Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Kamillm dzięki o to mi chodziło czyli jest ok. 

Dlaczego w Media Expert? Bo na miejscu, od ręki, możliwość rat, gwarancja. 

Myślałem o"zamorskich sklepach" ale chyba dam sobie spokój chociaż jeszcze to nic pewnego bo myślę o 128GB ceramiku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamillm dzięki o to mi chodziło czyli jest ok. 
Dlaczego w Media Expert? Bo na miejscu, od ręki, możliwość rat, gwarancja. 
Myślałem o"zamorskich sklepach" ale chyba dam sobie spokój chociaż jeszcze to nic pewnego bo myślę o 128GB ceramiku .
Posiadam i polecam
Świetny telefon który świetnie wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. ....ponieważ jak widać jestem posiadaczem (zadowolonym) MI4S mam pytanie - czy występuje w omawianym MI6 przy długim użytkowaniu efekt "podgrzewacza rąk" jak w MI4S?
Pozdrawiam. 
Nie doświadczyłem
Podczas grania długotrwałego w Rules of Survival (takie PUBG) nie nagrzewa się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem, ale w mediamarkt i mam wszystko na miejscu. Dałem 2000zł wtedy gdy u naszych małych przyjaciół kosztował 1900zł. Mi5 kupowałem zza oceanu, ale w cenie dużo niższej niż polskie ceny były. Trzeba obserwować rynek. Dla mnie te 100zł więcej były warte tej 2 letniej gwarancji i PEWNEJ gwarancji (mam nadzieję, że z niej nie będę musiał korzystać). Polska miała bardzo dobre ceny na start na Mi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, QMiui napisał:

No i fajnie. ....ponieważ jak widać jestem posiadaczem (zadowolonym) MI4S mam pytanie - czy występuje w omawianym MI6 przy długim użytkowaniu efekt "podgrzewacza rąk" jak w MI4S?

Pozdrawiam. 

Posiadasz drugi na świecie grzejnik po nieudanym Snapie 810 i stąd dziwne pytanie :) Snap 835 nie grzeje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad kupnem mi6 z 6gb ram. I widzę 300/400zl różnicy między Chinami a media expert. Czy macie sprawdzonego sprzedawcę z chin u którego kupię jeszcze taniej? 
Na ibg jest teraz promocja na mi6 z Europy za około 1400 zł z 2 letnią gwarancją w micenter. ( Bez VAT) szczegóły w temacie promocje.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tue Jan 02 2018 o 20:24, QMiui napisał:

Chcę kupić MI6 6/64 w Media Expert , na ich stronie wyczytałem że to 7.1 Nougat. Czy ktoś miał to w "łapkach"? Chodzi mi o to co to za Miui , jak wyglądać będzie wgranie Miui Polska,chciałem pobawić się tym modelem w sklepie (EuroAGD) ale jakiś artysta coś namieszał i wystawowy model wisi na logo MI I du........a a za późno pojechałem do sklepu aby zobaczyć inny lub gdzie indziej.Pozdrawiam .

No co, kup i wgraj miuipolska (xiaomi.eu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Planuję kupić Mi6 w kolorze BIAŁYM.

Niestety jest bardzo mało ofert tego telefonu i w takim kolorze.

Czy jesteście w stanie polecić mi sprzedawcę, który ma w/w telefon w swojej ofercie i jest godny polecenia?

 

Na jaką wersje oprogramowania mam zwracać uwagę?

Widziałem jedną ofertę z 3 możliwościami: CHINA/XIAOMI.EU/GLOBAL - podejrzewam, że xiaomi.eu i global są tymi lepszymi, ale jaka jest różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby jak na flagowca firmy przystało soft był dopracowany. (Hardware jest ok). Żeby trzeba było kombinować z takimi rzeczami jak pokazywanie informacji o połączeniach nieodebranych? Żeby programy mailowe miały problem z samodzielnym odbieraniem maili i informowaniu o nich? Żeby urządzenia Bluetooth wymagały co jakiś czas ponownego parowania? Gonimy za mało potrzebnymi funkcjami, a te podstawowe przestają działać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mariusz.ur napisał:

