Jump to content

koala

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by koala

 1. Wybieranie ustalone jest to usługa umożliwiająca nawiązywanie połączeń tylko z wcześniej ustalonymi numerami telefonów.więc nie o to tu chodzi.
 2. Niestety ta opcja nie działa na dialerze od google, a taki jest w mi 9 lite
 3. Witam pytanie jak w temacie ,telefon korzysta z aplikacji "telefon google "jak ustawić szybkie wybieranie ?
 4. Na to nie zwróciłem uwagi, natomiast, amazfit wersja 3.4.6 gtr firmware 1.3.4.19 to a-gps aktualizuje się w amazfit, nie aktualizuje w gtr, amazfit wersja 3.4.1 gtr firmware 1.3.4.11 a-gps aktualizuje się i w amazfit jak i w gtr, ale i tak to nic nie zmienia, co prawda w tej i tej konfiguracji fix łapie w około 30 sekund ale tyko jak gtr jest ściągnięty z ręki, wychodzi na to że kontakt z ciałem blokuje GPS, co by było absurdem.
 5. Jak zainstalujesz starszą wersję apk.amazfit, to zaktualizuję się do starszego firmware dokładnie to samo stwierdziłem,więc pomyślałem że wrócę do starszej wersji, ale jednak to nic nie dało,gdzieś wyczytałem(chyba xda) że to problem z aktualizacją a-gps . niestety nie pomaga, zainstalowałem nawet firmware 1.3.5.03 (to z Greckiej strony)ale też bez zmian.
 6. Co do GPS, to przetestowałem firmware 1.3.4.05-11-16, amazfit wersje 3.1.0-3.2.0-3.4.1-3.4.4-3.4.6, i zaskakujące jest to że jak zegarek położę na parapecie to fix łapie w 20-30 sekund, natomiast w tym samym miejscu ale zegarek na ręku, niestety ale nie mogę się doczekać połączenia. Nadmienię tylko że do ostatniej aktualizacji nie miałem problem z GPS.
 7. Pytanie do użytkowników Notify & Fitness for Amazfit, mam mały problem, jak otrzymam SMS to nie wyświetla mi się nazwa kontaktu tylko numer, jak to zmienić ? Natomiast jak mam ustawione powiadomienia SMS z aplikacji amazfit, to wyświetla się nazwa kontaktu.
 8. To może wcześniej zapoznajcie się z opiniami i dopiero kupujcie, a nie ciągle narzekanie, że to nie tak a i to też nie pasuje, jest masa smartwatch więc macie z czego wybierać i nie żałować zakupu.
 9. Ciekawi mnie jak mierzy spalone kalorie,bo jeżeli bierze pod uwagę puls ,to mamy następny pomiar wzięty nie wiadomo skąd.
 10. U mnie pomaga odświeżenie apk pogody, na telefonie, A co do pulosmertu to kilka treningów było z dobrym pomiarem, a teraz znów lipa wyniki 50 - 60 % mniejsze niż rzeczywiste, tak że pulsometr to loteria.
 11. Tętno na poziomie 40 ? to może udaj się do lekarza, chyba że jesteś super wyczynowcem, to może być.
 12. co do pomiaru pulsu to zgadzam się że są różnice ,aczkolwiek pomiar w spoczynku daje prawidłowy,mierzony na tętnicy szyjnej daje taki sam wynik jak na gtr, natomiast przy treningu jest różnie ,chociaż dziś ,rower interwały na 179 , gtr pokazał 172,ale nigdy nie dorówna opasce więc tu pomiary trzeba traktować orientacyjnie.
 13. nie staram się na siłę bronić moich racji, ale ,gps u mnie działa poprawnie, może nie idealnie, ale te kilka naście metrów, dla amatora nie robi różnicy, i tu Cię muszę zmartwić ,jadąc autem niewielki ruch kierownicą włącza ekran,denerwowało mnie to więc musiałem przejść z trybu czułego na normalny, no cóż może ja mam jakieś felerny model ,ale ja podnoszę rękę i widzę godzinę, na nic nie czekam. i w zasadzie to nie ma co mówić ,że ten lepszy ,albo ten gorszy ,każdy bierze co mu najbardziej pasuje
