Jump to content

Radius

Użytkownicy
 • Posts

  104
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

915 profile views

Radius's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

8

Reputation

 1. Raczej wszystko bez problemu. Jedynie fakt, iż często się nieco dłużej łączy. Polecam reset do fabrycznych.
 2. Normalnie wyszukało, nic nie kombinowałem. Poprzedni wpis nieco zaktualizowałem (problemy z klawiaturą, po wciśnięciu ą wysyłało wiadomość -.-)
 3. Praktycznie przed chwilą zaktualizowałem przez OTA. Po aktualizacji oczywiście reset do fabrycznych. Wstępnie zauważyłem, iż WIFI na 2,4 GHz strasznie zwolniło.
 4. Reset do ustawień fabrycznych nawet nie pomaga, więc pozostaje poczekać do kolejnej aktualizacji.
 5. Tylko 2,4 GHz. Router Asus RT-N18. Znalazłem jakiś wpis, żeby spróbować zmienić zabezpieczenie sieci z WPA2 na WPA/WPA-WPA2(mix). Muszę to zweryfikować.
 6. Mam podobnie u siebie na dwóch modelach Redmi Note 5 (Global Stable 4/64, Global Dev 3/32). Ponoć najlepszym rozwiązaniem jest wymiana routera, ale przecież musi być jakiś czynnik wpływający na to, że rozłącza się z siecią WiFi. ps. http://en.miui.com/thread-3010168-1-1.html - Pozostaje potwierdzać błąd i być może ktoś się tym zainteresuje.
 7. Żeby zaczęło ci odliczać 15 dni, to musisz powiązać konto w telefonie. W ustawieniach programistycznych> Stan odblokowania MI
 8. Ciekawe bo na stronie można pobrać 9.6.2.0. Tylko nie jestem w stanie powiedzieć czy załatali GPS, bo od 9.5.10 nieco zepsuli. Przynajmniej na Global Dev 9.8.2 dalej występuje ten błąd..
 9. Na pewno masz Redmi 5A? Bo telefon aktualnie pracuje na 9.6.2.0 (Global Stable)/9.5.3.0 (Xiaomi.eu)
 10. Radius

  MIUI 8.7.19

  Dalej to samo. W sumie przed instalacją robiłem Full Wipe, bo sprawdzałem coś na Globalu. Odpalę "Clean All" w Miflashu i wgram jeszcze raz. ps. Bez zmian
 11. Radius

  MIUI 8.7.19

  Instalowałem na czysto. Chyba, że coś źle wyczyściłem przy przechodzeniu z Globala.
 12. Radius

  MIUI 8.7.19

  @Acid Mam screenshota FC z zakładki "Dodaj wzór twarzy" na Redmi 5A. Niestety nie można skopiować, bo natychmiast po pojawieniu blokuje się ekran. Ponadto dźwięki podgłaśniania nie działają po włączeniu funkcji.
 13. Radius

  MIUI 8.7.12

  Nie ma znaczenia, zawsze korzystam z tej opcji. Od momentu wydania 9.5.10 Global Stable zepsuł się GPS (Normalnie nawiguje, ale nie mam pewności czy nie drenuje baterii) Gdzieś czytałem, że na kilku innych modelach jest podobnie. ps. Wcześniej sprawdzałem na 8.7.12 Global Dev i było podobnie, więc wątpię żeby to był jakiś błąd od strony Xiaomi.eu
 14. Radius

  MIUI 8.7.12

  Ma ktoś problemy z GPS? Mimo, że ustali lokalizacje. Cały czas miga "Wyszukiwanie adresu GPS". Błąd zgłoszony niecały miesiąc temu, a najwidoczniej nie chce im się naprawić. Wideo w spoilerze.
 15. Radius

  MIUI 8.7.12

  Nie ma FC. Wyrzuca tak jakby do ekranu blokady. Dokładnie takie coś: <<Link>>
×
×
 • Create New...