Jump to content

Vergiliusz

Użytkownicy
 • Content Count

  910
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Vergiliusz

 1. A powiedzcie mi, czy warto bawić się w dokładanie takiej baterii? https://allegro.pl/oferta/dodatkowa-bateria-6900mah-xiaomi-m365-s1-essential-10158328571?reco_id=615ed64e-9876-11eb-9e5e-000af7f5f6b0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951 Nie zależy mi na niczym innym jak zwiększeniu choć trochę dystansu. Prędkość nie interesuje mnie w ogóle więc ten temat można pominąć. Jak się domyślam, patrząc z resztą na cenę, bateria ta nie ma żadnego kontrolera? No i ostatnie najważniejsze pytanie, czy to jest bezpieczne. ( jak ktoś ma pisać jakieś du
 2. To jakby coś ze sterownikiem? Nie spalił się po zjeździe z górki? Jak był ustawiony KERS na jakie odzyskiwanie? A nie ma żadnego błędu?
 3. Nie znam się wcale na bateriach, wiem tylko jakie są sposoby ich zamontowania a tym czasem dostałem pytanie zaawansowane: Zastanawiam się nad dwiema następującymi opcjami. Podpiąc pod Mi Pro 2: dodatkową baterię o większej mocy i pojemności wraz z ritą https://allegro.pl/oferta/zestaw ... -xiaomi-10430571892 wymienić oryginalną baterię na większą bez rity. https://allegro.pl/oferta/zestaw ... 0-4v-2a-10248902354 Pomijając to jak te baterie są zamontowane co polecacie? NAJWAŻNIEJSZE dla mnie jest by wraz z poziomem rozładowania baterii prędkość aż ta
 4. Ale po złożeniu to tak powinno wyglądać, nie ma jeszcze śruby z boku i zacisku jak u mnie na zdjęciu poniżej. Tak jak teraz to wleci wszystko i śruba nic nie da. Tu powinna być jeszcze taka mała śruba wkręcona
 5. Ta śruba trzyma widełki żeby nie wypadły. Jak ją wykręcisz, będzie można wyjąć widelec z ramy. No ale chyba to wiesz skoro zakładałeś sobie amortyzator z ali co widać na zdjęciu chyba że to Esparts.
 6. A czy jest jakaś bezpieczna wersja firmware która nie obcina prędkości a bezpieczna do wgrania by sprawdzić stan baterii o który caly czas chodzi? Znajomy nie odpuszcza niestety
 7. Czyli póki co nie ma co się spinać, że coś jest nie tak. Może to zmieni się po częściowym rozładowaniu i ponownym naładowaniu hulajnogi jeżeli to prawdopodobnie problem programowy.
 8. Znajomy ma problem z Xiami Pro 2 Na naladowanej na full baterii po uruchomieniu pokazuje max 30 km zasiegu zamiast obiecywanych 45km. Podejrzewam wine softu Wgral Gonke, a potem wrocil do oryginalnego - pojemność baterii 12400
 9. To jest fajny patent, ja ograniczyłem się tylko do nacięcia w pokrywie i nałożenia masy kleju na ciepło żeby nic mi się nie dostawało do środka, mam nadzieję że kabel się nie przyszczypnie z czasem i nie przetnie. Wolałem nie piłować ramy a pokrywę w razie czego zawsze wymienię na inną, no i fakt jest taki że dziurę w uszczelce po starym wyprowadzeniu kabla zalałem klejem.
 10. Jeżeli 1s ma tylko 85% baterii to normlane że jedna kreska mruga, u mnie jest tak samo. Pro2 ma większą baterię. Dziwne jest to jednak, że w Pro2 nie mruga przy takim poziomie.
 11. Czy obie były naładowane do końca? Czy tylko uruchomione? Bo jeżeli tylko uruchomione to pewnie na 1s jest jakie 90% baterii, trzeba trochę wyjeździć bo nie ma sensu ładowania jej teraz. W Pro2 bateria w pełni naładowana. Czy może chodzi o to że na 1s po naładowaniu mruga ten jeden pasek?
