-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Nie zablokuje jak użyjesz opcji flash all, a nie flash all and lock. Global chyba nie ma wersji dev. Jeśli nawet, to powinno się odblokować bez czekania. Tylko następnym razem nie czyść partycji system.
-
Próbiwałeś będąc w fastboot komendy fastboot boot twrp.img oczywiście w folderze z minimaladb&fastboot w którym jest wgrane twrp.img.
-
Dzięki, zadziałało, ale nie z Orange tylko z Tmobile!
-
@gtgt2222 Mam podobnie, to znaczy VoWiFi w Play działa, a VoLTE nie chce. Zgłosiłem problem w Play i oni twierdzą że po ich stronie VoLTE jest włączone. Wysłali jedynie jco ustawić w APN-ach, ale nic to nie zmienia. Dwa, że te wartości domyślnie były poprawne. Mam ponownie zrobić zgłoszenie jakby nie działało i dzisiaj to zrobię. Sądzę że oni coś zmienili, tylko sami nie potrafią tego opanować.
-
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Na razie wszystko w normie. Dosyć szybko się wgrało. Na razie tylko globalny, ty masz EEA dla twojego jeszcze chyba nie ma. -
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Właśnie dostałem przez OTA globala na Androidzie 10. Pobieram, zobaczymy jakie nowe problemy się pojawią. -
RN 8 Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
To powinno być dokładnie to samo co z poziomu recovery. Tylko prawdopodobnie zapyta o hasło do konta Mi zanim uruchomi recovery. -
Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
To wgrałeś i nie udało się zablokować, czy nie wgrałeś. Jak wgrałeś to do zablokowania wystarczy minimal adb&fastboot którego używałeś do wgrania twrp. -
Redmi Note 8 / 8T - ROMy Global (stabilne i dev)
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Bootloader powinno się udać zablokować komendą z telefonem podłączonym w trybie fastboot (z minimal adb&fastboot tool) fastboot oem lock -
W ustawieniach przeglądarki prawdopodobnie.
-
Kłódkę zapobiegającą zamknięciu aplikacji i wywaleniu z pamięci przy czyszczeniu. Na ekranie ostatnich aplikacji przytrzymujesz Amazfit, pojawia się kłódka i klikasz w nią. Taki problem zgłaszało sporo osób na Miui z Androidem 10. Teraz chyba znowu musisz reinstalować.
-
I nie włączałeś oszczędzania baterii (wiem, ustawiłeś bez ograniczeń dla Amazfit)? Kłódkę też założyłeś na Amazfit?
-
Ale zablokowałeś go i dodałeś tekst (nr telefonu do kontaktu) który ma się wyświetlić? Znajomy odzyskał po roku od kradzieży. Niestety nie zgłosił kradzieży, a bez tego policja nie chciała podjąć działań. Zadzwonił do niego klient (który kupił zablokowany telefon w lombardzie) z prośbą o podanie hasła odblokowania. Niestety zdalna lokalizacja nie działała, bo nie dodał żadnego komputera jako zaufanego urządzenia dla lokalizacji.
-
Ja też nie widzę. Zainstaluj może oficjalną aplikację Amazfita od Huami ze sklepu Play, jest od dwóch dni nowa wersja i powinna obsługiwać twoją opaskę, może będzie lepiej. To jest bliźniacza aplikacja z podobną, a teraz chyba większą funkcjonalnością od MiFita. Odinstaluj MiFita, nie rozparowując opaski, a w Amazfit zaloguj się tym samym kontem Mi.
-
Nie wiem, kliknąłem w twój link i działa, znaczy przekierowuje do pobrania Miunlocka bo to narzędzie do odblokowania.
-
Kupiłeś chińską wersję. Czekania nikt nie przyspieszy. Używaj telefonu, a jak minie te168h to odblokujesz i wgrasz rom eu z tego forum.
-
1.Po odblokowaniu brak ikon na pulpicie. 2. Brak OTA.
FromWP odpowiedział(a) na Drayber temat w Problemy techniczne
Ty możesz próbować wgrać inną wersję Systemowego launchera. Miewałem takie problemy na niektórych wersjach, ale na najnowszej wersji alpha nie ma tego problemu. Jedyny problem że pulpity się obracają w zupełnie idiotyczny sposób. -
To oczywiście powinno być zawsze wyłączone. Błąd polega na tym, że nawet z dodaniem MiFita do wyjątków w oszczędzaniu, samo uruchomienie ogólnego oszczędzania potrafi odebrać uprawniania MiFita. Musisz od nowa ponadawać uprawnienia, albo niestety ponownie zainstalować MiFita.
-
A oszczędzania baterii przypadkiem nie włączasz? To najczęściej powoduje problemy i podobno potrafi zabrać nadane uprawnienia dostępu do powiadomień MiFit (z powodu jakiegoś błędu).
-
I na razie raczej nie ruszy. Mi się też nie udało. Ze zrootowanym można by próbować.
-
Tyle że w Play to wystarcza. Włączenie VoWiFi włącza też VoLTE. Jak po raz pierwszy uruchamiałem za pomocą jakiegoś starszego iPhona, to też tylko VoWiFi w nim działało.
-
Przed chwilą przez czat włączyłem. Ma zacząć działać do 24h. Nie było zbędnych pytań o telefon itd. Czyli prawdopodobnie coś im się zresetowało. Już ponownie działa.
-
Możliwe że coś grzebią lokalnie w sieci. W Warszawie na kilku różnych telefonach przestało.
-
Wszystkim w Play wyłączyli. Zobaczymy co będzie dalej. Co chwilę z nimi czatować żeby ponownie włączyli to trochę bez sensu.
-
Mi Band 4 - problem z łączeniem przez bluetooth
FromWP odpowiedział(a) na elkomendante temat w Mi Band 4
Chyba jeszcze nie odkryłeś kłódki, czyli zabezpieczenia danej aplikacji przed wywaleniem z pamięci. Na tym ekranie z ostatnio otwieranych aplikacji przytrzymujesz ją palcem, klikasz w symbol kłódki który się pojawia i już x nie zamyka tej aplikacji. Jest pomijana przy czyszczeniu pamięci ktore tak często robisz. Do prawidłowego działania MiFit to jest niezbędne i chyba opisane w ustawieniach MiFit.
