Ziomek999

Użytkownicy
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Ziomek999

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja pisałem o złym zachowaniu czujnika światła z supportem to kazali odesłać bo problem znany. Tylko że mi szwankuje jak jest ciemnawo, zjeżdża tak w dół że mut i szę podkręcać a i strasznie leniwie działa. Żonce kupiłem rn8t, bawiłem się i mimo gorszego aparatu głównego i braku diody(chociaż w rn7 jest troszkę "przyklejona") to uważam że jest bardziej kompletnym telefonem. Bateria w 8 podobnie jak w 7.
 2. Ja miałem ostatnio podobnie, odistalowałem google home i kalendarza google i wszystko wróciło do normy
 3. No dla Ciebie głupota, dla serwisu chyba nie bo nie serwisują dystrybucji global tylko tą z polskiej dystrybucji. Kupiłem tak rn4 i niestety nie trafił do oficjalnego serwisu tylko naprawiał go serwis sklepu.
 4. Zgraj na kompa wszystkie pliki a potem sformatuj, możliwe że jest uszkodzona karta.
 5. Mały offtop, jest(była) promocja na rn8t za 799zł z mi bandem 4, żal było nie brać, Chodzi tak samo jak 7, nie ma diody powiadomień, aparat na stock robi gorsze zdjęcia szczególnie w gorszym oświetleniu ale.. ma NFC(nie korzysztam), czujniki działają tak jak mają działać, mam wrażenie że ekran jest lepszy. Mój nie mam żadnych problemów z wifi i BT i jest niebieski:D Może jest nadzieja jeszcze w xiaomi..
 6. W redmi note 7 było chyba powodem przywrócenie ustawień z telefonu z android one np mi a3. Czysty start bez przywracania rozwiązał problem.
 7. Za tysiąca jest samsung m21, lub 100 droższy realme 6, duża konkurencja dla xiaomi.
 8. Na wifi przy mocnym sygnale gsm takie wyniki na 11h sot są jak najbardziej możliwe, tak samo jak na LTE przy słabym sygnale 6h sot. Ja nie narzekam, redmi note 4 na miui 8 miał dobre przebiegi i na pewno lepsze od rn7. Ale na miui 11 obydwa telefony zjadają baterię równocześnie, a jak jest różnica to minimalna na korzyść 4. Piszę jako posiadacz 4, 5 i 7
 9. Pocieszę Cię że ja chodzę od majówki z włączonym GPS i BT i nie zauważyłem żeby krócej trzymała bateria.
 10. Zobacz w koszu zdjęć w Google, jeśli tam nie ma to podejrzewam czynnik ludzki..choć i tak to dziwnie wygląda.
 11. U mnie jest na 11.0.7.0 przycisk edytuj
 12. Z tą regulacją podświetlenia jest lepiej ale dalej często zjeżdża za nisko, winny jest niezbyt dokładny pomiar światła, nie jest to zależne od AI.
 13. Wiem że dla mnie nie będzie plusem czysty android, apki telefonu i sms z MIUI są lepsze, brat ma mi9lite i wiem jak to wygląda na nowych xiaomi..
 14. Może źle zadałem pytanie, styczność tzn pomacanie w sklepie, u znajomych czy choćby w domu ktoś w rodziny ma ten model. Na podzespołach tak mi nie zależy ale nikt mnie nie przekona do mtk więc 8 pro odpada. Czy czysty android jest taką zaletą? na amazonie de widziałem za 229ojro note9s