Jump to content

janek125

Użytkownicy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About janek125

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz to całkiem jest lipa. Do tej pory miałem zainstalowanego MiFita 4.0.0 MrTomi. Jak się połączę z zegarkiem to mi go próbuje aktualizować. Więc teraz nie mam czym synchronizować treningów. Założyłem konto na maila z Gmaila wZepp ale jest to nowe konto. Czyli nie to co mi chodziło. Nadal szukam metody na odpalenie Zepp moda lub MiFit który nie będzie aktualizował najnowszego BipOS i używał konta Gmail którego używałem do tej pory.
 2. Wszystko fajnie. Ale tak miałem wcześniej ustawione logowanie i teraz jak założę nowe konto to 2 lata treningów pójdą się wieyrzyc.
 3. Witam Od roku nie nie grzebałem u siebie. Dzisiaj postanowiłem wgrać BipOS najnowszy. Poszło, ale mam problem z modowanym Zepp em. Na MiFi cie używałem do logowania konta Google. Tu też tak chciałem, ale niestety nie chce pójść. Jak pobiorę że sklepu oryginał to działa (loguje mnie i mam wszystkie dane) natomiast po instalacji moda cały czas jest komunikat Chwileczkę. Próbowałem robić tak jak to było kiedyś za czasów MiFit, ale procedura nie działa. Mam jeszcze komunikat przy modzie ze nie może się dostać do systemu plików. Na oryginale nie ma nic takiego. miał ktoś taki problem?
 4. Witam Mam w rodzinie kilka telefonów Xiaomi. Kilka tygodni temu na Mi9T Pro udało się odpalić kodem *#*#86583#*#* szło i volte działało razem z wideorozmowami, ale do momentu przełączenia na roaming krajowy. Po powrocie przestawało. Olelismy to wtedy. Później była aktualizacja do MIUI 11 i padło całkiem. Po wykonaniu powyższej metody poszła zarówno volte jak i vowifi. Nie działają natomiast wideorozmowy. Mam jeszcze 2 pacjentów w których bardzo chciałbym dokonać przeróbki. Są to Redmi Note7 i Redmi 7. Na obu instaluje Activiti launcher i nie ma w nich opcji modem config. Jakieś pomysły? K
 5. Witam po przerwie Minęło trochę czasu i nadal VoLTE na Redmi Note 7 nie chce ruszyć. Ostatnio ściągnęła się aktualizacja OTA MIUI V10.3.4.0.PFGEUXM którą według mnie powinna brak VoLTE naprawić. "Fix: VoLTE switch appeared on the regions where VoLTE isn't supported. Karta SIM nadal działa od strzała w S7 a na RN7 nie. Nie próbowałem jeszcze wymienić sim na inną. Jak to nie zadziała to już nie mam pomysłu.
 6. Witam. Niestety nie idzie. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz jak będę miał telefon w ręku. Z takich ciekawostek po usunięciu z Typ APN ,xcap i zostawieniu samego ims Profil Play ims zniknal.
 7. A czy np jak zlecę wyłączenie i włączenie (restart) w salonie to będzie to samo co na infolinii? Przyznam że wificalling było włączone kilka miesięcy temu. Może rzeczywiście trzeba to odswierzyć? Taryfa to abonamentowa Solo M. W niej na 100 % działa. A teraz do sedna "wyłączenie carrier chceck" kodem *#*#86583#*#* tak? I restart uslugi i powinno banglać? A możesz jeszcze napisać jak masz u ustawieniach APN dla Play ims Typ APN wpisane masz ims,xcap czy samo ims? Jutro sprawdzimy bo już późno. Jak coś to dam znać.
 8. Ale usługa na karcie dziala. Jak włożyłem kartę do mojego S7 to zarówno VoLTE jak i wifi calling działało bez zarzutu. Natomiast na RN7 skończyły mi się pomysły
 9. Witam Mam pytanie do wszystkich. Mój siostrzeniec kupił niedawno Redmi Note 7 z polskiej dystrybucji. Czy da się na tym telefonie odpalić w jakiś sposób VoLTE w sieci Play? W telefonie w tym momencie jest MIUI global (nie będzie zmieniany) w wersji 10.3.2.0(PFGEUXM). Na karcie SIM jest uruchomione WiFi calling - niezbędne do działania VoLTE (po włożeniu karty do S7 VoLTE i wifi calling działają bardzo dobrze). Czyli po stronie operatora jest wszystko OK. W RN7 jest punkt dostępowy o nazwie PLAY IMS. Różnica pomiędzy tym co mam w S7 a tym co jest w RN7 jest taka, że w RN7 w polu typ APN wp
 10. Wydaje mi się że potrzeba jest. Dzisiaj biegałem i w zasadzie ja wyszedłem z domu włączyłem zegarek. GPS złapali mi dopiero po ok 600-700 m. Więc chyba potrzeba jest.
 11. Reasumując, jest jakiś sposób na doinstalowanie nowego GPS?
 12. Tak zrobiłem. Jednak nadal nie mam nowego GPS. Niedosyt trochę pozostał. A mam pytanko. Używasz konta miui czy Google? Może tutaj jest problem?
 13. No ja zrobiłem jak zawsze. Najpierw oryginał zainstalował tylko FW. Później przez gadgetbridge res, fw i czcionka. I na końcu Mi Fit...PL2 i nie chce mi zaktualizować GPS
×
×
 • Create New...