 14. czyli twierdzisz że jakość bip-a jest lepsza od gtr-a dzięki amoledowi zobaczysz to samo co w innych smart zegarkach bez amoleda ,za to w lepszej jakości, i w każdych warunkach, nie potrząsam nie pukam,wystarczy leki ruch ,podniesienie ręki,naturalny odruch w każdym rodzaju zegarków.
 15. bip , przecież to wygląda jak zabawka dla przedszkolaków .
 16. Raczej nie może tak być, bynajmniej mi band 2-3, po włączeniu pomiaru w aplikacji, takowy pomiar wykonywał.
 17. Nie wiem co jest nie tak, ale nie mierzy mi ciągle pulsu, czy ustawie ciągły pomiar w aplikacji amazfit, czy notify fitness, nie mam pomiaru, natomiast przy wybraniu jakieś aktywności jest ciągły pomiar, jakieś pomysły co zrobić?
 18. Wizualnie dla mnie Huawei, ma też kilka funkcji których nie ma amazfit, dla mnie ważna jest moc wibracji, Huawei była słaba bez możliwości jakiejkolwiek edycji więc musieliśmy się rozstać.Na rynku jest sporo a i w najbliższej przyszłości też będą nowe propozycje smartwatch więc wybór będziesz miał spory.
 19. Funkcje smartwatch, tu niestety nie ma za dużo, wyświetlanie powiadomień, i to raczej wszystko, GPS no około 20 km, rower, różnica do, p20 pro endemondo, około 200 m, z tym, że nie wiem który pomiar jest ok, może to p20 pro zwyża, jeżeli nie zależy Ci na wyświetlaczu amoled, to np. Amazfit pace, będzie tańszym wyborem, i nie koniecznie gorszym. Huawei watch GT w tej cenie do 800zl, chyba lepszy wybór.
 20. Włączony Always on Display, działanie 1.40 min. bateria w dół 8%
 21. czy jest możliwość ustawienia aby wyświetlała się polska czcionka ,zamiast tych znaków zapytania ?
 22. mam problem z powiadomieniami, w alerty aplikacji, mam kilka aplikacji z dostępem do powiadomień i jedne działają inne nie jak to ustawić ,na mi band 3 wszystkie działały Jak wiecie wibracje w apk amazfit, można edytować, częstotliwość, długość, moje pytanie to, czy jest apk którą to można zwiększyć moc wibracji, używałem wcześniej mi band 2,3 i wibracje w tych modelach były zdecydowanie mocniejsze. Czy wiadomości z messengera macie z treścią ? mi przychodzi coś takiego "nowa wiadomość obejrzyj na telefonie" W aplikacji Mi Fit ,zegarek występuje pod nazw FalconW ,czy u was też widniej taka nazwa? czy jest to prawidłowe ?
 23. 1.jaka jest siła wibracji powiadomień w porównaniu do mi band 3? 2.czy przetestował ktoś już pulsometr? Czy jest lepiej czy gorzej jak w mi band 3, w trakcie ćwiczeń nie w spoczynku. 3.czy tekst powiadomień jest dużo więcej czytelny(wiekszy) niż mi band 3, oczywiście w słońcu.
 24. Czy to ja mam problem z pulsometrem czy to taki urok tej opaski ,mianowicie ,tętno spoczynkowe zmierzy w miarę dokładnie ,natomiast tętno podczas ćwiczeń (interwał, szybka jazda na rowerze)tutaj sobie absolutnie nie radzi,przy rzeczywistym tętnie około 180 pokazuje różnie np.85-110, jak jest u was z takim pomiarem?
 25. Redmi note 5 Mi a2 lite ewentualnie dołożysz 150-200 i pocophone ,mate 20 lite
×
×
 • Create New...