Jump to content

xLukasz

Użytkownicy
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xLukasz

 1. Zdjąłem szkło Bizon żeby założyć nowo zakupione i patrzę a na ekranie są bąbelki. Dopiero ogarnąłem, że miałem założone oryginalnie jakaś folie na ekran. To normalka?
 2. Kupiłem 2 szkla za 50zl od Bizon i jest tragedia. Jedyny plus, że przylega po bokach, ale bąble są i szkło jest tak grube, że dotyk działa bardzo słabo. Szuka czegoś tylko do ochrony przed rysami, aby dotyk był sprawny.
 3. Dziwne. Wczoraj cały dzień miałem problem, a dzisiaj ani razu. W sumie napisałem o zwrot do sklepu i zaczął działać. W Google też nie znalazłem nikogo z takim problemem.
 4. Hej, Dzisiaj zauważyłem, że wszystkie te 3 a najczęściej power i głośność w dół nie zawsze reaguja na wciskanie. Ktoś tak ma?
 5. Gdyby to był Mi Band 4, to miało by sens.
 6. Hej, Kupiłem żonie ten sam zegarek. Poszliśmy na spacer (ten sam XD) i po powrocie do domu u niej było dwa razy MNIEJ kroków niż u mnie. Czy ktoś mi to wytłumaczy? AŻ ~3500 kroków różnicy?
 7. Nie mogę znaleźć info co zmienili. Ktos coś?
 8. Do mnie dotarł w 3 albo 4 dni. Mam go już miesiąc i 0 problemów.
 9. Nie widzę opcji skrócenia tego procesu aby wgrać same emotki. Dobrze by było, aby ograniczyć modyfikowanie zegarka.
 10. @kotw wszystko ok po wprowadzeniu emotek?
 11. Fajnie, jakby dało się w 100% ustawić swoją tarcze. Dajcie znać jakby ktoś z Was znalazł sposób na to.
 12. Potwierdzam, działa. Ale emotki też by się przydały.
 13. 1. Nie uzywam 2. Dla mnie wszystko jest ok 3. Teraz - gdy jest opcja dodania polskich znaków i emotek, jestem jak najbardziej zadowolony. Mogliby dodać opcje automatycznej blokady po x sekundach zamiast samego wygaszenia ekranu. 4. Miałem ten lub podobny model na ręku i kompletnie mi nie podpasowal.
 14. @kotw dobra robota! Tak się tylko zastanawiam co w przypadku gdy wypuszcza aktualizacje? Chyba powinno się nadpisac co spowoduje utratę Twoich zmian. Te emotki są kolorowe czy mają taki dziwny kolor? Pozostaje tylko menu w języku angielskim.
 15. @kotw testowałes emotki z tego filmu? I jak, dowiedziales się czegoś?
 16. @Remek I co, masz coś na ten język polski? Ja póki co znalazłem emotki
 17. Nie ma opcji czy ja nie widzę, aby opaska sama się blokowała po jakimś czasie? Fajnie, że można ją zablokować na sztywno.
 18. Szczerze, jest to problem. Te ? zamiast polskich znaków utrudniają czytanie. Może jest jakiś sposób aby samemu to wgrać?
 19. 1. Jak długo czekało się język polski w BIPie? 2. Nie ma opcji wyłącz. A tak w ogóle to jak to działa? Korzystasz z always on display?
 20. 1. Wiadomo coś na temat języka polskiego? 2. Jak wyłączyć opcje odblokowania telefonem? 3. Korzystacie z aplikacji amazfit czy innej - o ile można. 4. Można wgrać inne tarcze? 5. Czy da się jakoś ustawić czułość zegarka - podświetlania tarczy? Tzn ruch ręki. 6. Można wyłączyć GPS lub włączyć tryb oszczędzania energii? 7. Ile trzyma wam na jednym lądowaniu? 8. Jakieś dodatkowe porady, tricki? 9. Czy da się zlokalizować zegarek korzystając z jego GPS? Np na telefonie komputerze. @Remek @kotw
 21. @Remek Wygląda jakby nie miał minusów? Gdzie kupowales? Za ile? Warto czekać na oficjalną dystrybucję? Nie widzę aby istniała video recenzja po polsku?
 22. Cześć, Nie znalazłem tematu o nim na forum, więc założyłem nowy. Czy ktoś z Was posiada go już na swoim ręku? Co o nim myślicie?
×
×
 • Create New...