rezmus

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Shaq napisał:

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=323&mobile=no

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to może do końca tygodnia będziemy mieć MIUI 9 ;-)

Choć nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo podobno brakuje w nim Zautomatyzowanych Zadań.

Niby co czytałem to od początku grudnia ma być dostępny MIU9 dla RM 4X

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualizacji do androida 7.0 Mam telefon od około miesiąca zaktualizował się do wersji 8.5.2.0 MAMMIED wersja Android 6.0.1 MMB29M telefon kupiony w Media Expert. Moje pytanie brzmi przeglądając forum zauważyłem, że niektórzy mają już u siebie na pokładzie android 7.0 i MIUI 8.5.4. mam spokojnie czekać czy to jakiś błąd? Jak pokaże się aktualizacja  MIUI 9 to automatycznie wskoczy też Android 7.0?
Jak nie chcesz czekać to pobierz sobie z en.miui.com najnowszy stable ROM i zaktualizuj go ręcznie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ktoś tu wrzucił w wątku wczesniej link do 8.5.4.0. Ściągnij go i wrzuc na kartę i zainstaluj ręcznie. Jak wejdziesz  w aktualizacje to u gory po prawej w 3kropki i stamtąd go zainstaluj ręcznie. Nie musisz sie martwić ze bootloader nie odblokowany. Bedziesz mial Androida 7 z Miui 8

3 godziny temu, monoaudiostereo napisał:

Nic się w telefonie nie zmienia. Działa tak samo jak wcześniej.

Myślę, że bardzo wiele się zmienia w samej strukturze systemu a nie wizualnie dla nas. Android 7 to chociażby lepsze zabezpieczenia, więc możesz czuć się bardziej bezpieczny ;)

Cytat

November 3 – Redmi Note 4 (Qualcomm) / Redmi Note 4X and Mi Max 2

From mid-November – Mi MIX 2, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4X, Mi 5 and Mi Max

From Early December – All the other phones including Mi Mix, Mi 2 and later, Mi Note and later, Redmi Note 4G and later, Redmi 2 and later

To tak w kontekście MIUI9 :) Wg oficjalnych informacji, powinna już mniej więcej w okolicach tych dzisiejszych dni wyjść ta aktualizacja. Na 99,95% do końca tego tygodnia wyjdzie.

w przypadku, gdyby się okazało, że przeważą te 0,5% - nie bijcie mnie wtedy

To tak w kontekście MIUI9 Wg oficjalnych informacji, powinna już mniej więcej w okolicach tych dzisiejszych dni wyjść ta aktualizacja. Na 99,95% do końca tego tygodnia wyjdzie.

China stable już jest. I tak samo kompilacje xiaomi.eu też już są gotowe dla chyba 18 modeli

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

U mnie też już hula ;-)

Niestety brak zautomatyzowanych zadań. MIUI why?

Zniknęły również ikony: wyszukiwania Google oraz taka szara dotyczącau zużycia baterii.

I niestety nadal nie działa ustawienie swojego dźwięku powiadomienia w Whatsapp. 

7 minut temu, inhosik napisał:

Wystarczy pobrać i ręcznie zaktualizować? Nie mam odblokowane go telefonu

Dokładnie tak.

24 minuty temu, Shaq napisał:

Dokładnie tak.

Poszło. Mam wersję global z LTE 800 i ta paczka poszła u mnie. Szwagier ma wersje China bez lte 800 i też z tej paczki zaktualizował do miui 9

Czy aparat został naprawiony? Czy  ta aktualizacja miui 9 aktualizuje także androida do 7, czy muszę najpierw zaktualizować do 8.5.4.2?

21 minut temu, inhosik napisał:

Jak w miui 9 włączyć statystyki bateri na ekranie blokady? Podobno jest to dodane 

Musisz podłączyć ładowarkę i kliknąć szczegóły. U nas wygląd to tak .... Pewne rzeczy wyglądają biedniej w naszej wersji miui 9 . Podobnie okrojone są ustawienia , nie wyglądają tak jak to jest pokazywanie w materiałach a wyglądają tak samo jak w Miui 8

Screenshot_2017-11-16-18-41-42-227_lockscreen.png

3 godziny temu, Pompon napisał:

Musisz podłączyć ładowarkę i kliknąć szczegóły. U nas wygląd to tak .... Pewne rzeczy wyglądają biedniej w naszej wersji miui 9 . Podobnie okrojone są ustawienia , nie wyglądają tak jak to jest pokazywanie w materiałach a wyglądają tak samo jak w Miui 8

Podlączam ladowarke i na zablookwanym tel szukam przycisku szczegoly i nic nie ma. Kombinuje już z pół godziny. Szkoda że na 4x nie pokazuje nateżenia ładowania na twoim zdjęciu

Edited by mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!

16 minut temu, Valdo napisał:

Czy mi się wydaje czy zniknął tryb jednoręczny?

Jest tylko musisz go sobie aktywować w ustawieniach . Na start nie jest aktywny 

3 godziny temu, inhosik napisał:

działa, musi być domyślny motyw, na doinstalowanych tego nie ma

Hm.... Ja mam doninstalowany motyw i wszystko mi pokazuje bez problemu....

Kliknij w dolny przycisk funkcyjny wyboru potem w górnym rogu masz podział ekranu ... Proponuję zobaczyć jakiś filmik z miui 9 aby zapoznać się z większą ilością innowacji w 9

Jak bardziej przybliżyć zdjęcie, bo chyba nie ma takiej możliwości? Bardzo słabo przybliża się stuknięciem w zdjęcie.

33 minuty temu, Valdo napisał:

Jak bardziej przybliżyć zdjęcie, bo chyba nie ma takiej możliwości?

Rozciąganie palcami nie działa?