Skocz do zawartości

Mi Band 2


Menntu

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, komuś przestało liczyć kroki, a jednocześnie poprawnie mierzyło sen i tętno? Od wtorku, od kiedy naładowałem tabletkę przestała liczyć jakikolwiek ruch. Wczoraj zrobiłem aktualizację firmware, nie pomogło. Rozłączanie pary, inny telefon też nie.

Co ciekawe zobaczyłem, że Google Fit, pokazuje kroki synchronizowane z MiFit, mimo, że tam wszędzie zera. Hmm mmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi, apka mifit pokazuje 0, a googlefit pokazuje info, że dane z z mifit (ikonka) i są kroki normalnie:

Mfit:https://drive.google.com/file/d/0B1ASe-2TlWPjbldBNnQzbVJ5b2c/view?usp=sharing

Gfit: https://drive.google.com/file/d/0B1ASe-2TlWPjSHZ1Rjgycl9sQVk/view?usp=sharing i https://drive.google.com/file/d/0B1ASe-2TlWPjUWV3VzhveUc4dDQ/view?usp=sharing

EDIT: ciekawostka - postanowiłem podłączyć go do ładowania kolejny raz i ożył :P (chyba zwyczajnie myślał, że cały czas jest pod ładowarką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ustawić własne wibracje dla połączeń przychodzących? Domyślne 2 krótkie mi nie odpowiadają

W Mi Fit nie widzę w ogóle czy da się zmienić. Próbowałem apką Tools & Mi Band ale przy wyborze własnych wibracji nie można wyświetlić ikony i nazwy kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16

Ostatnio zainstalowałam Notify, żeby zobaczyć jakie są tam opcje. Teraz po odinstalowaniu, opaska przestała mierzyć puls ( ani na zegarku ani w aplikacji nie mogę zmierzyć). Co teraz mogę zrobić by opcje wróciły? Zainstalowanie starszej wersji mi fit nie pomaga, wersja firmware opaski to 1.0.1.39

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy exportowal ktoś dane z opaski do pc?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka



A jest taka opcja? Jeżeli tak to chętnie bym to sprawdził

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Xda jest opis więc będę próbował. Na YouTube też jest filmik na ten temat ale w jednym miejscu mi nie wychodzi...
Może ktoś próbował?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

55d73cbdc788d98b66903acfd51d3840.gif

Tak to wygląda po exporcie.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Vergiliusz napisał:

A u mnie coś dziwnego stało się z opaską, przestała mierzyć puls. Wersja MiFita to 2.2.8 ta gdzie były Polskie powiadomienia.

To zainstaluj 2.3, powinno nowe firmware wgrać do opaski i zacznie mierzyć ponownie. Tak wczoraj znajomemu zrobiłem (z apkmirror musiałem bo samo nie znalazło aktualizacji). Ale powiadomienia z ID tylko z angielskim menu. Chyba ze po powrocie do 2.2.8 nadal będą z nowym firmware.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, FromWP napisał:

To zainstaluj 2.3, powinno nowe firmware wgrać do opaski i zacznie mierzyć ponownie. Tak wczoraj znajomemu zrobiłem (z apkmirror musiałem bo samo nie znalazło aktualizacji). Ale powiadomienia z ID tylko z angielskim menu. Chyba ze po powrocie do 2.2.8 nadal będą z nowym firmware.

Zaktualizowałem i już mierzy ale jednak przesiadłem się na Notify&Fitnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingaa16
Po ostatnich aktualizacjach opaska nie mierzy pulsu w Notify&Fitness. Raz się łączy raz rozłącza czasem pomierzy puls kilka sekund i przestaje. Czy ktoś też tak ma?

Ja tak mam, trzeci dzień nie mierzy mi pulsu w żadnej aplikacji po sparowaniu z Notify

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, sondejmarek napisał:

APK Mirror najnowszą wersję MiFit

To jesteś jedbym z nielicznyxh zadowolonych. Ja na tej apce postawiłem już krzyżyk. Oprócz problemów, szata graficzna nie z tej epoki, funkcjonalność podobnie. W sumie interesowało mnie najbardziej przywołanie telefonu opaską, które niby w niej jest, ale działa tylko czasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2017 o 10:16, FromWP napisał:

To zainstaluj 2.3, powinno nowe firmware wgrać do opaski i zacznie mierzyć ponownie. Tak wczoraj znajomemu zrobiłem (z apkmirror musiałem bo samo nie znalazło aktualizacji). Ale powiadomienia z ID tylko z angielskim menu. Chyba ze po powrocie do 2.2.8 nadal będą z nowym firmware.

Wróciłem do MiFit 2.2.8 bo notify zaczął wykazywać się wspomnianymi wcześniej problemami jednak i po zainstalowaniu MiFit nie musiałem nic zmieniać żeby mieć Polskie powiadomienia puls znowu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak biegamy to pokazuje tętno na bieżąco..

Można ustawić aby pokazywał powiadomienia z messengera a jednocześnie wyłączyć te na górnej belce w systemie? Jak wyłącze powiadomienia to nie mam wcale w miband mimo że w mifit zaznaczyłem messenger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie bo aplikacje które mają dostęp do powiadomień robią to przez nasłuchiwanie powiadomień na tej belce właśnie. Jak wyłączysz powiadomienia z messengera to nie będzie eventów wysyłanych do NotificationListenera i mifit ich nie otrzyma

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...