Jump to content

Ernie

Użytkownicy
 • Posts

  61
 • Joined

 • Last visited

About Ernie

 • Birthday 05/30/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ernie's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

4

Reputation

 1. Czy u kogoś wleciało 12.5 na romie Global? Chodzi mi o MIUI V12.5.1.0.RFAMIXM. Bo u mnie na OTA nic nie pokazuje, a przez manualną aktualizację nie da się wgrać ("Nie można sflaszować stabilnej wersji ROM").
 2. Cześć, mam problem z Mi 9. Od kilku dni telefon przestał ładować w trybie szybkim za pomocą ładowarki indukcyjnej. Próbowałem zmieniać kabel i adapter w ładowarce bezprzewodowej, ale nie przyniosło do żadnego efektu. Co ciekawe, po kablu ładuje zarówno w trybie szybkim, jak i turbo. Telefon nie był zalany, sprawdzałem też ładowanie bez etui i taki sam efekt. Ładowarka bezprzewodowa to oryginalny Baseus 15W, a pacjent do Mi 9 z MIUI w wersji global.
 3. Czy da się w końcu mieć emotikony albo zmusić BIPa do wyświetlania całych powiadomień (bez [...]) na iOS?
 4. U mnie podobnie, wgrywam AmazTools na iOS. Ps. Opaska tego typu:
 5. czytaj wątek, trzy posty wyżej było o tym pisane.
 6. Już niedługo nie będzie tego problemu, prof. liszka
 7. A co z aktualizacją do 1.1.5.16? Przy połączeniu z MiFit zegarek się aktualizuje...
 8. Wam też tarcze znikają po rozłączeniu się zegarka i telefonu, kiedy wgrywacie je przez aplikacje?
 9. Łączy się jednocześnie z dwoma urządzeniami? Modyfikowałem FW na polski według instrukcji, ale jeszcze przed modyfikacją zrywało mi połączenie z AmazFitem na moim telefonie. Z kolei na telefonie mojej mamy połączenie się utrzymuje. Jednak, gdy chcę połączyć się z powrotem ze swoim telefonem, no to wtedy muszę rozparować urządzenia i wszystkie ustawienia, włącznie z tarczami, znikają. :/
 10. Czy jest możliwość, aby zegarek nie resetował ustawień po rozłączeniu go z telefonem? Mam aktualnie taki problem, że BIP nie chce połączyć się z AmazTools (iOS). Wiem, że wynika to z wersji iOS na telefonie, ale nie mam możliwości aktualizacji. Próbowałem z innym telefonem i inną wersją iOS i działa, ale po odłączeniu tego telefonu i połączeniu mojego, zegarek resetuje się, tarcze też się usuwają, a w zasadzie na tym zależy mi najbardziej...
 11. Wgrałem przez AmazTools . Czy jest możliwość, aby przetłumaczyć resztę menu, tzn pogodę? Oraz w jaki sposób ustawić pobieranie pogody z innego źródła?
 12. A może ktoś wstawić, jak wyglądają te fonty? Wszystkie pliki zainstalują mi się przez ten programik?
 13. Jaki jest najprostszy sposób, żeby wgrać polski język + polskie czcionki, żeby się nie wyświetlały [?] w miejscu ąęćśżź, używając iPhone?
 14. Czy ktoś mi napisze, w jaki sposób wgrać tarcze używając apki AmazTools iOS? Pobrałem sobie tarczę do apki, jestem połączony w MiFit z zegarkiem, a mimo to apka AmazTools podczas wgrywania się wykrzacza i wyłącza. Edit: Na innym telefonie działa. Wina iOS.
×
×
 • Create New...