Jump to content

elkomendante

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About elkomendante

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiepsko, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, nic nie pomogło.
 2. Dzień dobry, Ja mam szybkie pytanie odnośnie MIUI 12. Obecnie posiadam telefon MI 9 , MIUI 11.0.6.0 Global Stabilna. Nie mogę zaktualizować telefonu do wersji 12 ponieważ otrzymuję powiadomienie, ze brak dostępnych aktualizacji. Jak to jest z tymi aktualizacjami i kiedy będę mógł ja zainstalować z poziomu telefonu? pozdrawiam
 3. jak to zrobić? przepraszam za tak może głupie pytanie ale nie znam się na telefonach xiaomi.
 4. Dzień dobry, Mam problem z prawidłowym działaniem opaski mi band 4 z telefonem Xiaomi Mi 9 wersja global, najnowszy dostępny soft. Wcześniej używałem Nokię 8 i takich problemów nie było. Problem jest mianowicie taki, po połączeniu opaski z telefonem, opaska rozłącza się . Tak , że nie dostaję powiadomień o sms i telefonach na opaskę. Muszę nacisnąć ikonkę mifit i wtedy następuje połaczenie. Po pewnym czasie , widzę na opasce znaczek bluetooth , który oznacza że opaska się znowu rozłączyła . Ustawienia Mi fit : 1. jest autostart. 2. oszczędzanie energii na bez ogranicz
 5. elkomendante

  MIUI 7.9.7

  OK, dziękuję za odpowiedź. Bazując na Twoim doświadczeniu czy polecasz/polecacie zmianę global na Miui polska rom? Czy w razie mojego niezadowolenia z wesji miui polska bedę mógł wrócić do wersji global?
 6. elkomendante

  MIUI 7.9.7

  Dzień dobry, Kilka dni temu kupiłem nówkę Redmi note 4 wersja Global LTE 800, telefon na europę, procesor snap. Telefon zaktualizował się do wersji Version: V8.5.4.0.NCFMIED (MIUI8) , w związku z tym mam pytanie. Czym różnią się romy z Waszej strony od romów Global? Jakie są różnice? Przepraszam za takie pytanie ale jeszcze nie potrafię odnaleźć się na tym forum.
 7. siedzę na forum od dnia wczorajszego, nawet jesna osoba z forum próbowała mi pomóc (konwersacja przez GG) i nici. Problemem jest to że MiFlash nie widzi mojego telefonu pod windows 7 oraz pod windows 10 i tutaj jest problem.
 8. MIflash nie działa, telefonu nie widać w windows 10 i 7, problem ze sterownikami USB MTP czy jakoś tak.
 9. Dzień dobry. Jestem właśnie po aktualizacji telefonu przez program MiPCSuite. Wcześniej miałam wersję 7.1 i była po polsku, teraz mam chińczyka. Brak sklepu google play , google itp. Wszystko po Chińsku. Gdzie na Śląsku ktoś przywraca telefon do stanu używalności?
×
×
 • Create New...