Zmień język na angielski 

Hmmm... A jakim cudem w moim czteroletnim Samsungu S4 komenda "ok google" działała na każdym ekranie i po polsku? W miui nie da się tego tak ustawić, żeby można było wywołać asystenta np. z ekranu głównego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A jakim cudem w moim czteroletnim Samsungu S4 komenda "ok google" działała na każdym ekranie i po polsku? W miui nie da się tego tak ustawić, żeby można było wywołać asystenta np. z ekranu głównego? 
Po pierwsze czy google app jest aplikacją systemową w tym twoim miui , po drugie chyba wyraźnie masz napisane , że asystent nie działa w j. polskim ( zobacz swój screenshot )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:
1 godzinę temu, Lexer napisał:
Hmmm... A jakim cudem w moim czteroletnim Samsungu S4 komenda "ok google" działała na każdym ekranie i po polsku? W miui nie da się tego tak ustawić, żeby można było wywołać asystenta np. z ekranu głównego? 

Po pierwsze czy google app jest aplikacją systemową w tym twoim miui , po drugie chyba wyraźnie masz napisane , że asystent nie działa w j. polskim ( zobacz swój screenshot )

Nie. Google app nie jest aplikacją systemową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lexer napisał:
Nie. Google app nie jest aplikacją systemową. 

Asystent nie działał na wszystkich ekranach jak google app nie jest aplikacją systemową . Albo root i dodaj google app jako systemową , albo bez root-a użyj nova launcher + dodatek companion lub lawnchair launcher + dodatek lawnfeed . Język wyszukiwania musi być angielski . Testowałem oba i to działa dobrze

Link do wątku lawnchair na xda

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/lawnchair-customizable-pixel-launcher-t3627137

Screenshot_Google_20180109-151150.pngScreenshot_Google_20180109-150959.pngScreenshot_Google_20180109-150750.pngScreenshot_Google_20180109-151112.pngScreenshot_Google_20180109-151037.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem, ale w mediamarkt i mam wszystko na miejscu. Dałem 2000zł wtedy gdy u naszych małych przyjaciół kosztował 1900zł. Mi5 kupowałem zza oceanu, ale w cenie dużo niższej niż polskie ceny były. Trzeba obserwować rynek. Dla mnie te 100zł więcej były warte tej 2 letniej gwarancji i PEWNEJ gwarancji (mam nadzieję, że z niej nie będę musiał korzystać). Polska miała bardzo dobre ceny na start na Mi6.
Ja kupowałem za 1370 zł, w lipcu, jakieś 6 tygodni przed wprowadzeniem do Polski. Z pominięciem VAT. Dla 600 zł moim zdaniem warto ryzykować chińską gwarancję

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz miałem okazje pobawić się w Komputroniku mi6 ( MIUI 8) Przymierzam się do kupna lecz martwi mnie sam wyświetlacz bo w porównaniu do mojego honora 9 kolory wyglądają jakby były wyblakłe. Nie są tak nasycone i żywe jak w honorze. Czy jest to wina ustawień czy może samego wyświetlacza? Próbowałem w ustawieniach coś pozmieniać ale jak ustawiłem na kolor cieplejsze to biel robiła się żółta a z kolei na zimnej bieli ikony były jakby matowe i wyblakniete. Czy jest to wina softu czy wyświetlacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzywacz8 wyswietlacz w mi6 jest dobry, poprostu to nie oled wiec jest inaczej,ale wynika to z typu @Johny dla mnie wyswielacz w honorze 9 to najlepszy ips jakiego widzialem. Uwielbiam jaskrawe ipsy, minus w h9 jest taki ze w lato trzeba okulary przeciwslonwczne sciągac- nic nie widac

Wysłane z Le Pro 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyświetlacz, audio i aparat jest lepszy to zostaję jednak przy Honor 9 bo są to dla mnie najważniejsze aspekty. Bateria i tak mi wytrzymuje 2 dni pod względem prędkości jest szybszy niż S8 z którym wczoraj porównywałem. Do tego wszystko w sofcie działa bez kombinowania. Obecnie działa już na Oreo i EMUI 8 więc jest elegancko i nie ma sensu szukać dziury w d.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...