Jump to content

Ziomek999

Użytkownicy
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Ziomek999

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Poco x3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem jak działa w zwykłej wersji, mam pro i faktycznie na 3/4 głośności niesie się głos przez tylną klapke. Przy połowie już można normalnie rozmawiać.
 2. Ktoś coś? Jakieś problemy? Ja narazie złapałem jeden ale już rozwiązałem. Słuchawki BT Edifier i Poco X3 na tidalu przycinało muzykę tak jakby nie chciała się buforować. Pomogło ustawienie kanału wifi na stałe-nie auto. Przesiadka z rn7 czuć różnice. Choć nie wszędzie jest progres. Aparat wideo kręci dobre ale same zdjęcia to chyba troszkę nieporozumienie. Na gcamie rn7 i matryca samsunga robi lepsze zdjęcia niż x3pro na stocku z matrycą sony. Zresztą brat ma rn8pro i też jakoś nie widzę żeby lepsze zdjęcia robił niż rn7. Brakuje nagrywania rozmów i ten dialer to za bardzo intuicyjny nie jest
 3. No faktycznie-nie działają, ale za to bateria dłużej trzyma. Nie narzekaj, pierwszy raz z xiaomi? Ciesz się że jakiejś ważniejszej rzeczy nie zepsuli updatem.
 4. Jak jesteście w jednej sieci lan to łącz się przez sambe. Wifi szybsze niż BT.
 5. Skąd takie info?Ja napisałem prawdopodobnie bo to czy telefon się podpiera podczerwienią czy nie to zależy od softu. Jest na YT film który pokazuje działanie czujnika zbliżeniowego w rn7 w zależności od oświetlenia. Jakby korzystało miui umiało dobrze korzystać z czujnika zbliżeniowego to nie było by z tym problemu. Już przy rn4 był problem że podczas rozmowy ekran potrafił się podświetlić i zakończać rozmowę czy użytkownik policzkiem włączał różne aplikacje. Druga sprawa to jak pisałem i jeszcze raz napiszę, w takich przypadkach jak ten serwis Xiaomi NIE ISTNIEJE.
 6. Up To samo ja mam w rn7, z tego co się powiedziałem to prawdopodobnie czujnika zbliżeniowego w tym telefonie nie ma(w innych xiaomi podobnie), jest on pozorowany przez inne czujniki-żyroskop, czujnik oświetlenia i nie wiem czy też nie przez kompas. Jeśli któryś z tych czujników będzię szwankował to też zbliżeniowy nie będzie działał poprawnie. Najlepsze jest to że wg serwisu xiaomi wszystko jest zgodne ze specyfikcją i telefon nie podlega naprawie. Dwa razy wysyłałem telefon, za drugim razem wraz z filmikiem na którym są dwa takie same telefony obok siebie i takie same czujniki oświetlen
 7. Pewnie serwis bo przyciski nie domagają.
 8. Tak naprawdę nic nie jest idealne. Swego czasu byłem zadowolony z Sense od HTC. Później dziwna polityka oszczędności, podmienianie apek producenta na te od google, coraz gorsza jakość urządzeń, coraz gorszy stosunek cena/jakość. Mam wrażenie że xiaomi podobnie idzie z tą różnicą że nigdy nie mieli dobrej nakładki:P U mnie wszystko OK na miui 12, oprócz maili ale to chyba przez doze.
 9. Co do bolączek z czujnikami zbliżeniowymi i jasności oświetlenia u mnie. Mam dwa takie same czarne rn7. W moim starym czujnik działa w skokowo, pokazuje 0, potem 50, 100 125 175 itd.. Dostałem drugiego takiego samego i czujnik działa płynnie. Ale pokazuje wyniki zaniżone w stosunku choćby do rn4 którego też mam i w którym regulacja jasności działała poprawnie. Ale sama regulacja jasności w tym drugim działa płynnie choć ekran wydaje się troszkę za ciemny. Telefon po wipe, może AI zaszyte w miui po moich korektach nauczy się tej regulacji. Co do zbliżeniowego to działa jak chce, w m
 10. Działa komuś opcja projekcji na miui 12? Ja mam TV z miracast i podpięty to niego mibox4. Ze zdjęć google chromecast działa, opcja z projekcją nic nie znajduje chociaż z lapka mogę na TV obraz przesłać na kilka sposobów.
 11. Od początku telefon nie grzeszył multitaskingiem ale ostatnio to stało się bardzo uciążliwe. Telefon w wersji 4/64 z polskiej dystrybucji, android 10 z miui 12. W pamięci 6 aplikacji: opera, sms, telefon galeria, messenger i inoreader. Wszystkie aplikacje z kłódką, co można wrzucone do autostartu, wyłączone zarządzanie baterią. W operze otwarte dwie karty, wolnego ramu 1.3GB a przejsciu na telefon przeładowuje dialer, to samo przy przejściu na sms i powrocie na operę przeładowuje stronę. Sytuacja z pozostałymi apkami podobnie. Włączałem i wyłączałem optymalizację miui-bez zmian. Ktoś ma pomysł
 12. Ja mam 12.0.2.0, bateria bez zmian. Też mi to chodzi po głowie, nie mam czasu bawić się bo i tak mam drugi telefon ale nie mam teraz zaufania do miui. może trzeba pisać #realmelepsze?
×
×
 • Create New...