Skocz do zawartości

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy


BarthezzVTi

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, nowa Mi6, karta Play - działa internet. sms itp. Ale pisze w powiadomieniach że karta nie jest aktywowana - synchronizacja historii połączeń - chce wysłać 2 międzynarodowe wiadomości SMS w celu aktywacji synchronizacji historii połączeń. Pozwolić na to ? Powiadomienie po zamknięciu, znowu się pojawia

 

I nie działa mi Youtube - nie ładuje filmików ... 

 

EDIT: Oba problemy załatwione - pierwsze - aktywowałem jednak, nwm jaki koszt. YT naprawiony za pomocą restartu telefonu ... Soft mam MIUI Global 8.2.2.0 (NCAMIEC) - to ten dobry ? i jest aktualizacja do V8.5.1.0 NCAMIEG - pobrać, czy coś ona psuje ?

Edytowane przez filipO21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tpawel napisał:
4 godziny temu, tryhp3 napisał:
Bliźniaczo podobne są P10 i Honor9, z tym że Honor9 to taki wypatroszony P10 (brak np. OIS).

Aparatowo trochę wypatroszony ale audio lepsze ma honor 9

IMO brak OIS + nieco soft okrojony, ale to tylko fanatycy zauważą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lwajer napisał:

Tak używam i śmiga aż miło

O kurcze. Mogę z Tobą w jakiś sposób skontaktować się na priv? Chyba że odpowiesz tu w zbiorczym, dla potomnych. Też miales problem z błędem połączenia? Ja nie mogę się polaczyc z siecią w żaden sposób :/ Moglbys podesłać jak to skonfigurować?

 

@lwajer Moglbys zajrzeć do wątku 

Tam szczegółowo opisałem co mi dolega, może coś poradzisz :)

Edytowane przez PinUP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PinUP napisał:

O kurcze. Mogę z Tobą w jakiś sposób skontaktować się na priv? Chyba że odpowiesz tu w zbiorczym, dla potomnych. Też miales problem z błędem połączenia? Ja nie mogę się polaczyc z siecią w żaden sposób :/ Moglbys podesłać jak to skonfigurować?

hmm, od czego tu zacząć, włożyłem karte do slotu nr1 bo gdzieś słyszałem ze tylko w tym slocie bedzie działać i chyba tak faktycznie jest, potem wszedłem w ustawienia< karty sim i siec mobilna< sim1<punkty dostępu< na dole kliknałem nowy apn. w zakladce apn wpisałem darmowy,a w nazwie aero2 ,następnie na dole kliknalem wiecej i zapisz. Potem w trej zakladce sim i i sieci mobilne na dole w zakładce internet dałem sim1 i to chyba wszytko. Do odświezania co godzine uzywam apliakcji ze sklepu play aero2 asystent bo tylko tak moge wpisywac kod(dawniej  mogłem w przegładarce ale coś się popsuło ). I to chyba tyle z mojej konfiguracji.

 

Edytowane przez lwajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lwajer łączyłeś się z siecią ręcznie, czy z automatu? Mam problem tego typu, że wgl nie mogę się polaczyc z siecią, pasek zasięgu jest pusty, jest napis "tylko alarmowe". Jak próbuje ręcznie to jest błąd. Przekladałem kartę do RN4 i zasięg był - wszystko działało więc raczej to nie jest problem karty/zasiegu. Z drugiej strony oba sloty też działają, sptawdzalem z siecią PlAY i T-Mobile :/ Nie masz żadnych więcej pomysłów? 

Screenshot_2017-10-21-02-22-52-530_com.android.phone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, PinUP napisał:

@lwajer łączyłeś się z siecią ręcznie, czy z automatu? Mam problem tego typu, że wgl nie mogę się polaczyc z siecią, pasek zasięgu jest pusty, jest napis "tylko alarmowe". Jak próbuje ręcznie to jest błąd. Przekladałem kartę do RN4 i zasięg był - wszystko działało więc raczej to nie jest problem karty/zasiegu. Z drugiej strony oba sloty też działają, sptawdzalem z siecią PlAY i T-Mobile :/ Nie masz żadnych więcej pomysłów? 

Dane komorkowe właczone? Roaming tez? Po wejsciu do przegladarki nie możesz wpisac kodu? Czy jak pobierzesz te apke co ja uzywam i wyłaczysz wifi to pisze jakis problem?

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkie. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 21:02, kamillm napisał:

Tryb EDL Ci nie zadziała, więc jeśli masz zablokowany bootlader, to tak musisz go odblokować, następnie wgrać ROM Global za pomocą Miflash.

