Ziomek999

Użytkownicy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Ziomek999

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BSG wg mnie. Nie ma jakiś cyrków w nietypowych sytuacjach jak z pozostałymi.
 2. Nie zauważyłem, u mnie nie ma żadnych pisków ale co do poziomu głośności to miałem głośniejsze słuchawki. Specyficznie wygląda też sposób trzymania telefonu żeby głośność była odpowiednia-kwestia przyzwyczajenia
 3. Zobacz czy slomo w lepszych warunkach oświetleniowych nie zacina.
 4. Ogólnie sot na wifi OK, lepiej niż w 10 ale, większe zużycie baterii zauważyłem dziś w terenie z włączonym GPS. Przeważnie po sobocie miałem to robocie w granicach 70%, dziś 60 a scenariusz dnia praktycznie taki sam.
 5. Może nie wszystkim siadł przez to ściągnęli. Ja jak dotąd nie narzekam, bateria lepiej. Czcionki faktycznie nie dostosowane.
 6. Niekoniecznie. Soft inaczej interpretuje sygnał z drugiego czujnika.
 7. Temat czujnika założyłem już jakiś czas temu w innym dziale. Miałem nadzieje(i w sumie nadal trochę mam) że to naprawią updatem.
 8. Jak kupowałem 7 to miałem ochotę na niebieską wersję, poczekałem i jednak kupiłem czarną jakoś lepiej do mnie pasowała. Ale w po tym poście mam wrażenie że trzeba było brać niebieską. Pewnie są dwa rodzaje czujników i ten z czarnej nie działa tak jak powinien na ori romie bo ma customach podobno to naprawili(gdzieś tak przeczytałem na xda). Tak że jestem teraz w pokoju w miarę oświetlonymi czujnik oświetlenia w 7 pokazuje na płasko od 50 do 100 co 25lx a nachylenie do siebie powoduje spadek na 0(zero!), co normalne nie jest, ekran ustawia się z jasnością na pół słoneczka tak jakby telefon był w całkowitej ciemności. Jakby było tak jak pisze electro69 to z jasności byłbym zadowolony. Tak że w słabym oświetleniu czujnik w moim egzemplarzu leży i kwiczy. Nie mam zastrzeżeń do note 7, bardzo dobry i jeszcze lepiej wyceniony telefon. Jak wyjdzie to kupie następne redmi note 8(T, nie pro bo dwa razy miałem mediateka i trzeci raz się nie dam nabrać) żonie ale przed zakupem sprawdzę czujnik. Coś na temat baterii w miui11
 9. Ja też mam, pierwsze wrażenie. Dalej nie naprawili czujnika oświetlenia. No ale jest fancy graphics.
 10. Było już i podobno działa tylko znaczka nie pokazuje. Co do sieci PLUS to nie wiem jak mają te pierwsze miejsca w rankingach LTE ale w moich okolicznych miastach to masakra z prędkością. Zwykle nie przekracza 8Mb/s
 11. PMGC- u mnie w trybie slomo nie działa pierwsze nagrywanie, zwiesza obraz. Trzeba zatrzymać i zacząć nagrywać jeszcze raz. Z tymi ustawieniami to różnie. Wydaje mi się że wersja czy to tr czy bsg jest lepsza.
 12. więcej>ustawienia> remove AF data from the screen włączone
 13. Jakie routery mamy w domu? Czy kupuje się je w nce z mimo/mu-mimo 4t4r? No nie bo jedyny sensowny router w normalnej cenie już nie jest dostępny a wszystko inne do 400zł to 2t2r ew. dwie dodatkowe anteny w takiej samej konfiguracji dla ac. Druga sprawa to szerokość kanału bo 40Mhz ustawić to teraz praktycznie się nie da, chyba że się mieszka na działce o powierzchni min 1ha. Ten wynik z mi4c to jakiś szczególnie wybitny przypadek(router 3x3, jedno urządzenie podpięte, kanał 40Mhz bez zakłóceń-labolatorium normalnie)- w większości 2.4Ghz na telefonie to jest max 70mb/s, z reguły ok 50. Ja mam w laptopie intela 7260 dual band i nie pójdzie mi realnie mi szybciej niż 150Mb/s w stand. N. A ac to już inna bajka.