Jump to content

inhosik

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

inhosik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. czyli jeśli to nie jest finalny soft z miui 9 to jak go zainstalowalem co muszę zrobić aby później dostać finalną wersje przez OTA? wyskoczy mi aktualizacja?
 2. działa, musi być domyślny motyw, na doinstalowanych tego nie ma
 3. Podlączam ladowarke i na zablookwanym tel szukam przycisku szczegoly i nic nie ma. Kombinuje już z pół godziny. Szkoda że na 4x nie pokazuje nateżenia ładowania na twoim zdjęciu
 4. Jak w miui 9 włączyć statystyki bateri na ekranie blokady? Podobno jest to dodane
 5. Poszło. Mam wersję global z LTE 800 i ta paczka poszła u mnie. Szwagier ma wersje China bez lte 800 i też z tej paczki zaktualizował do miui 9
 6. Wystarczy pobrać i ręcznie zaktualizować? Nie mam odblokowane go telefonu
 7. Pierwsza tura aktualizacja (rozpoczęła się 3 listopada): Xiaomi Redmi Note 4, Mi Max 2, Mi MIX 2 Druga tura aktualizacji (start w połowie listopada): Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4, Mi 5, Mi Max Trzecia tura aktualizacji (start na początku grudnia): Redmi Note 4X, Mi Note 3, Mi 6, Redmi Note 5A, Redmi 4X, Redmi Y1s, Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max Prime, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 4A, Mi Note, Mi 4i, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 4G Prime, Redmi Note 2, Mi 4, Mi 3, Redmi Note 4G, Mi 2.
 8. Wydaje mi się że po aktualizacji pojawiła mi się podczas ładowania ikona quick charge obok baterii jak podłączam ładowarek quick charge od Sony z5. Przy podłączeniu ładowarki ori od redmi nie mam tej ikony.
 9. Skąd pobrać plik? Czy w wersji B20 i bez B20 softy są takie same?
 10. Kumpel ma 4x bez LTE 800 i dostał kilka tygodni temu aktualizacje do Androida 7. Ja kupiłem kilka dni temu wersje z LTE B20 ze sklepu Proline i nadal mam Androida 6, nie ma aktualizacji. Czemu?
 11. Co to jest lte+? Mam redmi 4x i sony z5 compact. Sony dostał ostatnio aktualizacje do android 7.1.1 i po tej aktualizacji łapie mi zasięg lte+. Redmi obsługuje to? Test prędkości jest zacny:
 12. Kiedy miui 9 wyskoczy w aktualizacjach? Dziś wskoczyło mi 8.5.1
 13. Szkoda. Trzeba będzie zadowolić się bez lte800
×
×
 • Create New...