Jump to content

matti

Użytkownicy
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About matti

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, mam to samo. @Kacper Skrzypek Update Wrzuciłem 21.3.25 i połączenia działają bez kombinowania w ustawieniach.
 2. Mam to samo na 21.4.7/8. Wcześniej używałem 21.3.31/4.1 i 21.3.24/25 i nigdy nie było takich problemów. Po zmianie trybu sieci na LTE/TD-SCDMA/GSM zgodnie z poradą kolegi Karol Winiarski zaczęły działać połączenia wychodzące, przychodzące nie działają (dzwoniący dostaje komunikat o wyłączonym telefonie/niedostępności). Przy połączeniach wychodzących bardzo wydłużył się czas wybierania numeru - kilkanaście sekund, a nie kilka jak było przedtem. Dodatkowo znika LTE w chwili uzyskania sygnału (przedtem nie znikał), a po zakończeniu połączenia najpierw włącza się E, a potem LTE.
 3. U mnie to samo, ale fix ze zmianą na LTE/TD-SCDMA/GSM pomógł tylko na połączenia wychodzące. Połączenia przychodzące nie działają. Update Przy połączeniach wychodzących bardzo wydłużył się czas wybierania numeru - kilkanaście sekund, a nie kilka jak było przedtem. Dodatkowo znika LTE w chwili uzyskania sygnału (przedtem nie znikał), a po zakończeniu połączenia najpierw włącza się E, a potem LTE. Czy mogę przejść na aktualizację wcześniejszą 21.3.31/4.1 bez format data? Update 2 Zrobiłem downgrade do 21.3.25 i sytuacja wróciła do normy.
 4. Tylko po co, skoro mam wyłączne monitorowanie tętna? Mi Band 4 tak się nie zachowywał.
 5. Mam to samo. Monitorowanie tętna mam wyłączone, a opaska świeci co 5-10 minut. Ktoś sobie poradził z tym problemem?
 6. Na RN7 całkiem nieźle, oprócz tego, że znów ciszej są rozmowy. W wersjach sierpniowych było głośniej. Teraz z głośnością na maxa ciężko rozmawiać na ulicy bo nie słychać rozmówcy.
 7. matti

  MIUI 20.7.9

  Mam podobnie. O ile sam MIUI 12 mi się podoba, to przycinki są denerwujące. Dodatkowo parę apek zaczęło mi wariować po lipcowych aktualizacjach.
 8. matti

  MIUI 20.7.2

  Kupiłem dożywotnią licencję na 3 urządzenia za 40zł. Trzeba polować na promocje
 9. matti

  MIUI 20.7.2

  Mam Adguarda i działa świetnie na miui 12. Blokuje wszędzie, w grach, w przeglądarce itp. Oczywiście apka z ich strony,nie ze sklepu Play.
 10. Na RN7 działa lepiej, animacje mniej haczą. Ale zniknął mi kalendarz urodzin z kontaktów google - w apce jest tylko kalendarz konta Xiaomi, Gmaila i tyle. W apce Kalendarz Google wszystko ok. Ktoś coś?
 11. Usunąłem i mogę w końcu odpalić kopię bez hasła. Dzięki wielkie za pomoc. Rozumiem, że teraz po wgraniu MIUI 20.5.28 przez OrangeFox nie powinienem mieć jakiegokolwiek hasła?
 12. I zonk. Wgrałem tego OrangeFoxa (miałem go też wcześniej) i o ile po wejściu do recovery nie chciał już hasła, to po wgraniu MIUI 20.5.28 i restarcie system zawołał o hasło (nie wiem co wpisać). Po ponownym uruchomieniu recovery OrangeFox też woła o hasło (pisze, że partycja Data jest zaszyfrowana). EDIT Wrzuciłem OrangeFoxa, prośba o hasło w recovery zniknęła, więc postanowiłem przywrócić kopię poprzedniego systemu (Boot, Data, System_Image, Vendor_Image). System odpalił, ale poprosił o PIN. Mój PIN nie działa, odcisk palca nie działa. Wrzuciłem kopię systemu sprzed mi
 13. Na RN7 jakie trzeba mieć recovery do tego systemu? Pobrałem TWRP z linku: https://miuipolska.pl/pobierz-twrp/ i chce jakieś hasło (a nie mam żadnego). Bez hasła nie widzi pamięci wew. TWRP 3.3.0-0. Wcześniej miałem OrangeFox i nie prosił o żadne hasło, nawet jak miałem ustawione w systemie.
 14. Bardzo Ci dziękuję, działa.
×
×
 • Create New...