Jump to content

matti

Użytkownicy
 • Posts

  121
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

matti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

4

Reputation

 1. Też macie problem z Zepp? Kupiłem GTSa 4 dni temu, robiłem po 10.000 kroków (zegarek cały czas pokazuje słupki pow. progu 8000), a w apce jakieś ilości z d... typu 2.800, czy 3.500. Dziś też mam 10.000, ale ile będzie jutro, nie wiem. Do tego tętno mierzy kiedy chce, wykres jest pourywany.
 2. Bingo! Pozmieniałem RX1 Digital Volume value=84 na 92 i jest duzo głośniej. Dzięki po stokroć.
 3. Zmieniłem, multimedia na dolnym głośniku i poprzez BT stały się głośniejsze, ale rozmowy na głośniku do rozmów nie.
 4. Czy ktoś ma problem z głośnikiem do rozmów w RN7? Mam w domu dwie sztuki, jedną na globalu, a swoją na MIUI 21.4.22. W moim RN7 słabo słychać rozmówcę, na globalu jest dużo głośniej. Na forum znalazłem, że może to być wina wpisu w build.prop (ro.config.vc_call_vol_steps=14), ale u mnie go w tym pliku nie znalazłem. Ktoś ma jakieś pomysły, co sprawia, że głośnik jest cichszy?
 5. Dziś zauważyłem, że Mi Fit liczy mi passę na nowo. Jednak opaska pokazuje w dniu 31 maja liczbę kroków 8300. Mi Fit w tym dniu pokazuje 6500 kroków. Da się to jakoś uaktualnić? Może rozparować, wyczyścić dane Mi Fit i sparować na nowo?
 6. Potwierdzam, mam to samo. @Kacper Skrzypek Update Wrzuciłem 21.3.25 i połączenia działają bez kombinowania w ustawieniach.
 7. Mam to samo na 21.4.7/8. Wcześniej używałem 21.3.31/4.1 i 21.3.24/25 i nigdy nie było takich problemów. Po zmianie trybu sieci na LTE/TD-SCDMA/GSM zgodnie z poradą kolegi Karol Winiarski zaczęły działać połączenia wychodzące, przychodzące nie działają (dzwoniący dostaje komunikat o wyłączonym telefonie/niedostępności). Przy połączeniach wychodzących bardzo wydłużył się czas wybierania numeru - kilkanaście sekund, a nie kilka jak było przedtem. Dodatkowo znika LTE w chwili uzyskania sygnału (przedtem nie znikał), a po zakończeniu połączenia najpierw włącza się E, a potem LTE.
 8. Tylko po co, skoro mam wyłączne monitorowanie tętna? Mi Band 4 tak się nie zachowywał.
 9. Mam to samo. Monitorowanie tętna mam wyłączone, a opaska świeci co 5-10 minut. Ktoś sobie poradził z tym problemem?
 10. Bardzo Ci dziękuję, działa.
 11. Nie ma u mnie folderu vevs czy ścieżki vevs/automations. Ani w głównym ani w android/data. Mam go gdzieś stworzyć? Mam folder Smart Home w głównym, ale są w nim tylko logi.
 12. Mam zmodowaną wersję MiHome (vevs) i problem z jednym urządzeniem. Monitor roślin (Flora) jest niby widoczny w apce, udaje się go dodać, ale wyskakuje podczas synchronizacji danych błąd (error code:-4). MiHome mam ustawiony na Polskę, mam w nim MiRobota 1S i oczyszczacz. Monitor roślin działa bez problemu w apce zewnętrznej - Flower care (region Chiny) oraz w MiHome po przełączeniu na Chiny. Wówczas jednak nie mam ani odkurzacza, ani oczyszczacza :/ Czy jest jakiś sposób, żeby w apce mieć urządzenia z różnych regionów? A przy okazji - co to znaczy "przenieść urządzenie z chmury chińskiej do Europy"? Czy jeśli mam MiHome z ustawionym regionem na Polskę, to urządzenia, któe widzę w apce są na chmurze europejskiej?
 13. Dzięki serdeczne za odpowiedź. Już się bałem, że to jakiś bug tylko u mnie. Szkoda, ze tak zrobili, bo GPS zwykle mam wyłączony.
 14. Mam kartę microSD 128 GB, więc problemu nie ma. Mam zajęte jakieś 50 GB na telefonie. Zrobiłem odzysk raz jeszcze, tym razem z internal storage (ale bez vendor) - odzyskało wszystko, telefon wygląda tak jak w chwili backupu (jast whatsapp, apki bankowe itp). Temat do zamknięcia.
×
×
 • Create New...