Jump to content

Ernie

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Ernie

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/30/1994

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy da się w końcu mieć emotikony albo zmusić BIPa do wyświetlania całych powiadomień (bez [...]) na iOS?
 2. U mnie podobnie, wgrywam AmazTools na iOS. Ps. Opaska tego typu:
 3. czytaj wątek, trzy posty wyżej było o tym pisane.
 4. Już niedługo nie będzie tego problemu, prof. liszka
 5. A co z aktualizacją do 1.1.5.16? Przy połączeniu z MiFit zegarek się aktualizuje...
 6. Wam też tarcze znikają po rozłączeniu się zegarka i telefonu, kiedy wgrywacie je przez aplikacje?
 7. Łączy się jednocześnie z dwoma urządzeniami? Modyfikowałem FW na polski według instrukcji, ale jeszcze przed modyfikacją zrywało mi połączenie z AmazFitem na moim telefonie. Z kolei na telefonie mojej mamy połączenie się utrzymuje. Jednak, gdy chcę połączyć się z powrotem ze swoim telefonem, no to wtedy muszę rozparować urządzenia i wszystkie ustawienia, włącznie z tarczami, znikają. :/
 8. Czy jest możliwość, aby zegarek nie resetował ustawień po rozłączeniu go z telefonem? Mam aktualnie taki problem, że BIP nie chce połączyć się z AmazTools (iOS). Wiem, że wynika to z wersji iOS na telefonie, ale nie mam możliwości aktualizacji. Próbowałem z innym telefonem i inną wersją iOS i działa, ale po odłączeniu tego telefonu i połączeniu mojego, zegarek resetuje się, tarcze też się usuwają, a w zasadzie na tym zależy mi najbardziej...
 9. Wgrałem przez AmazTools . Czy jest możliwość, aby przetłumaczyć resztę menu, tzn pogodę? Oraz w jaki sposób ustawić pobieranie pogody z innego źródła?
 10. A może ktoś wstawić, jak wyglądają te fonty? Wszystkie pliki zainstalują mi się przez ten programik?
 11. Jaki jest najprostszy sposób, żeby wgrać polski język + polskie czcionki, żeby się nie wyświetlały [?] w miejscu ąęćśżź, używając iPhone?
 12. Czy ktoś mi napisze, w jaki sposób wgrać tarcze używając apki AmazTools iOS? Pobrałem sobie tarczę do apki, jestem połączony w MiFit z zegarkiem, a mimo to apka AmazTools podczas wgrywania się wykrzacza i wyłącza. Edit: Na innym telefonie działa. Wina iOS.
 13. A czy zamówienie na ibuygou pozwala na ominięcie VAT? Czy tylko Goldway z wybraniem EU Express?
 14. Bo ja wiem, czy relikt? W moim LG G po 1.5 roku musiałem wymienić baterię. Wymieniłem, po miesiącu padła. Musiałem wymienić na kolejną. I w ten sposób 250 zł poszło się kochać. A są gdzieś testy, ile wytrzymuje ta bateryjka SoT? Czy są to wyniki lepsze od SGS6, LG G4, bo pewnie od Xperii Z3/Z3C niekoniecznie.
×
×
 • Create New...