Jump to content

PIKO-SJ

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PIKO-SJ

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. W ViPER4Android jest regulacja dźwięku.
 2. Ja korzystałem z tego: https://youtu.be/Gt1WZLovDR0
 3. Ja mam fona od stycznia i czeka mnie druga wymiana głośnika. Pierwszy raz być może zepsuł się z mojej winy, bo za mocno podkręciłem w ustawieniach ENGINEER MODE, ale od czasu wymiany nic nie robiłem, a od tygodnia znów trzeszczy, chociaż da się jeszcze rozmawiać.
 4. Mam pytanie do użytkowników qmax i pablokrakow. Jak działają wam fony po wymianie głośniczka. Ja niestety też mam do wymiany. Znalazłem na allegro taki jak polecał qmax - http://allegro.pl/show_item.php?item=5683871362 ale nie jestem pewny w 100% czy będzie pasował do redmi. Są podane wymiary, może macie stare głośniki żeby porównać.
 5. Ja do wideo używam A Better Camera i faktycznie nagrywa przez oba, niestety z odległości większej niż metr to już jest bardzo ciche nagrywanie. Nie wiem czy to wina mikrofonów bo w czasie rozmów jestem dobrze słyszalny. Może jest gdzieś opcja wzmocnienia dla nagrań wideo?
 6. Jak u was działa nagrywanie wideo, chodzi mi o dźwięk? Jak nagrywam dyktafonem to jeszcze w miarę dobrze słychać,ale przy nagraniach wideo mam wrażenie, że strasznie cicho nagrywa. Który mikrofon jest używany do nagrań wideo?
 7. Ja również polecam 5.10.29. Jestem świeżo po downgradzie do 5.9.24. ale powróciłem do 5.10.29. Dwie strony wcześniej masz opis jak zrobić downgrade.
 8. Chciałbym zrobić downgrade z 5.10.29 na 5.9.24, lub w przyszłości jakikolwiek inny. Podobno przedtem trzeba zrobić full wipe w twrp. Które opcje mam zaznaczyć w advanced wipe? (jest ich w sumie chyba 7, ale karte sd i usb otg oczywiście pomijam). Czy przywrócenie ustawień fabrycznych z poziomu telefonu jest równoznaczne ze zrobieniem full wipe w twrp? Czy robiąc full wipe trzeba wyjąć kartę sd? Gdzie mam mieć zipa z systemem do zainstalowania, w pamięci wewn. czy na karcie sd? I ostatnie, czy robiąc full wipe nie tracę wgranego twrp? Z góry dzięki za odpowiedzi.
 9. Mój pierwszy post więc witam wszystkich. Mam zamiar zmienić obecny telefon ( Samsung Galaxy Grand Duos ) na Redmi Note 2. W związku z tym mam kilka pytań: 1. Używam obecnie 2 kart sim, 1 w Play tylko do rozmów, 2 Orange do neta i rozmów. Czy w RN2 jest taka możliwość i w jaki sposób odbywa się przełączanie między kartami? W Samsungu można przełączyć spuszczając górną belkę. 2. Czy notatki i zdarzenia zapisane w Samsungu da się skopiować do Nota, tak samo kontakty zapisane w pamięci telefonu, a więc numery telefonów oraz inne dane o kontakcie? 3. Telefon mam zamiar kupić na Alleg
×
×
 • Create New...