Jump to content

qwerty

Użytkownicy
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

qwerty's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Czy da się w tym telefonie ustawić narastający dźwięk dzwonienia i wibracje w trybie nie przeszkadzać?
 2. Czy orientujecie się czy pokrywa głównej szczotki jest taka sama dla pierwszej i drugiej generacji odkurzacza? Na allegro wyglądają identycznie, ale może ktoś wie czy niczym się nie różnią. Chodzi mi o tą pokrywę:
 3. Jaką macie lokalizację konta w Mi Home dla odkurzacza pierwszej generacji? Ja mam wybrane Mainland China i mam problem z aktualizowaniem mapy. Czasem muszę czekać po 5min zanim zaktualizuje, czasem wywala błąd i pokazuje mi zbyt wolną przepustowość łącza (co nie jest prawdą bo wszystko inne działa normalnie i mam cały czas te 20-30Mbit). Z kolei wybieram Europę czy USA i tam z kolei nie mam możliwości dodania odkurzacza pierwszej generacji do konta.
 4. Mam wersję Mi Home 5.1.26 i nadal nie mam odkurzania strefowego. Odkurzacz pierwszej generacji. Usuwałem go z Mi Home i nadal nie działa. Jakieś pomysły?
 5. Działa wam opcja codziennych tapet ekranu blokady? Ustawiłem subskrybcje na tematy tapet które mnie interesują, ustawiłem interwał oraz opcje aktualizacji tapety przy użyciu danych mobilnych. I owszem ręcznie mogę przewinąć następne tapety ręcznie po naciśnięciu przycisku w prawym górnym rogu w ekranie blokady ale same się nie zmieniają. Czy ma ktoś jeszcze podobny problem? Kiedyś te standardowe tapety xiaomi zmieniały się same a te automatycznie aktualizowane z neta nie chcą się zmieniać.
 6. qwerty

  Mi Band 2

  Podczas łączenia z opaską N&F prosi o połączenie z MiFitem.
 7. qwerty

  Mi Band 2

  Czy tylko ja mam problem z ciągłym pomiarem pulsu w N&F? Nie mogę po prostu włączyć N&F i cieszyć się pomiarem tylko za każdym razem muszę kombinować z restartowaniem aplikacji, w dodatku za każdym razem N&F wymaga włączenia Mi Fita który czasem zaczyna aktualizować opaskę w związku z czym stały pomiar pulsu często przestaje działać. Po ostatnich aktualizacjach pomiar czasem spada z np. stałych 140 uderzeń serca na 70-80 i nie jest to prawdziwy odczyt ponieważ intensywność jest taka sama. Stałego pomiaru używam do sygnalizowania wibracjami opaski przekroczenia tętna podczas treningu kardio.
 8. qwerty

  Mi Band 2

  Czy działa wam Notify & Fitness po ostatnich aktualizacjach firmware Mi Banda? Niestety u mnie pomiar tętna nie działa.
 9. Ok zmieniłem region androida na Indie i coś wyszukało. Dzięki
 10. Mam w telefonie Miui 8.1.2.0. Gdy szukam aktualizacji to nic nie znajduje. Jak mam nie odblokowany telefon to da się jakoś ręcznie wrzucić nowszą wersję?
 11. Mam obecnie odkurzacz w lokalizacji USA - serwer Singapur. Jak przełączam na USA serwer USA to odkurzacza nie ma na liście. Jak go dodam to cała historia odkurzania przepadnie pozostanie bez zmian?
 12. Czy jeśli mam globala i androida w wersji 6.0.1 to czy kiedyś dostanę od Xiaomi aktualizację do 7? Telefon nie odblokowany (nie da się bez kabla).
 13. qwerty

  Mi Band 2

  Da się jakoś ustawić aby przy stałym pomiarze pulsu przy pomocy N&F wyświetlał się on cały czas na opasce?
×
×
 • Create New...