Jump to content

janek125

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

janek125's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam. Przesiadłem się że starego BIPa na BIPa S. Czy jest możliwość wgrania tarczy takiej jak miałem w BIPie. Po 4 latach się do niej przyzwyczaiłem.
 2. Witam. Muszę wymienić mojego wysłużonego BIPa. Mam go 4 lata i bateria już pada, a do tego nie działa połowa ekranu dotykowego. Co mogę kupić o podobnej funkcjonalności i porównywalnej baterii. Bateria jest dla mnie priorytetem.
 3. Dzisiaj mnie taka refleksja wzięła. A gdyby ten profil Plusa wyedytowac? Tylko jak? Chciałbym zobaczyć co jest w środku w obu profilach.
 4. Witam Udało mi się, jednak mam problem. Moje profile wyglądają jak poniżej Domyślnie jest aktywowany Plus_Poland_Commercial. Jak go zdezaktywuje i aktywuje DT_Poland_Commercial wszystko działa jak powinno (VoLTE i VoWiFi). Problem pojawia się gdy zrobię restart telefonu. Wtedy wraca Plus_Poland_Commercial i już nie działa ani VoLTE ani VoWiFi. Więc pomyślałem, żeby usunąć ten profil z Plusa. Tylko jak go w przyszłości ewentualnie odzyskać?
 5. Gdzieś kiedyś widziałem, że coś podobnego jak się konfiguruje w Activiti Launcher można robić jakimiś programem poprze komputer. Nie mogę tego znaleźć. No chyba że się nie da i wszystko w temacie.
 6. Witam Podpowie ktoś jak odpalić VoLTE i WoWIFI w Plusie na Redmi Note 7? W Activiti Launcher nie mam czegoś takiego jak modem config. Usługa działa bo na S20 idzie od strzała jak włożę kartę. Obecnie mam MIUI 12.0.1
 7. Teraz to całkiem jest lipa. Do tej pory miałem zainstalowanego MiFita 4.0.0 MrTomi. Jak się połączę z zegarkiem to mi go próbuje aktualizować. Więc teraz nie mam czym synchronizować treningów. Założyłem konto na maila z Gmaila wZepp ale jest to nowe konto. Czyli nie to co mi chodziło. Nadal szukam metody na odpalenie Zepp moda lub MiFit który nie będzie aktualizował najnowszego BipOS i używał konta Gmail którego używałem do tej pory.
 8. Wszystko fajnie. Ale tak miałem wcześniej ustawione logowanie i teraz jak założę nowe konto to 2 lata treningów pójdą się wieyrzyc.
 9. Witam Od roku nie nie grzebałem u siebie. Dzisiaj postanowiłem wgrać BipOS najnowszy. Poszło, ale mam problem z modowanym Zepp em. Na MiFi cie używałem do logowania konta Google. Tu też tak chciałem, ale niestety nie chce pójść. Jak pobiorę że sklepu oryginał to działa (loguje mnie i mam wszystkie dane) natomiast po instalacji moda cały czas jest komunikat Chwileczkę. Próbowałem robić tak jak to było kiedyś za czasów MiFit, ale procedura nie działa. Mam jeszcze komunikat przy modzie ze nie może się dostać do systemu plików. Na oryginale nie ma nic takiego. miał ktoś taki problem?
 10. Witam Mam w rodzinie kilka telefonów Xiaomi. Kilka tygodni temu na Mi9T Pro udało się odpalić kodem *#*#86583#*#* szło i volte działało razem z wideorozmowami, ale do momentu przełączenia na roaming krajowy. Po powrocie przestawało. Olelismy to wtedy. Później była aktualizacja do MIUI 11 i padło całkiem. Po wykonaniu powyższej metody poszła zarówno volte jak i vowifi. Nie działają natomiast wideorozmowy. Mam jeszcze 2 pacjentów w których bardzo chciałbym dokonać przeróbki. Są to Redmi Note7 i Redmi 7. Na obu instaluje Activiti launcher i nie ma w nich opcji modem config. Jakieś pomysły? Kod *#*#86583#*#* nie działa na obu. Na obu 7 jest najnowsze dostępne MIUI 11 i aktywna usluga. Wszystkie telefony są w PLAY.
 11. Witam po przerwie Minęło trochę czasu i nadal VoLTE na Redmi Note 7 nie chce ruszyć. Ostatnio ściągnęła się aktualizacja OTA MIUI V10.3.4.0.PFGEUXM którą według mnie powinna brak VoLTE naprawić. "Fix: VoLTE switch appeared on the regions where VoLTE isn't supported. Karta SIM nadal działa od strzała w S7 a na RN7 nie. Nie próbowałem jeszcze wymienić sim na inną. Jak to nie zadziała to już nie mam pomysłu.
 12. Witam. Niestety nie idzie. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz jak będę miał telefon w ręku. Z takich ciekawostek po usunięciu z Typ APN ,xcap i zostawieniu samego ims Profil Play ims zniknal.
 13. A czy np jak zlecę wyłączenie i włączenie (restart) w salonie to będzie to samo co na infolinii? Przyznam że wificalling było włączone kilka miesięcy temu. Może rzeczywiście trzeba to odswierzyć? Taryfa to abonamentowa Solo M. W niej na 100 % działa. A teraz do sedna "wyłączenie carrier chceck" kodem *#*#86583#*#* tak? I restart uslugi i powinno banglać? A możesz jeszcze napisać jak masz u ustawieniach APN dla Play ims Typ APN wpisane masz ims,xcap czy samo ims? Jutro sprawdzimy bo już późno. Jak coś to dam znać.
×
×
 • Create New...