Jump to content

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)

Recommended Posts

• Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Taki mały test GPS w Global Stable 8.5.1.0 (Android 7). Bałem się, że zmiana bazy Andka coś sknoci w działaniu GPS (tak było w Mi5, czego efekty są do tej pory i nawet widoczne na obrazku, jako porówn

Wszedłem do sklepu w suterenie w Centrum Warszawy i - jest, jest, mam dowód, że mój egzemplarz obsługuje B20! Inne pasma LTE tam nie sięgają (Mi5 przełączył sie na 3G). Netwok Cell Info Lite na R4x po

Czekam na oficjalną wersję a nie taką do znajdowania błędów

Posted Images

Szukałem na forum i nie znalazłem. Miui 9 już na pokładzie. Wszystko śmiga :)
Wie ktoś jak zrobić przewijana tapetę? Przekopalem ustawienia i nie mogę znaleźć :/

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Note:

Make sure that your device is at least 50-60% charged.
    Need an unlocked bootloader on your device.
    This method only works for Redmi 4X. Do not attempt this on any other phones.

Czy aby wgrać Miflashem oryginalny Global Developer ze strony en.muiu (nie mylić z polskim Xiaomi.eu) muszę faktycznie mieć odblokowany bootloader?

Do tej pory wgrywałem miflashem w trybie EDL romy na zablokowanym Redmi Note 3 bez problemu... W manualu do Redmi 4x tutaj:

http://en.miui.com/thread-621761-1-1.html

tutaj piszą że trzeba mieć "unlocked botloader"....

Edited by Jimmy

eh... faktycznie EDL nie wchodzi. Robi się restart :( Właśnie czytam, że zablokowali EDL w nowszych sprzętach. Jak zwykle nowe jest wrogiem dobrego!

Zainstalowałem Global Developer przez plik do OTA...

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych jednak nic to nie pomogło. Tel. dalej wyłącza się w godzinach, które ustawiłem za pierwszym razem. Nie wiem już co mam z tym zrobić. Może to jest zapisane w kopii zapasowej i ponownie później jest wgrywane  przy  przywracaniu z kopi?

Edited by stomek01
4 godziny temu, lward napisał:

Działa wam Android Pay? Bo mi od początku posiadania telefonu nie działa, zarówno na tej najnowszej 8.5.1.0

48 minut temu, piotrino napisał:

Mam ten ROM Android Pay działa OK u mnie bez żadnych problemów

Jak może działać wam Android Pay, jeśli ten telefon nie ma NFC? :D

13 godzin temu, piotrino napisał:

Mam ten ROM Android Pay działa OK u mnie bez żadnych problemów

Bo u mnie nie da się zapłacić. Tzn dochodzę do momentu, aż mam przyłożyć palec, co uczyniam, a ekran staje się czarny i kręci się kolorowe coś od Googla

1 godzinę temu, kamillm napisał:

. Świeży update global rom do android 7, testuj powiesz nam co nowego wnosi

W swoim redmi 4x 2/16 zrobiłem tą aktualizacje do 7.1.2 androida telefon znacznie przyśpieszył (apki) szybciej się odpalają a tak to większych zmian niema.

Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen, dlaczego z OTA zniknęła mi wersja 8.5.4.0? Przed wyjściem z domu pojawiło mi się powiadomienie, że mam dostępną aktualizację, ale musiałem ją odłożyć. Wróciłem do domu, wchodzę w aktualizację i nic nie ma, wybrałem szukaj aktualizacji i wyświetla mi brak dostępnych aktualizacji.

Jaka szansa? Z tego co przejrzałem forum angielskie, to wiele osób ma taki problem. Niektórym nawet aktualizacja nie ściąga się do końca, tylko wyskakuje błąd. Wychodzi na to, że coś schrzanili i chyba wycofali aktualizację. Ciężko o inne wyjaśnienie.

Hm. Czytam ten wątek i zastanawiam się jak to jest z tymi aktualizacjami. Jedni dostają inni nie.

Ja nadal mam MIUI 8.5.2.0(MAMMIED) a ponoć było już coś nowszego ale o niższym numerku.

Teraz czytam o 8.5.4.0 znowu dla wybranych. A ja nadal widzę u siebie Brak dostępnych aktualizacji.

Od czego to zależy kto dostaje a kto nie?

Radziłbym wszystkim spokojnie czekać na aktualizację, bo zaraz zaśmiecimy wątek pytaniami "a kiedy ja dostanę update?", czekajcie cierpliwie na pewno do każdego prędzej czy później trafi aktualizacja ;)

Ja mam właśnie wersję B20 i coś mi się wydaje, że po prostu wycofali aktualizację, bo wersje na rynek chiński dostały. Podobnie piszą na zagranicznych forach. Też niektórzy z wersją B20 dostali możliwość aktualizacji tak jak ja, a potem ona zniknęła, albo po ściągnięciu wyskoczył błąd i się nie zainstalowała.

Dnia 26.10.2017 o 23:16, inhosik napisał:

Kumpel ma 4x bez LTE 800 i dostał kilka tygodni temu aktualizacje do Androida 7. Ja kupiłem kilka dni temu wersje z LTE B20 ze sklepu Proline i nadal mam Androida 6, nie ma aktualizacji. Czemu?

Zainstaluj sobie sam pobierz plik i po sprawie 

1 godzinę temu, kuczka76 napisał:

Zainstaluj sobie sam pobierz plik i po sprawie 

Niektórzy wolę czekać, aż im coś z nieba samo spadnie niż ruszyć tyłek samemu i wykonać parę kliknięć :-)