Jump to content

qwerty

Użytkownicy
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by qwerty

 1. Czy da się w tym telefonie ustawić narastający dźwięk dzwonienia i wibracje w trybie nie przeszkadzać?
 2. Czy orientujecie się czy pokrywa głównej szczotki jest taka sama dla pierwszej i drugiej generacji odkurzacza? Na allegro wyglądają identycznie, ale może ktoś wie czy niczym się nie różnią. Chodzi mi o tą pokrywę:
 3. Jaką macie lokalizację konta w Mi Home dla odkurzacza pierwszej generacji? Ja mam wybrane Mainland China i mam problem z aktualizowaniem mapy. Czasem muszę czekać po 5min zanim zaktualizuje, czasem wywala błąd i pokazuje mi zbyt wolną przepustowość łącza (co nie jest prawdą bo wszystko inne działa normalnie i mam cały czas te 20-30Mbit). Z kolei wybieram Europę czy USA i tam z kolei nie mam możliwości dodania odkurzacza pierwszej generacji do konta.
 4. Mam wersję Mi Home 5.1.26 i nadal nie mam odkurzania strefowego. Odkurzacz pierwszej generacji. Usuwałem go z Mi Home i nadal nie działa. Jakieś pomysły?
 5. Działa wam opcja codziennych tapet ekranu blokady? Ustawiłem subskrybcje na tematy tapet które mnie interesują, ustawiłem interwał oraz opcje aktualizacji tapety przy użyciu danych mobilnych. I owszem ręcznie mogę przewinąć następne tapety ręcznie po naciśnięciu przycisku w prawym górnym rogu w ekranie blokady ale same się nie zmieniają. Czy ma ktoś jeszcze podobny problem? Kiedyś te standardowe tapety xiaomi zmieniały się same a te automatycznie aktualizowane z neta nie chcą się zmieniać.
 6. qwerty

  Mi Band 2

  Podczas łączenia z opaską N&F prosi o połączenie z MiFitem.
 7. qwerty

  Mi Band 2

  Czy tylko ja mam problem z ciągłym pomiarem pulsu w N&F? Nie mogę po prostu włączyć N&F i cieszyć się pomiarem tylko za każdym razem muszę kombinować z restartowaniem aplikacji, w dodatku za każdym razem N&F wymaga włączenia Mi Fita który czasem zaczyna aktualizować opaskę w związku z czym stały pomiar pulsu często przestaje działać. Po ostatnich aktualizacjach pomiar czasem spada z np. stałych 140 uderzeń serca na 70-80 i nie jest to prawdziwy odczyt ponieważ intensywność jest taka sama. Stałego pomiaru używam do sygnalizowania wibracjami opaski przekroczenia tętna podczas trening
 8. qwerty

  Mi Band 2

  Czy działa wam Notify & Fitness po ostatnich aktualizacjach firmware Mi Banda? Niestety u mnie pomiar tętna nie działa.
 9. Ok zmieniłem region androida na Indie i coś wyszukało. Dzięki
 10. Mam w telefonie Miui 8.1.2.0. Gdy szukam aktualizacji to nic nie znajduje. Jak mam nie odblokowany telefon to da się jakoś ręcznie wrzucić nowszą wersję?
 11. Mam obecnie odkurzacz w lokalizacji USA - serwer Singapur. Jak przełączam na USA serwer USA to odkurzacza nie ma na liście. Jak go dodam to cała historia odkurzania przepadnie pozostanie bez zmian?
 12. Czy jeśli mam globala i androida w wersji 6.0.1 to czy kiedyś dostanę od Xiaomi aktualizację do 7? Telefon nie odblokowany (nie da się bez kabla).
 13. qwerty

  Mi Band 2

  Da się jakoś ustawić aby przy stałym pomiarze pulsu przy pomocy N&F wyświetlał się on cały czas na opasce?
 14. Ile wasze odkurzacze robią miesięcznie przebiegu? Mój robi około 1000m2 miesięcznie. Filtr pokazuje mi jeszcze 49% ale myślę, że wytrzyma spokojnie rok biorąc pod uwagę jego stan i to, że go czyszczę odkurzaczem po każdym sprzątaniu. Dużego zużycia szczotek nie widzę także daję im rok - półtora spokojnie. Dokładny przebieg to 4598 minut, 4360 m2 w 4 miesiące.
 15. Znalazłem sposób. Na Firefoxie gdy w czasie oglądania youtube wciśnie się Home i zablokuje ekran dźwięk się nie zatrzymuje. Polecam
 16. Mam problem z youtube na Mi 5. Otóż przeinstalowałem przeglądarkę Opera na jakąś nowszą wersję i obecnie aby słyszeć dźwięk z youtube muszę mieć odblokowany ekran. Wcześniej odpalałem jakikolwiek film, blokowałem telefon, ekran gasł a dźwięk z filmu normalnie był odtwarzany. Obecnie ekran musi być cały czas odblokowany inaczej film się zatrzymuje. Gdzie mogę ustawić aby było tak jak wcześniej?
 17. qwerty

  Mi Band 2

  Nie wiem czy było ale w najnowszej aktualizacji N&F naprawili stały pomiar pulsu i znów działa
 18. qwerty

  Mi Band 2

  Wcześniej miałem pomiar co sekundę z wykresem z N&F a piosenki przełączałem Mi Band 2 Func Button. Jedno i drugie działało ok razem ale obecnie N&F nie działa a w drugim programie skończył się okres darmowy.
 19. qwerty

  Mi Band 2

  Czy jest jakaś aplikacja która zapewnia stały pomiar (co sekundę) pulsu + możliwość przełączania piosenek? Używałem N&F i dodatkowej aplikacji ale N&F już nie działa.
 20. qwerty

  Mi Band 2

  Po ostatnich aktualizacjach opaska nie mierzy pulsu w Notify&Fitness. Raz się łączy raz rozłącza czasem pomierzy puls kilka sekund i przestaje. Czy ktoś też tak ma?
 21. Ale nie da się połączyć odkurzacza z routerem Wi-Fi bez telefonu z Androidem ponieważ trzeba się podłączyć bezpośrednio do odkurzacza telefonem.
×
×
 • Create New...