Jump to content

pawelll

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pawelll

 1. Dla tych którzy nie wierzą że da się zajechać baterię w jeden dzień. SOT 2h
 2. Niestety nadal nie działa (nie ma nawet opcji włączenia) słownik T9 w dialerze.
 3. Jak pisałem kiedyś u mnie przestało działać. A ostatnio znowu zaczęło.
 4. No cóż. Miałeś swoją szansę ale jej nie wykorzystałeś.
 5. pawelll

  Mi Band 2

  Można wyświetlać godzinę i minuty w dwóch rzędach (jedno pod drugim), można standardowe cyfry wyświetlić bardziej czytelną czcionką, mozna wyświetlić godzinę w układzie "pionowym" (w niektórych opaskach tak jest). Możliwości jest sporo. Poza tym pytałem czy znacie aplikację która to umożliwia a nie czy to ma sens.
 6. pawelll

  Mi Band 2

  A czy któraś aplikacja umożliwia zmianę cyfr (w szczególności powiększenie) wyświetlanego zegara?
 7. U mnie budzik dzwoni (8.5.1). Powtarzalny, nie włączam żadnych "godzin ciszy" itp. Wydaje się (tez patrząc na inne dźwięki), że problem może byc po stronie samych plików/nazw dźwięków. Coś pozmieniali i niektóre dźwięki zniknęły z systemu. Ja tak miałem z WhatsAppem.
 8. Na "oficjalnym" forum MIUI jest głosowanie z wnioskiem o wprowadzenie ML do MIUI. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=649027&extra=&highlight=mirror%2Blink&page=1 A tej sztuczki nie próbowałem http://en.miui.com/thread-559658-1-1.html
 9. Dziwne. Albo jakiś bug w aplikacji albo w systemie. U mnie tez kiedyś zniknęło.
 10. Potrójny szczęściarz - nie dość, że z żoną (zakładam własną) u teściowej (j.w.) to jeszcze z B20. To się nazywa życie. To żart oczywiście. Myślę, że przykład który podałeś zamyka dyskusję czy B20 jest potrzebny (ale nie pisz tego w wątkach o Mi6 ).
 11. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz. Kolega ma taki a nie inny układ (zasięg) dla poszczególnych pasm, co nie zmienia faktu, że w jakiejś innej lokalizacji B20 może być jedynym dostępnym pasmem LTE. Co do zasady jeśli w jakimś kraju jest używany/planowany jakiś zestaw pasm to powinno się kupowac telefony które ten zestaw obsługują. Ci którzy nie mają B20 (np. Mi6) w sąsiednich wątkach wspierają się i udowadniają sobie, że B20 nie jest im do niczego potrzebne - ale to myślenie magiczne.
 12. Redmi 4X z 8.2 nie odslugiwalo MirrorLinka. Jestem zdziwiony że na Mi3 działało wszędzie piszą, że żaden telefon xiaomi nie ma MirrorLinka.
 13. Jeszcze nie wszyscy 7 dostali A swoją drogą warto zadać pytanie po co? Wolę żeby popracowali nad usunięciem wad w istniejących wersjach niż stale gonili króliczka. Tym bardziej, że i tak jest nie do dogonienia.
 14. Cały dowcip polega na tym, że to 8.5.1 jest póżniejszy
 15. Z 8.5.1 co się naprawiło coś się zepsuło Niestety jest jednak problem z Samsung Gear.- nie mogę się połączyć z Samsung Store (na 8.5.2 działało). Za to powróciła możliwość logowania do iPKO odciskiem palca (zniknęła kilka aktualizacji wcześniej). PS. Forum ma chyba cudowną moc sprawczą- chwilę po napisaniu powyższej skargi Samsung Store zaczął działać
 16. Też mnie denerwuje nieprzemyślana polityka Xiaomi wypuszczania często softów- za to nie przetestowanych. Lepiej dla wszystkich byłoby gdyby aktualizacja była co kilka miesięcy ale sensowna i przetestowana. Finalnie firma na tym mocno traci wizerunkowo. Akurat Twój argument z S4 mini jest zupełnie nie trafiony- to był telefon (sprzętowo) z innych czasów, dzisiejszy telefon dowolnej marki z taką baterią działałby może 12 godzin. Za to sprzętowo (przynajmniej w serii redmi) 4X jest naprawdę bardzo pożądnie (i ładnie) zrobiony. W porównaniu do np. 3S postęp jest wyraźny. Napisałem wcześniej co mnie boli w Xiaomi i dlaczego być może wrócę do Samsunga - bolejąc nad ceną oczywiście. PS. Niestety jest jednak problem z Samsung Gear.- nie mogę się połączyć z Samsung Store (na 8.5.2 działało).
 17. Masz u mnie piwo. Za sposób odblokowania poleceń głosowych.
 18. Co do zużycia baterii i względności wszelkich porównań. Dwa 4X (żony i mój). W obu włączone wszystkie możliwe kanały łączności, w tym samym momencie odłączone od ładowania. Na moim zainstalowane mnóstwo aplikacji, podłącozny zegarek, sprawdzanie 4 kont pocztowych itp. W omawianym czasie 0 rozmów, trochę SMS, u mnie trochę chatu na WhatsApp. Ta sama wersja softu (8.5.1). Ta sama lokalizacja, u mnie dwie karty SIM (obaj operatorzy dość kiepski zasięg) u żony jeden z nich. W czasie 14 godzin u mnie bateria zeszła do poziomu 68% u żony 83%. Tyle.
 19. https://www.fandroid.com.pl/bledy-w-google-play-problemy-z-pobieraniem-i-instalacja-aplikacji-rozwiazanie,12432 A szukałeś?
×
×
 • Create New...