Jump to content

Shaq

Użytkownicy
 • Posts

  133
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shaq

 1. @ash1970 w jakim sensie dane nie działają? Chodzi o internet po LTE? U mnie działa. @marion695 są nowe gesty nawigacji, możliwość customizacji kolorami paska i dymki czatów.
 2. Poszło OTA. Wszystko ok, choć odblokowanie twarzą chyba usunęli. Ktoś się jednak skarżył, że uceglilo mu sprzęt, więc albo miał pecha albo to loteria.
 3. Maleńka paczuszka aktualizacji z 1 września właśnie wpadła na Mi A2 Lite
 4. Skromne 70 mb majowej aktualizacji zainstalowane.
 5. Lepiej późno niż wcale Wjechały poprawki z kwietnia.
 6. Dobry. Po zainstalowaniu lutowych poprawek, zauważam przyspieszony spadek baterii. Czy ktoś z Was zaobserwował może w swoich urządzeniach podobny efekt? Edit: chyba coś jest na rzeczy, bo aktualizacja jest wycofana.
 7. Już mam dość tego PIE. Nieustanny problem z dźwiękami. Gubi dzwonki na okrągło.
 8. Rzeczywiście jakość połączeń mocno na minus. Brak szybkiego dostępu do alarmu. Suwak głośności mniej wygodny. Osobiście cała ta aktualizacja do Pie mnie mocno zawiodła. Google się cofa w rozwoju moim zdaniem. Edyta: W sumie nie wiedziałem, że wystarczy pasek powiadomień na dół i tapnać w godzinę. Następuje przekierowanie do alarmu.
 9. Czołgiem. Android Pie zainstalowany. Poprawki bezpieczeństwa z 5 listopada. Jest radio. I niestety brzydko. Oczywiście moja subiektywna ocena.
 10. Dobry. Co do 9.6.2.0, to: -nadal nie działa wibra przy mailach przychodzących w Gmail, -ikony się troszkę zmieniły. Edit: Nie wiem jak u Was, ale u mnie, w opcjach deweloperskich nie ma już opcji możliwości zarządzania pamięcią. Wcześniej było do wyboru: umiarkowane, podstawowe itd.
 11. Nie trzeba. To będziesz wiedzieć jak zainstalujesz...
 12. Jeśli ktoś ma ochotę, to w opisie tego filmu jest link do MIUI 9.6.2.0. Da się wreszcie wyłączyć asystenta
 13. Z innej beczki, w Redmi 3s na Romie Global 9.6.1.0 można już wyłączyć Asystenta czyli app vault.
 14. Redmi 3s właśnie otrzymał MIUI 9.6.1.0 na Androidzie 6 ale ze split screen.
 15. @Pijo jesteś już może po instalacji? Jakieś wnioski/uwagi co do tego romu?
 16. Gdzieś pisało, że to terminy dla wersji China a nie Global, ale nie mam pewności że ktoś czegoś nie pokręcił. Natomiast MIUI 10 Global Beta ROM will be released to beta testers gradually starting from Mid June, and the supported devices are as follows: Mi MIX 2, Mi 6, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5, Mi 4, Mi 3, Mi Note 2, Mi Max 2, Mi Max, Redmi Note 5 India, Redmi Note 5 Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 5A Prime, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 4X, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 3S, Redmi Y2, Redmi Y1 Lite, Redmi Y1
 17. @piotrino gratuluję. Przywracałeś ustawienia fabryczne po instalacji?
 18. @meccaryn Bo w 9.5.4.0 rzeczywiście coś sknocili. Na początku wydawał się super jeśli chodzi o baterię ale teraz topnieje w oczach...
 19. Dobry. Ja natomiast pragnę "odszczekać" wcześniejszą opinię na temat poprawy baterii. Rzeczywiście była super przez jakieś dwa, trzy cykle ładowania. Aktualnie od kilku dni leci i to zdecydowanie szybciej niż wcześniej. Fakt, że nie robiłem formata po instalacji 9.5.4.0.
×
×
 • Create New...