 12. A jak ten hard reset był robiony? Ewentualnie pozostaje użyć alternatywnych aplikacji jak m365 dashboard jeżeli jest na iOS.
 13. Nie wiem czy nie będzie konieczne wcześniejsze połączenie hulajnogi z danym kontem żeby z niego ją usunąć. Sprawa może wyglądać jak z komponentami eko systemu ale mogę się mylić.
 14. Dobra już wiem, temat można zamknąć. m365 ma 14,5 cm tak tak samo jest w m365 1s a wersja m365 Pro ma 17 cm szerokości podestu.
 15. Możesz spróbować kombinacji chyba że była robiona bo nie wiem co masz na myśli pisząc hard reset hulajnogi.
 16. Witam. Proszę o informację, czy ktoś jest mi w stanie podać wymiary podestów obu hulajnóg? A może są one takie same? Chodzi mi o różnicę lub ich brak ze względu na chęć dokupienia składanego siodełka ale...na naszym rodzimym portalu są siodełka które według sprzedawców pasują do m365 ale nie do Pro. Tu też moje pytanie, czy pomiędzy m365 a m365 essential są różnice w szerokości podestów. m365 ma szerokość 14 cm, podobnie 1s ale jak to jest ze starszymi?
 17. Ale żeby zardzewiała aż tak? Ja rozumiem miejsce styku z klockami, tak jak to było wspomniane, w samochodzie tarcza też zardzewieje jak samochód stoi ale to pokazuje, że albo można nabyć tarczę jakiejś marnej jakości albo typ trzymał ją cały czas na dworze bez czyszczenia w złych warunkach. Ten człowiek ma ceny w EURO czy Dolarach bo jakiś dziwny ten znaczek przy kwotach jakie umieścił na swojej stronie?
 18. Dziękuję, a czy możecie Panowie coś dobrego polecić? Ali wolałbym uniknąć bo już nie jeden opis widziałem jak tarcze rdzewieją. Na Allegro też jest pełno tego i w sumie od sprawdzonych sprzedawców można byłoby brać w ciemno np taki sklep w którym brałem zawieszenie Monorim a jest tym sprzedawcą sklep tazz_pl czy jakoś tak.
 19. To już stary wpis ale odświeżę. Tak łyżki powinny być plastykowe ale przy zdejmowaniu opony z przedniego opona potrzebna woda święcona Ja złamałem 4 łyżki i wszystko co odłamało się wpadło do środka tak więc o poddaniu się nie mogło być mowy. W końcu nerwy wzięły górę i pociąłem przednią oponę szczypcami tak by nie uszkodzić dętki i zeszła. Tył to bajka w porównaniu do przodu.
 20. Witam, czytam i czytam różne fora i portale i nie mogę się doszukać się ważnej dla mnie informacji. Czy przymierzając się do wymiany zacisku na XTECH HB100 muszę wymienić również tarczę? Czy wystarczy tylko adapter do zacisku a tarcza może pozostać fabryczna?
 21. To prawda, nie ma żadnej poprawy, jedyna zmiana to aktualizacja zabezpieczeń na te z maja. Jak żarło baterię tak żre nadal.
 22. Ciekawe kiedy będzie Android 10 chyba jako ostatni ze zaktualizowanych Androidów bo w tym tempie wydawania nowych urządzeń a kończenia wsparcia dla starych to z końcem roku RN7 będzie pewnie EOL. A MIUI i tak będzie napchane błędami z aktualizacji w aktualizacje
 23. NIestety 1.95% zip error jak wcześniej przy wgraniu aktualizacji OTA. Pomogło wgranie aktualizacji całego ROM.
 24. Czy da się wrzucić na MIUI 11.06? Bo wczoraj coś pojawiło się na innym portalu i przy próbie aktualizacji za każdym razem pojawiał mi się błąd pliku zip
 25. Też sprawdziłem, fotki są co najmniej dwa razy mniejsze niż robione w standardowym trybie
×
×
 • Create New...