Jump to content

jestemsuper

Użytkownicy
 • Posts

  158
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jestemsuper's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Sprawdzał ktoś, czy działa sms ratunkowy (funkcja SOS) przy łączeniu przez sieć komórkową? U mnie działa tylko przez wi-fi, co jest troszkę bez sensu. Sam pomysł bardzo fajny.
 2. Wiadomo, że nie jest to wielki problem, ale takie dziwne zawieszenie aktualizacji OTA przez producenta, który ma niby oficjalną dystrybucją w Polsce, można odebrać jako niepoważne. Dwie ostatnie aktualizacje musiałem wgrywać samemu.
 3. A ktoś dostał 9.2.3.0 przez OTA, czy już zrezygnowali z tego typu dystrybucji aktualizacji dla Polski?
 4. Nazwa przedmiotu: Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE Opis: Mam do sprzedania telefon Xiaomi Redmi Note 3 PRO SE (wersja z LTE 800, europejska dystrybucja; Snapdragon 650, 3 gb RAM, 32 gb pamięci, od nowości MIUI Global). Stan telefonu oceniam na idealny, od początku noszony był w etui oraz z naklejoną folią 3mk FlexibleGlass (naklejona jest nadal). Dodatkowo telefon posiada ważną jeszcze przez 9 miesięcy gwarancję oferowaną przez dystrybutora - CK Mediator. Do telefonu gratis dołączam nowe etui, widoczne na zdjęciach oraz oryginalną ładowarkę i pudełko. Cena: Licytacja od 200 zł Aukcja allegro: http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-se-kate-9-mies-gwarancji-i7119055778.html Kontakt: priv na forum albo wiadomość przez allegro Zdjęcia:
 5. Ja też wgrałem ręcznie, pobrałem na telefonie nową wersję z oficjalnej strony i zaktualizowałem z pliku.
 6. Będzie pod koniec grudnia. Występowały jakieś duże bugi i przesunęli termin.
 7. Było sporo było takich tematów, ale już chyba wszystkie usunięto.
 8. Nie będzie chyba Nougata na Redmi Note 3.
 9. I noszenie w kieszeni spodni tak długiego telefonu też nie należy do najwygodniejszych.
 10. Eh, czyli koniec poręcznych smartfonów od xiaomi? Ciekawe, jakiej wielkości będzie RN5, skoro zwykle Redmi jest większe od wersji note poprzednich generacji.
 11. Ktoś przesiadał się z RN3P? W obliczu braku nougata dla RN3P opłaca się zmieniać?
 12. Raz się na pewno pojawiło, ale polecili wgrać ręcznie i temat zamknięty. Nie wiem, czy wiedzą o skali. Na razie jedna aktualizacja do tyłu, bo chyba w naszym regionie MIUI 9 jeszcze oficjalnie nie ma.
 13. Jest w takim razie jakiś problem z przejściem z 8.5.2.0 na 8.5.4.0. Na brak aktualizacji skarżą się tylko osoby, które mają 8.5.2.0. Tak jest zarówno na tym forum, na oficjalnym i wśród moich znajomych. Na telefonach, które miały 8.5.1.0 (z Nougatem) 8.5.4.0 pojawiło się już dawno temu.
×
×
 • Create New...