Ziomek999

Użytkownicy
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Ziomek999

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mam 12.0.2.0, bateria bez zmian. Też mi to chodzi po głowie, nie mam czasu bawić się bo i tak mam drugi telefon ale nie mam teraz zaufania do miui. może trzeba pisać #realmelepsze?
 2. Po tygodniu testowania małe wnioski, zabiera więcej ramu, system może i szybszy ale częściej łapie zwiechy szczególnie na aplikacjach które powinny śmigać tj telefon i sms. Ui się zdarza rozjechać, no i gierki chyba gorzej. Ogólnie kiepsko i czekam na wersję beta bo z tej alfy to nie polecę.
 3. Ja mam moduł baseusa bt pod jacka i nie mam problemów ani na rn7 ani na 8t
 4. Ja też dwa dni testuję, bateria chyba bez zmian, jak już to kosmetyczne, chodzi może delikatnie szybciej, były problemy z powiadomieniami na ekranie blokady ale już działa. Ogólnie ciepło ją przyjąłem, nie działają super hiper live wallpaper na ekranie blokady ale raczej potraktuje to jako zabawkę. Apka aparatu też na plus chociaż i tak gcam robi lepsze foty. Problemy z czujnikami światła i zbliżeniowymi dalej zostały, ech serwis tylko chyba mi zostaje. Z większych zmian to zmienili mi służbowego z andka na jabłko...
 5. Komuś wskoczyła ota? A jak tak to może ktoś jest po pierwszych testach i opisze wrażenia?
 6. Ja z zasięgiem nie mam problemów, w większości takich uwag to kwestia nadajnika, przeciążony, uszkodzony, lub to i to bo operator leci w kulki a plus to już szczególnie.
 7. Spróbuj zmienić kanał lub szerokość kanału.
 8. Sprawdziłem wszystkie te rzeczy i z żadnym nie mam problemu, dioda miga zawsze, nie wiesza się podczas czyszczenia ostatnio otwartych, a przy zmianie układu głównego menu jest ok 0.5s zwłoki ale to chyba wynika z przemieszania zawartości pulpitu w locie. Co do braku możliwości wyłączenia ekranu poprzez dłuższe dotknięcie ekranu całym kciukiem to możesz mi powiedzieć gdzie jest/była taka opcja bo od miui 8 nie pamiętam żebym to gdzieś widział. Dwuklik tak-tego nie. A co do wyłączania ekranu to mam go podpiętego pod przytrzymanie przycisku wstecz- może o to Ci chodziło?
 9. Telefon w 2020r nie nagrywa w FHD? Gdzie kupiony telefon? Spróbuj zainstalować gcam, może tam się uda CI włączyć odpowiednią jakość.
 10. Wskoczyła u mnie 10 na pokład. Nie zauważyłem większych zmian w usprawnieniach UI, ale system jakby troszkę szybciej działa. Bateria raczej bez większych zmian ale to za krótko żeby coś więcej powiedzieć. Telefon z dystrybucji PL.
 11. Tak, serwis, wanna ultra dzwiękowa, wymiana przycisków i może będzie działał. W domu raczej nie do zrobienia, choćby przez to że telefon jest sklejony.
 12. Jaki router? Na chipach qualcomma zauważyłem zrywanie 5Ghz na niektórych routerach. Losowa sprawa ale dotyczy to 4 rdzeniowej jednostki arm stosowanej np w asusie rt-ac58u v1 lub na hap ac2 mikrotika z tym samym chipem podobnie chodź rzadziej.
 13. Ziomek999

  Ładowarka

  Moje zdanie na temat qc troszkę się zmieniło bo zamiast ładowarki Baseus która mi zginęła używam ładowarki od rn8t i jest spora różnica w stosunku do poprzedniej qc. Nie używam szybkiego ładowania codziennie, służy mi tylko do awaryjnego podładowania telefonu ale jest różnica między tymi dwoma ładowarkami w szybkości ładowania. Chyba że ja poprzednią miałem zepsutą.
 14. Różnice w rozmiarze matrycy w takich małych matrycach można pominąć, zresztą rn8t ma z przodu matrycę 1/2.9 czyli bardzo małą-żeby asus miał większą głębie ostrości musiałby mieć jeszcze mniejszą. Wszystko można było by przeliczyć znając rozmiar matrycy asusa, tak jak to się robi dla FF i aps-C, przy np. canonie x1.6 ogniskową i światło. Zdjęcia zrobione przez autora zgarniają praktycznie tyle samo kadru więc uważam że rozmiar jak i sama długość ogniskowej jest bardzo zbliżona. Możliwe też że tak jak piszesz, asus ma ostrość ustawiony na 1m i to co bliżej i to co dalej jest "jednakowo nie ostre".
 15. Bzdura, różnica w świetle to 2.0 do 2.2 w asusie, nie zrobi różnicy takiej różnicy w głębi ostrości a to o światło właśnie chodzi. Ewidentnie AI koryguje zdjęcie i nic z tym nie zrobisz. Można celować z AF gdzieś pośrodku, wtedy zdjęcia wyjdą pewnie w miarę wyraźne. Tzn. nie jest dobrze ale.. Taki teraz trend w "rozmywanie".