Mentos

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Musisz pobrać i zainstalować ręcznie.

U mnie na 9.5.9 bateria trzyma świetnie, dzisiaj leci 8 dzień i zostało 21% baterii.

Żeby nie być gołosłownym

Screenshot_2018-05-25-14-18-25-112_com.miui.securitycenter.png

Edited by Robcik

pobutek luncher nie jest potrzebny. tomn95 siatka 5x5 motyw android black 5x5 lub 5x6 snougat ux( 6 ikonek na samym dole można zrobić)

https://miuipolska.pl/forum/topic/33558-oryginalny-motyw-miui-z-siaktą-5x5/

sam korzystam z siatki 5x6 snougat ux na redmi 4x i kobiecie dałem na note 4x i rewelacja. lipa że nie ma w opcjach wyboru rozmiaru siatki tylko trzeba kombinować z motywami

Edited by viader80
  • Thanks 1

Z motywem o wiele lepiej. Zaktualizowałem do najnowswwersji miui polska i niestety nadal straszne skoki z zasięgiem. Może ktoś z was wie jaka może być przyczyna hardwarowa i czy samemu da rade to jakoś zrobic?

20 godzin temu, max35 napisał:

Jest możliwość powrotu do  9.5.8.0 

na 9.5.9.0 bateria szybko schodzi:-(

U mnie też zaczęła szybciej schodzić bateria. Na 9.2 schodziło około 10-11% na dobę, na 9.5.8 schodziło ok. 8-10%, a na 9.5.9.0 obecne zużycie mam 11,8% na dobę.

Zauważyłem też, że bluetooth zużył mi 10,7% baterii (33,5 min aktywności), a w ogóle nie używam bluetootha, cały czas jest wyłączony, więc coś jest nie tak, coś go musi uruchamiać w tle.

U mnie też coś słabo na 9.5.9.0, bateria zauważalnie szybciej schodzi. Chyba wrócę z powrotem do oficjalnego Los 15.1 na mido.
Na LineageOS bateria spokojnie 2-3 dni na wszystkich aplikacjach uruchomionych w tle bez ograniczeń, z LTE, na Globalu jeden dzień, max półtora dnia i koniec.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

47 minut temu, wojtek.02 napisał:

U mnie też coś słabo na 9.5.9.0, bateria zauważalnie szybciej schodzi.

Przez 1szy tydzien mialem wrazenie ze jest lepiej, ale teraz zdecydowanie gorzej, glownie gdy uzywam TD a nie WiFi, bo wtedy jest w miare OK.

Dnia 26.05.2018 o 09:09, Lekter napisał:

U mnie też zaczęła szybciej schodzić bateria. Na 9.2 schodziło około 10-11% na dobę, na 9.5.8 schodziło ok. 8-10%, a na 9.5.9.0 obecne zużycie mam 11,8% na dobę.

Zauważyłem też, że bluetooth zużył mi 10,7% baterii (33,5 min aktywności), a w ogóle nie używam bluetootha, cały czas jest wyłączony, więc coś jest nie tak, coś go musi uruchamiać w tle.

Jednak się okazało, że to nie wina nowej wersji MIUI tylko bluetooth, w Yanosiku po aktualizacji sam włączył się "Yanosik Connect" (wcześniej go wyłączyłem) i to on niepotrzebnie dodatkowo zużywał baterię. Wyłączyłem go i teraz mam zużycie 9,7%.

Tak jest. W Yanosik po zainstalowaniu trzeba wejść w ustawienia i blu..... I tam wyłączyć wszystko związane z tym bluetooth.

Dzień dobry, po tej najnowszej aktualizacji mam problem ze znalezieniem ustawień do tapet blokady ekranu :( Gdzie teraz to znaleźć.? Przycisk którym tam wchodzilem znikł po aktualizacji. 

Witam ,po aktualizacji nie mogę ustawić osobnego dźwięku powiadomień dla kalendarza, dźwięk jest ale ogólny ustawiony dla powiadomień,czy macie podobnie i jak ewentualnie rozwiązać ten problem.

Uaktualniał już ktoś do wersji MIUI V9.5.10.0.NCFMIFA zero problemów ?

Edited by Rostii

1 godzinę temu, Rostii napisał:

Jest. Ok. Nowa baza zabezpieczeń na maj....

Dnia 3.06.2018 o 12:36, koala napisał:

Witam ,po aktualizacji nie mogę ustawić osobnego dźwięku powiadomień dla kalendarza, dźwięk jest ale ogólny ustawiony dla powiadomień,czy macie podobnie i jak ewentualnie rozwiązać ten problem.

U mnie po aktualizacji ustawienie osobnego dźwięku dla kalendarza normalnie działa więc spróbuj przywrócić smartfon do ustawień fabrycznych i powinno wszystko działać.

Jak w aplikacji pogody dodać obecną lokalizację z GPS?
Kiedyś to było, a od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć.

2 godziny temu, Mentos napisał:

Jak w aplikacji pogody dodać obecną lokalizację z GPS?
Kiedyś to było, a od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć.

Mentos, mały znak '+" w lewym dolnym rogu ekranu aplikacji (global 9.5.9.0)

Działa bardzo dobrze, nawet jakby trochę lepiej z baterią ;)
Instaluj.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

U mnie po aktualizacji do 9.5.10.0 problemy zaczął sprawiać system redukcji szumów t.z.n. jak rozmawiam z rozmówcą to przedtem nic nie było słychać u mnie w tle, tylko mój głos i nic poza tym, teraz mnie słychać nadal dobrze ale falowo pojawiają się dźwięki w tle tego co się u mnie dzieje czyli np. telewizor lub sprzęt grający. Czy ktoś z was się z tym również spotkał i trzeba będzie w takim razie czekać na nową aktualizację MIUI, jeśli nie to będę musiał zrobić przywracanie telefonu do ustawień fabrycznych.

Po aktualizacji do 9.5.10.0  pojawiły się problemy z przenośnym hotspotem wifi, po pewnym czasie przestaje wysyłać dane do połączonego komputera.

12 godzin temu, tomn95 napisał:

Czemu po ustawieniu 3g i wlaczeniu wifi na pasku widnieje napis LTE? 

Zmień nazwę sieci w ustawieniach. Może być tak ,że sieć pokazuje jakie możesz mieć połączenie po danych komórkowych.

• Haha 1

Nowa aktualizacja na regionie Polska. V9.5.11.0. Zmian nie ma wiele, nawet data zabezpieczeń się nie zmieniła.

Screenshot_2018-06-15-08-19-56-757_com.android.updater.png

• Like 2

Zmiany kosmetyczne, z tego co widzę. Zmiana kolejności funkcji w panelu sterowania. Bateria trzyma podobnie.

Witam rano o godz.7 zaczął wgrywać chyba tę aktualizację włączył się czarny ekran z napisem mi i android jest godz 10 i dalej miele na tym ekranie . nie wiem co się dzieje .