Jump to content

MI6 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A ja bym chciał, żeby jak na flagowca firmy przystało soft był dopracowany. (Hardware jest ok). Żeby trzeba było kombinować z takimi rzeczami jak pokazywanie informacji o połączeniach nieodebranych? Ż

Ja wgl nie widzę potrzeby zwiększania ekranu. To co ma mi6 jest dla mnie idealne tylko ramki mogliby zmniejszyć. Nawet porównywałem Sony jakiegoś tego nowego compacta. Przeniesienie czytnika na tył to

Ramka tak samo jak i korpus nie jest w mi6 wykonany z aluminium tylko ze stali dlatego tak wzrosła waga względem mi5 jak i wytrzymałość. Moja mi6 ma 1.5 roku i żadnej ryski ani odprysku. Wygląda jakby

Posted Images

hej,

Mam MI6 z globalem 8.1.18 developer rom i chce zainstalować miui  7.12.7 ! Czekam jeszcze słynne 72 h na odblokowanie bootloadera. Potem najnowsze TWRP 3.2 i wrzucać xiaomi.eu_multi_MI6_7.12.7_v9-7.1.zip ? Czy muszę wykonać kopie data w TWRP (bez internal storage) na Andku 8 przed instalacją 7.12.7 ?

całkiem dobry zrzut ekranu
Nie wiem o czym mówisz :D

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

U mnie nie ma tego. Najnowszy xiaomi eu

Ja mam Global Stable 9.2.2.0

Bo masz to w innym miejscu.Lokalizacja>>Skanowanie. 

Cała ścieżka:

Ustawienia/Dodatkowe ustawienia/Prywatność/Lokalizacja/Skanowanie/Skanowanie Wi-Fi

Najszybciej kliknąć w lupę i wpisać skanowanie.

Edited by sp4ubw

O jest super dzięki! Jeszcze jedno pytanie - jak ustawić powiadomienie z apki Viber? wiem ze jest opcja powiadomienia ale po zaznaczeniu tam nie wyświetla mi się na zablokowanym ekranie nic.

Jest możliwość wyłączenia ciągłego skanowania sieci wi-fi na ręczny?

Rozwiązałam problem, po prostu ta nakładka ma problemy z powiadomieniami dla niektórych apek. Ciekawe czy ustawiony motyw ma na to wpływ.

Generalnie jestem zadowolona z baterii jak na ten moment - 4h na ekranie (a dziś dość sporo instalowałam) a pozostało 55%. Wychodzi na to że telefon jest w stanie wytrzymać z trzy dni. Przez noc uciekło mi ledwo 1%. Pozdrawiam.

Edited by majmaj

Powiedzcie mi proszę użytkownicy Mi6 czy w miejscach spasowania ekranu z ramka i tylnego panelu z ramka (chyba nie ma znaczenia czy szkła czy ceramiki) oraz w miejscu spasowania szkła z czytnika ze szkłem z ekranu zbiera się wam kurz jakoś specjalnie w tych szczelinach, a jeśli to czy macie jakieś sposoby jak to czyścić żeby nie wpychać jeszcze głębiej

Powiedzcie mi proszę użytkownicy Mi6 czy w miejscach spasowania ekranu z ramka i tylnego panelu z ramka (chyba nie ma znaczenia czy szkła czy ceramiki) oraz w miejscu spasowania szkła z czytnika ze szkłem z ekranu zbiera się wam kurz jakoś specjalnie w tych szczelinach, a jeśli to czy macie jakieś sposoby jak to czyścić żeby nie wpychać jeszcze głębiej

Nic z tych rzeczy. U mnie czysto. Nie zauważyłem nic niepokojącego.

Ma ktoś problem z automatycznym przełączaniem sieci?
W domu mam zasięg H+ w roamingu Plusa (mam Play). W pracy LTE+ (w sieci macierzystej). Mimo zaznaczonej opcji przełączania na LTE.. Nie przełącza. Nawet nie loguje z Plusa do sieci macierzystej. Muszę ręcznie wybierać sieć. Na Mi4s nie było z tym problemu.
To telefon, czy jednak wina Play?
ROM to global wersja 9.2.2.0.

Ja mam podobny problem do don_kamillo, tyle że u mnie nie przełącza się na wifi, gdy jest w jego zasięgu. Muszę ręcznie za każdym razem przełączać się na wifi. Co ciekawe na początku działało to dobrze, w pewnej chwili przestało, jeszcze na 9.0.2.0

Na Miui global stable 8.5, backup aplikacji wykonywał się w całości. Teraz od pierwszego Miui 9 z każdym kolejnym jest coraz gorzej, teraz w aplikacja kopia zapasowa zamiast ok 3-5 GB kopii wszystkich aplikacji, wykonuje się np 900 MB. I przy co najmniej kilkunastu aplikacjach pokazuje 0 bajtów, nie robi po prostu kopii. Na 9.2.2.0 wcale nie jest lepiej.

Ma ktoś podobny problem? Jak z jego rozwiązaniem?