Jump to content

Drayber

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

About Drayber

 • Birthday June 4

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

384 profile views

Drayber's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Często aczkolwiek nie zawsze po odblokowaniu telefonu (niezależnie jakim sposobem) na ekranie nie ma ikon (oprócz przycisków nawigacyjnych i ikon na górnej belce) jest tylko czysta tapeta. Metoda na odzyskanie władzy w telefonie jest kliknięcie na przycisk przeglądu uruchomionych aplikacji, a następnie home. Po tym wszystko działa ok aż do kolejnego felernego odblokowania. Telefon oczywiście Mi CC9/ 9 Lite z najnowszym tygodniowym Miuipolska. Problem występuje od kilku (nastu?) aktualizacji. Edytowałem, by nie zaśmiecać forum i opisać problem o którym zapomniałem wcześniej Praktycznie ani razu nie udało mi się zaktualizować telefonu poprzez OTA. Informacja o nowej wersji jest, przycisk "pobierz (x,xx GB") jest, po jego kliknięciu info "generowanie linku" i albo dalej nic albo "wszystkie mirrory są obecnie zajęte, spróbuj później" i nic. Mogę klikać do śmierci, mogę czekać 10 min, 1h, nawet kilka dni i NIC. Ani razu jeszcze to nie zadziałało. Robię coś źle, czy mój egzemplarz (włącznie z problemem 1.) jest wadliwy?
 2. Dziwne nawet bardzo, bo ja żadnego takiego problemu nie mam
 3. Bardzo dziwna sytuacja - jaki system? (global, stable, weekly)
 4. Mam dokładnie taką samą sytuację jak kolega wyżej - najnowsze stable i ŻADNYCH problemów
 5. Co do działu nie wiedziałem gdzie to wrzucić - problem techniczny to to nie jest, bardziej pytanie, stąd ten dział. W takim razie przetestuję i zobaczę, czy może będzie mniej drażniąca. Akurat będzie robione odwrotnie ale domyślam się, że to bez znaczenia Wiem już to zrobiłem (byłem ciekaw tylko, czy jest to "ogarnięte z góry") No właśnie na globalu było L1 - tutaj nie - szkoda, dlatego pytałem Niemniej jednak dzięki pokuszę się o stable w razie czego nic mi nie stoi na przeszkodzie wrzucić weekly EDIT: Jest i wersja stabilna. Instalacja bezproblemowa. Jak na razie mi się podoba, zero błędów na tę chwilę, nie ma L1 (jest L3 ), GPay działa po pkt 1. z Tutoriala. Dzięki!!
 6. Witam jestem szczęśliwym posiadaczem Mi 9 Lite. Zainstalowane mam tygodniowe xiaomi.eu i są z nim pewne problemy (na tyle drobne, że nie umiem opisać na forum, a jednak wkurzają) i nie wiem, czy przesiadka na stable coś poprawi. Generalnie, czym się różnią między sobą te wersje i która z reguły sprawia mniej problemów. Przy zmianie trzeba całkowicie formatować (utrata danych), GPay działa od razu, Widevine L1 jest?
×
×
 • Create New...