BarthezzVTi

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Zrób tak. Aktualizuj adb do najnowszej wersji 1.4.3. Potem w TWRP zignoruj informację o haśle (nacisnąć przycisk Cancel), następnie przejść do opcji Advanced > ADB Sideload > przesunąć suwak. ROM xiaomi.eu oraz inne pliki, jeśli je wgrywasz, muszą być na komputerze w katalogu, gdzie posiadasz pliki adb (np. Minimal ADB and Fastboot). Telefon podłączyć kablem do komputera, a następnie uruchomić Minimal ADB and Fastboot i wpisz komendę: adb sideload xiaomi.eu_multi_MI6_20.4.30_v12-9.zip. Po potwierdzeniu enterem aktualizacja rozpocznie się automatycznie – może ona potrwać dłużej niż zwyczajowo w TWRP. Opcja nie wymaga formatu partycji /data, po wgraniu można normalnie uruchomić system (mimo zaszyfrowanych danych w TWRP).

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Dzięki, ale tą metodą też pokazało błąd: E1001: Failed to update system image. Updater process ended with ERROR: 7. Okazało się, że jakoś źle był ściągnięty plik ROM-u (na telefonie). Pobrałem jeszcze raz, tym razem na kompie i poszło :-D.

Edited by Dru79

czesc ,wrzuci ktos link do aktulizacji 20.4.30 do miui 12 ,bo niema na stronie update a z telefonu sciagnac nie mozna?

Witam wchodzę na ten link wypełniam emaila i nie mam pojęcia jak pobrać z tej strony :( No cóż poczekam na inny serwer 

9 minut temu, piotrplawecki napisał:

Witam wchodzę na ten link wypełniam emaila i nie mam pojęcia jak pobrać z tej strony :( No cóż poczekam na inny serwer 

Nie trzeba nic wypełniać.

Klikasz na plik z romem i przenosi Cię na nową stronę. Tam czekasz kilka sekund i pobieranie rozpoczyna sie automatycznie

Nie trzeba nic wypełniać.
Klikasz na plik z romem i przenosi Cię na nową stronę. Tam czekasz kilka sekund i pobieranie rozpoczyna sie automatycznie
https://yadi.sk/d/yk6VIn5RpyRCXQ link z romem Miui 12 Xiaomi Mi6

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Miałem zrootowane MIUI 11.0.3 na Mi 6 i wgrałem xiaomi.eu 20.6.18 bez przywracania ustawień fabrycznych. Teraz telefon wisi mi już kilkanaście minut na logo Mi oraz z głośnika leci jakby jedno długie kliknięcie, 2 krótkie. Cegła? Teoretycznie komputer wykrył telefon, czekam dalej

1 hour ago, Esperer said:

Zrób wipe i pójdzie

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

No własnie coś nie pykło nawet po wipe. Próbuję ponownie przenieść do pamięci telefonu instalkę ale komenda "adb push <plik> <lokalizacja>" nie daje u mnie rezultatów, linia komend nie daje żadnej wiadomości zwrotnej po wpisaniu tej komendy. Szukam innego sposobu na skopiowanie pliku

Szkoda gadać, żadna metoda nie działała. Dałem erase data w twrp i dopiero, gdy telefon był całkiem pusty, to mogłem normalnie przez komputer przekopiować plik

Edited by poziomek90

@poziomek90 jak przechodziłeś z global MIUI 11 wersję dev xiaomi.eu to powinieneś zrobić w TWRP format data

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Coś popierniczyłem z modułami i telefon nie przechodzi mi testu SafetyNet. Odinstalowałem Magiska i flashowałem od nowa, nadal to samo. Co zrobić?

Chciał bym skontaktować się z Acid (jakąś wiadomość prywatną) zapytać o pewną zeczy związana z micenter. Jest taka opcja?