Jump to content

matti

Użytkownicy
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. Też macie problem z Zepp? Kupiłem GTSa 4 dni temu, robiłem po 10.000 kroków (zegarek cały czas pokazuje słupki pow. progu 8000), a w apce jakieś ilości z d... typu 2.800, czy 3.500. Dziś też mam 10.000, ale ile będzie jutro, nie wiem. Do tego tętno mierzy kiedy chce, wykres jest pourywany.
 2. Bingo! Pozmieniałem RX1 Digital Volume value=84 na 92 i jest duzo głośniej. Dzięki po stokroć.
 3. Zmieniłem, multimedia na dolnym głośniku i poprzez BT stały się głośniejsze, ale rozmowy na głośniku do rozmów nie.
 4. Czy ktoś ma problem z głośnikiem do rozmów w RN7? Mam w domu dwie sztuki, jedną na globalu, a swoją na MIUI 21.4.22. W moim RN7 słabo słychać rozmówcę, na globalu jest dużo głośniej. Na forum znalazłem, że może to być wina wpisu w build.prop (ro.config.vc_call_vol_steps=14), ale u mnie go w tym pliku nie znalazłem. Ktoś ma jakieś pomysły, co sprawia, że głośnik jest cichszy?
 5. Dziś zauważyłem, że Mi Fit liczy mi passę na nowo. Jednak opaska pokazuje w dniu 31 maja liczbę kroków 8300. Mi Fit w tym dniu pokazuje 6500 kroków. Da się to jakoś uaktualnić? Może rozparować, wyczyścić dane Mi Fit i sparować na nowo?
 6. Potwierdzam, mam to samo. @Kacper Skrzypek Update Wrzuciłem 21.3.25 i połączenia działają bez kombinowania w ustawieniach.
 7. Mam to samo na 21.4.7/8. Wcześniej używałem 21.3.31/4.1 i 21.3.24/25 i nigdy nie było takich problemów. Po zmianie trybu sieci na LTE/TD-SCDMA/GSM zgodnie z poradą kolegi Karol Winiarski zaczęły działać połączenia wychodzące, przychodzące nie działają (dzwoniący dostaje komunikat o wyłączonym telefonie/niedostępności). Przy połączeniach wychodzących bardzo wydłużył się czas wybierania numeru - kilkanaście sekund, a nie kilka jak było przedtem. Dodatkowo znika LTE w chwili uzyskania sygnału (przedtem nie znikał), a po zakończeniu połączenia najpierw włącza się E, a potem LTE.
 8. U mnie to samo, ale fix ze zmianą na LTE/TD-SCDMA/GSM pomógł tylko na połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące nie działają. Update Przy połączeniach wychodzących bardzo wydłużył się czas wybierania numeru - kilkanaście sekund, a nie kilka jak było przedtem. Dodatkowo znika LTE w chwili uzyskania sygnału (przedtem nie znikał), a po zakończeniu połączenia najpierw włącza się E, a potem LTE. Czy mogę przejść na aktualizację wcześniejszą 21.3.31/4.1 bez format data? Update 2 Zrobiłem downgrade do 21.3.25 i sytuacja wróciła do normy.
 9. Tylko po co, skoro mam wyłączne monitorowanie tętna? Mi Band 4 tak się nie zachowywał.
 10. Mam to samo. Monitorowanie tętna mam wyłączone, a opaska świeci co 5-10 minut. Ktoś sobie poradził z tym problemem?
 11. Na RN7 całkiem nieźle, oprócz tego, że znów ciszej są rozmowy. W wersjach sierpniowych było głośniej. Teraz z głośnością na maxa ciężko rozmawiać na ulicy bo nie słychać rozmówcy.
 12. matti

  MIUI 20.7.9

  Mam podobnie. O ile sam MIUI 12 mi się podoba, to przycinki są denerwujące. Dodatkowo parę apek zaczęło mi wariować po lipcowych aktualizacjach.
 13. matti

  MIUI 20.7.2

  Kupiłem dożywotnią licencję na 3 urządzenia za 40zł. Trzeba polować na promocje
 14. matti

  MIUI 20.7.2

  Mam Adguarda i działa świetnie na miui 12. Blokuje wszędzie, w grach, w przeglądarce itp. Oczywiście apka z ich strony,nie ze sklepu Play.
×
×
 • Create New...