizacji podczas gdy 5 i 4 nie mają takiego problemu. Już nie mówię o tym że nie ma wyboru w jakim paśmie ma pracować wifi.
 8. Jak zależy Ci na aparacie to i zastanawiasz się między tymi dwoma modelami to poradziłbym Ci note 7 i gcam. Jednak matryca w 5 jest gorsza.
 9. Ja mam wrażenie że czasami przymuli co nie ma miejsca w stockowej aplikacji, czasami są problemy z nagrywaniem dźwięku przy video ale ogólnie zdjęcia wychodzą bardzo ładnie google obcięło jakość ale nie jest źle
 10. UP, ktoś może powiedzieć jak się zachowuje telefon w ciemniejszych pomieszczeniach? Czy telefon mimo wszystko nie zjeżdża jasnością do minimum tak że ekran nie jest za ciemny? Pisze bo nie chce na ten moment wysyłać telefonu na serwis zwłaszcza że nie wiem czy to jest urok tego modelu i zwalonej kalibracji czy faktycznie przy niskich wartościach oświetlenia mój czujnik szwankuje.
 11. Czujnik działa od 5cm więc delikatne odchylenie nie powinno czegoś takiego powodować. U mnie podobnie, telefon nie zawsze wygasza ekran podczas rozmów, na redmi note 4 problem zaczął się po aktualizacji na miui 10 i podobnie jest na redmi note 7 więc to raczej siedzi w sofcie. Podczas testu czujnik zawsze działa poprawnie.
 12. Nie wiem czy ja mam tylko taki problem z gcam ale jak nagrywam wideo to nie zawsze mi nagrywa z dźwiękiem. Tzn włączam nagrywanie i nie wiem czy mi nagra z głosem czy nie. Przeważnie nagrywa ale już 3 ważne wideo nagrało mi bez dźwięku.