Jump to content

sondejmarek

Użytkownicy
 • Posts

  400
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sondejmarek

 1. Te krzywizny wyglądają mi na mi band 3 nie MB4 [emoji848] Mój mb4 poniżej
 2. Nadal 20 dni przy ciągle włączonym BT i 30 dni gdy BT tylko w dzień.
 3. Ja jestem zadowolony z tej folii. 10 sztuk za 6 zł. Zużyłem 2 po jednej na każdą opaskę, wcześniej założyłem dostarczoną przez sprzedawcę (taka sama). Na 4 miesiące wystarcza. Nie odłazi lecz apilkacja na screen dość trudna jest bo ciężko odkleić folię. /Dwie dałem szwagrowi.
 4. U mnie nie ma problemu z baterią 20 dni na włączonym Bluetooth non stop a do 30 dochodzi gdy włączam okresowo. Kupione dwie sztuki z Ali jako wersja CN.
 5. No dobra, to teraz powiedzcie mi o co chodzi z tym wyścigiem po cyferki FV Laser dodali w najnowszym?
 6. A Global czy CN macie? Screen z Notify. Żona ma fv 1.0.7.60 z mifita, ja 1.0.6.16 obydwa kupione razem jako CN w tym samym sklepie Ali,
 7. W dwukropku jest ukryta funkcja, połączenie Bluetooth, gdy czerwony to brak.
 8. W pliku w tej wersji modowanej MiFit jest nr Po każdym resecie opaski zmienia się ten numer.
 9. Gdy był zainstalowany mifit były podobne problemy, teraz tylko Notify i czasem się zamuli ale tak że po odebraniu w ciągu sekundy dwóch przestaje wibrować w większości przypadków jest poprawnie odbieranie i odrzucanie działa. Potrzebny ci ten mifit?
 10. Więc wszystko łopatologicznie wytłumaczone na pierwszym poziomie
 11. Język systemu telefonu jest oczywiście polski? Jaki telefon i jaki system?
 12. W Notify jest mała "porada" na ten temat.
 13. W menu opaski jest: więcej/ ustawienia/ ustawienia fabryczne
 14. To bardzo dziwne co piszesz bo ja dostaję powiadomienie na opasce 1-2s wcześniej, niż pojawia się ono na telefonie. Używam aplikacji notify i mam tak od zawsze już w mi bandzie 2. Tak od prawie roku mam s8
 15. 5 tygodni minęło. Zmienił zasady. /5 szt w innej aukcji jest. 35 sek szukania w jego sklepie. US $1.03 51%OFF | 5 sztuk dla Xiao mi mi Band 4 ochraniacz ekranu HD Ultra cienki Anti-Scratch miękkie mi zespół 4 ekrany ochronne Film nie szkło hartowane https://s.click.aliexpress.com/e/6RwBQrjHh / Lub z nadrukiem 30szt US $4.88 51%OFF | 30 sztuk Multicolor mi Band 4 Protector dla Xiao mi mi Band 4 folia ochronna na ekran miękkie Xiao mi mi band 4 Smart akcesoria do bransoletki https://s.click.aliexpress.com/e/81IaQxRd1
 16. Jaka wersja pliku źródłowego? Domniemam że to ma być aplikacja MiFit? Tu? /edit Mam versje MB4 CN /Edit2 Aktualizować wszystkie trzy pozycje, czy tylko jedną?
 17. Ale ten co zacytowałeś to przecież nadal działa!
 18. W N&Fit można ustawić długość kroku
 19. Ogarnęli chyba wcześniej, mam wersję CN Od kilku dni i Notify&fit A moze że się nie znam i to zależy od wersji tarczy.
×
×
 • Create New...