Jump to content

wenazyr

Użytkownicy
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wenazyr last won the day on June 24 2022

wenazyr had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T EEA

Recent Profile Visitors

1,065 profile views

wenazyr's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

7

Reputation

 1. Pojawiła się wersja 13.0.10.0.SJDEUXM: https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/
 2. Pejott23 Jeśli Ci się nie wyświetlają dodatkowe opcje, to najpierw naciśnij kilka razy duży napis 13 a dopiero kropki i pojawi się funkcja wybierz paczkę.
 3. Choć działanie czujnika zbliżeniowego rzeczywiście pozostawia dużo do życzenia, nie jestem jednak pewny czy to wina samego czujnika czy MIUI, bo w Redmi Note 4x były też różne przeboje z tym aż udało im się wydać na koniec wsparcia taką aktualizację, że zaczął działać dobrze.
 4. mag myślę, że coś u Ciebie poszło nie tak z aktualizacją bo u mnie jest O'K. Może ściągnij sobie jeszcze raz całą aktualizację (np. z tej strony) i zainstaluj ponownie.
 5. magg ja po aktualizacji też miałem gorsze animacje i bardzo szybko schodzącą baterię ale chyba po piątym resecie smartfona (wyłączeniu i ponownym włączeniu) wszystko wróciło do normy. Aktualizacja chyba potrzebowała paru dni na adaptacje żeby wrócić do normalnej pracy choć bateria i tak schodzi mi trochę szybciej niż przedtem.
 6. KabelW5 Chyba trochę dramatyzujesz mam Redmi Note 4, którego używa nadal moja żona szkiełko zabezpieczające wymieniałem jej już z 8 razy :), bo ona jest bardzo zręczna i nadal działa bez problemu więc jak widać może działać więcej niż rok prawidłowo. Trafiłeś na kiepski egzemplarz i wybrałeś nie najlepszy model znany z dużej ilości egzemplarzy z rozwarstwiającą się płytą główną. Pech po prostu pech.
 7. Kiedyś też myślałem tak, jak Ty dopóki nie zauważyłem, że dwa telefony ten sam model zachowują się zupełnie inaczej i to co u jednych powoduje problemy u innych działa bardzo dobrze i na odwrót. Xiaomi bierze części do tego samego modelu od różnych dostawców i to jakie będziesz miał problemy ze smartfonem to kwestia losowa choć są oczywiście problemy, które czasami odczuwają wszyscy. I choć często są jakieś niedomagania (podejrzewam, że ta firma ma specjalne do tego zdolności), to przynajmniej zawsze masz względnie świeże łatki bezpieczeństwa Androida.
 8. Ja zazwyczaj nie aktualizuję z regionów (OTA) tylko ściągam plik z https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/apollo/ i instaluję, tak jest po prostu szybciej niż czekać aż wrzucą na serwery Szwajcarii czy Wielkiej Brytanii, bo o Polsce można zapomnieć tutaj zawsze aktualizacje lądują najpóźniej.
 9. Ja mam zainstalowane MIUI 12.5.11 i kalkulator jest zainstalowany i normalnie działa.
 10. W Mi 10T od samego początku mam bardzo słabe wibracje (przy połączeniach przychodzących) napiszcie czy u Was jest podobnie czy po prostu trafiłem na taki egzemplarz ?
 11. Powoli zaczynam się zastanawiać czy to na pewno wina softu, w Redmi Note 4x był taki myk, że Xiaomi do tego samego modelu dawało od różnych dostawców czujniki zbliżeniowe, wyświetlacze i.t.d i jedni mieli takie problemy a inni nie w zależności od kogo mieli dany element, więc i tutaj może jest podobnie, bo u mnie podobnie jak u PanaBanbaryły żadnych problemów i na wersji 12.5.4 i na 12.5.5 nie ma.
 12. ares_1985 u góry masz różdżkę z gwiazdką naciśnij tą ikonkę i na dole otworzy Ci się menu naciśnij upiększanie i gładka, suwak w lewo i teraz zrób zdjęcie. Możesz również poeksperymentować z usuwaniem szumów kreskowych w ustawieniach aparatu.
 13. Mam włączone VoLTE oraz zainstalowany najnowszy ROM 12.5.3 (EEA) i kontakty mi się wyświetlają dobrze.
 14. Poczytaj opinie tutaj: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wizzair.WizzAirApp&hl=pl&gl=US To nie wina smartfonu tylko aplikacji.
 15. To ostatnie MIUI 12.5.1 u mnie działa fatalnie, znaczne pogorszenie jakości rozmów losowo raz dobra słyszalność a raz dźwięk faluje, trzeba się rozłączyć i jeszcze raz połączyć żeby się poprawiło jakby VoLTE zawodziło (T-Mobile).
×
×
 • Create New...