Jump to content

Sevos

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Sevos

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W jaki sposób używasz tego telefonu, że masz prawie 11h SOTu? Ja wyciągam zaledwie 6h. Global czy xiaomi.eu? Jakie aplikacje masz?
 2. Wyłącznie odblokowanie bootloadera powoduje utratę gwarancji. Zatem każda aktualizacja przez OTA, która nie wymaga odblokowania go, jest bezpieczna i zgodna z warunkami umowy gwarancyjnej.
 3. Wyciekł link: http://bigota.d.miui.com/V9.2.3.0.NAMMIEK/miui-blockota-santoni_global-V9.1.1.0.NAMMIEI-V9.2.3.0.NAMMIEK-cc2f741320-7.1.zip Wersja stabilna, pasuje do 4X (santoni). Parę osób to już ma i nie narzekają.
 4. możesz sprawdzić, czy w tej wersji wprowadzili w końcu możliwość zamiany przycisków na panelu? I czy powiadomienia są ładniejsze, automatycznie rozwijane? Gesendet von meinem Redmi 4X mit Tapatalk
 5. Na redmi 4x też? Mówimy o zwykłym globalu czy .eu? Gesendet von meinem Redmi 4X mit Tapatalk
 6. Skąd zdobyć te wersje? Na stronie nie ma Gesendet von meinem Redmi 4X mit Tapatalk
 7. Nie wiem jak Wy, ale ja wyciągam max jeden dzień. Dwa dni to jakbym zajechał do 5%, a to niezdrowe dla baterii. SOTu ok. 7h, ale trzeba się postarać o to. Teraz od 6 włączony telefon i mam 1h SOTu i 71% baterii. W statystykach na działaniu 11h 51m. Czy to wg Was dobry wynik?
 8. Poza siedzeniem w tle tworzy wewnętrzny serwer VPN (na telefonie) i całe dokładne filtrowanie (poza hostami) zachodzi na samym już telefonie. O marnej skuteczności w niektórych aplikacjach wolę nie wspominać
 9. Źródło: https://goo.gl/F6Qp53 Snapdragon 630, Snapdragon 626, Snapdragon 625, and all Snapdragon 4xx processors NIE SĄ dotknięte ani Meltdownem, ani Spectrem. A to dzięki układowi Cortex-A53/A55. Wszystkie modele Redmi (oprócz Note 3) są bezpieczne. Mi A1 i Mi5x są bezpieczne. W przypadku nowszych modeli, gdzie nie występuje Snapdragon wolny od tych luk, na pewno nastąpi aktualizacja z łatkami.
 10. Sevos

  Ładowarka

  Osobiście wyłączam telefon podczas ładowania, np. na noc. Jeśli kogoś martwi brak budzika - są automatyczne zadania. Ładowarka BlitzWolfa, z tego co czytałem, dostosowuje własny woltaż, który podaje, w zależności od telefonu. Gdy wykrywa Snapdragona 435, podaje tyle, ile trzeba - ot, inteligentna ładowarka. Gdyby to było tak szkodliwe dla baterii, nie byłoby wtedy aktywowanego QC (a to nastąpiło w aktualizacji softu). Poza tym, sama ładowarka od Xiaomi ma 2A.
 11. Tu wg filmiku wystarczy podłączyć jakąś przejściówkę:
 12. Powrót do oryginalnego ROMu lub Xiaomi.eu - później w panelu sterowaniu możesz pozabierać uprawnienia dla wszystkich aplikacji i w optymalizacji baterii ustawić automatyczne wyłączenie ich, żeby nawet w tle nie wstawały. Myślę, że to wystarczająco, jeśli twoim motywem jest oszczędność baterii
 13. http://en.miui.com/download.html - zmieniło się co nieco na stronie głównej pobieralni; mój ukochany 4X pojawił się w sekcji MIUI9 (jak się kliknie na "Rom version). Wygląda na to, że lada moment i będzie można normalnie pobrać wersję 9 ze strony Widziałem screen 9. wersji deweloperskiej, gdzie można było ustawić układ przycisków na dole telefonu - nie mogę tego u siebie znaleźć. Orientuje się ktoś, czy to wejdzie w przyszłości lub oficjalna aktualizacja to obejmuje?
×
×
 • Create New...