wenazyr

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About wenazyr

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 Global

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. Również podtrzymam temat czarnego motywu w Redmi Note 4 Global, Czy u was też po zmianie motywu nie zmienia się pasek stanu, sms i klawiatura??? Zmianie ulegają tylko ekran blokady, ikony i pasek ulubionych. Nie wiem czy to taki urok Miui 11 czy jakiś błąd u mnie.
 2. Mam T-Mobile i również problemy z wysyłaniem MMS-ów rzadko SMS-ów. Karta wymieniana na nową.
 3. Nadal jest. Włącz zamiast zdjęcia portret i masz rozmyte tło.
 4. Ja teraz dopiero zauważyłem, że po nowej aktualizacji MIUI powiadomienie przyjścia sms-a pojawia się z opóźnieniem nawet kilku minut. Takie dziwy, to tylko u Xiaomi :)
 5. Zainstalowałem tą aktualizację w dniu kiedy wyszła i do dzisiaj nie mam z nią żadnych problemów. Przykro mi stary chyba będziesz musiał przywrócić smartfon do ustawień fabrycznych.
 6. Ja również mam Globala i nie ma u mnie odblokowywania twarzą. Obiecanych gestów zamiast przycisków też nie ma.
 7. U mnie wszystko ładnie chodzi, jak na razie żadnych problemów. Chyba nawet obejdzie się bez przywracania do ustawień fabrycznych.
 8. Tak się cieszyłem na tą aktualizację, bo miały być gesty (wyłączenie przycisków u dołu i zastąpienie ich gestami) a tu kicha - żadnych gestów nie ma.
 9. U mnie najniższa głośność głośniczka rozmów znów zrobiła się tak głośna że ucho boli po rozmowie. Już w poprzednich aktualizacjach było to poprawione a teraz wrócili do tego, co było na początku. Jak zawsze poprawili jedno i zepsuli drugie.
 10. Na górnej krawędzi telefonu wszystkie otwory masz odsłonięte ? Niestety jedne wydania MIUI są lepsze inne gorsze i bardzo często w najnowszych aktualizacjach powielane są błędy, które poprzednio zostały naprawione. Albo przywykniesz do tego albo do nerwosolu
 11. Zakładam, że zaktualizowałeś MIUI do najnowszej wersji, więc naciśnij ikonkę słuchawki jakbyś chciał się z kimś połączyć następnie trzy poziome kreski po lewej stronie na dole telefonu przytrzymaj dłużej żeby wywołać menu wybierz "Ustawienia połączeń przychodzących i odznacz jeśli masz zaznaczone dwie pierwsze od góry opcje czyli "Odwróć by wyciszyć" i "Wycisz po podniesieniu". Może to Ci pomoże.
 12. Na ten moment można tylko gdybać, ale wydaje mi się, że tylko serwis Ci pomoże. Jeżeli ani przy powiadomieniach rozmowy, przychodzących sms-ach, ani przy ładowaniu nie świeci, to raczej Lineage nic nie zmieni.
 13. Ja niestety czasami też tak mam ale włączam internet i wysyła lub muszę poczekać dłużej i też w końcu wyśle.
 14. Jeśli zastanawiacie się dlaczego tak mało ludzi odpowiada na to pytanie, to przeszukajcie to forum i znajdziecie mnóstwo podobnych zapytań i dyskusji na ten temat. To było wałkowane wielokrotnie ale kilka miesięcy temu, dzisiaj po ostatnich aktualizacjach temat wydaje się nieaktualny.
 15. "konsolite" u mnie było zupełnie inaczej. Miałem identyczne problemy jednak ustąpiły po aktualizacji MIUI do bodajże 8.5, teraz na 9.5.11.0 nie mam zupełnie żadnych problemów. Jeśli zaktualizowaliście system i MIUI do najnowszej wersji powinno być wszystko O'K. Możecie jeszcze spróbować wyłączyć w menu telefonu i ustawieniach połączeń przychodzących funkcje "odwróć by wyciszyć" i "wycisz po podniesieniu". Jeśli to nie pomoże to zrobić przywracanie do ustawień fabrycznych, jeśli i to nie pomoże to rzeczywiście zmienić telefon.