Program XiaoMiTool nie wymaga odblokowania Bootloadera, przynajmniej jest tak napisane i jest możliwość wgrania romów Global i Dev

 

Panowie jak to jest z powiadomieniami na zablokowanym ekranie? Nie wyświetlają mi się mimo, że zaznaczyłem pływające okna. Gmail w ogóle nie żyje, nie pokazuje przychodzących maili.

Rom MIUI PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, grzegorz.lki napisał:

@radeksc a czy w uprawnieniach aplikacji włączyłeś pokazuj na ekranie blokady i w powiadomieniach włączyłeś pokazuj na ekranie blokady

Wysłane from Sagit by TapaTalk
 

Wszystko włączone, powiadomienie wyskakuje tylko na górnej belce, a chodzi mi o środek zablokowanego ekranu. Z gmailem się wyjaśniło, przychodzi z lekkim opóźnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2017 o 13:53, Soplus napisał:
Jaki bank, jaka wersja systemu? Generalnei wątek poruszany X razy na forum. W najnowszym globalu przełącz na SIM wallet.

Jak to wygląda aktualnie na wersjach xiaomi.eu? Mam kartę Visa z mBanku co mam ustawić? Sorry ale nie chcę złapać zonka przy kasie

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adej25 napisał:

Cześć ,takie pytanie ile wam zostaje wolnego ramu w mi6?

A jakie to ma znaczenie? Poza tym pytanie kompletnie bez sensu, skoro nie pytasz, co i w jakim stopniu zużywa "zajętą" część RAM.

W Androidzie niewykorzystany RAM, to zmarnotrawiony RAM. To nie Windows...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adej25 napisał:

Cześć ,takie pytanie ile wam zostaje wolnego ramu w mi6?

To bez znaczenia jak mrosi pisze... W Mi4c miałem zawsze 700-900 MB a ubijało aplikację SMS, także co z tego wolnego RAMu?

Najlepsza odpowiedź - jeśli wszystko działa, to nie patrz na te cyferki i będziesz zdrowszy. A jak nie działa, to i tak nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zamierzam kupić MI6. Wszyscy jarają się wynikami mocy procesora, wielkością ram, aparatem, a przecież to nie komputer ani laptop,. To jest telefon i ma przede wszystkim służyć do rozmów. Prozno szukać na forach wzmianek, opinii na temat mocy zasięgu, jakości rozmow wychodzących i przychodzących. Co się dzieje z testeremi telefonow, czy tego typu dane nie interesują juz nikogo, do kąd to wszystko zmierza. Mam tel Xiaomi redmi 4x i jestem załamany jakością rozmów. Mikrofon w 4x jest cholernie czuły przez co osoby, z ktorymi rozmawiam narzekają na jakość rozmów.A jak sprawa wygląda w MI6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest okej. Chociaż ostatnio miałem sytuację, jak dałem telefon na głośnomówiący i położyłem na fotelu obok w samochodzie, że druga osoba mnie nie słyszała. Ale to może być równie dobrze wina słabego zasięgu sieci w tamtym rejonie. Ja słyszę druga osobę doskonale, nie ma zbytnio na co narzekać.

 

Powiedzcie mi proszę jak wygląda ua was rysowanie się telefonu w okolicy gniazda USB? 

Edytowane przez filipO21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż mi kupił w Chinach, ale przyszła wersja ze starym oprogramowaniem, które samo się nie aktualizuje. Planuję wysłać go do serwisu, żeby podegrali nowe.

Co ciekawe, kupiliśmy również dla mojego taty wersję ceramiczną i tego problemu nie miał. Może dlatego, że trochę droższa? :D

Ogólnie telefon bardzo fajny, jestem zadowolona. Nie wykorzystuję wszystkich jego możliwości, ale jak dla mnie jest szybki i dobrze się z niego korzysta. Na plus, że nie jest bardzo duży, więc spokojnie zmieści się w kieszeni. Bateria trochę krótko trzyma, ale ekspresowo się ładuje, więc nie ma problemu. Dodatkowo korzystam z opcji wyłączenia telefonu na noc, dzięki czemu czas działania baterii znacznie się wydłuża.

 

Telefon noszę w etui, w okolicach gniazda USB nie zauważyłam żadnych zarysowań, a używam już od kilku miesięcy. Przechodzi wiele, bo często noszę go w torebce razem z kluczami i innymi drobiazgami.

Edytowane przez mleszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...