Jump to content

marecki

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 9 SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

marecki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Po automatycznej aktualizacji na MIUI 12 (tel. z polskiej dystrybucji) przestały mi przychodzić pewne powiadomienia np. info o nowym filmie na subskrybowanym kanale na YT, albo komentarze na fejsbuku pod moim postem...Wszystko mam pozaznaczane by przychodziło, również w wyżej wymienionych aplikacjach, ale niestety ni chu chu., tego typu rzeczy nie przychodzą w powiadomieniach...Czy i u was jest ten problem?
 2. Dziękuję, wypróbuję. A czy Xiaomi nie powinno zaktualizować samoistnie tegoż? Tylko opcja ręczna wchodzi w grę?
 3. Witajcie, dla sprawdzenia jak będzie bateria trzymać, po raz pierwszy uruchomiłem u siebie funkcję "Ekran zawsze włączony". Ekran świeci, jednakże po chwili wszystko znika, czyli ekran wchodzi w stan uśpienia. W opcjach tej funkcji mam wyłączoną dezaktywację w przypadku słabej baterii, ale i tak zegar na Always On Display po chwili znika. Czyżby znów coś nie tak z oprogramowaniem niesławnego MIUI? Jak to u was działa?
 4. Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi! Teraz przynajmniej wiem na czym stoję.
 5. Otwiera się zakładka "dostosuj". Jest tam opcja *wiadomości*, ale nie ma tam opcji ich wyłączenia. To mówisz, że nie masz tych wiadomości na panelu informacyjnym?
 6. Witajcie, od niedawna pojawiły się wiadomości na panelu informacyjnym, który oczywiście je aktualizuje od razu po połączeniu się z internetem. Znaleźliście gdzieś opcję jak usunąć te wiadomości z panelu? Się mi wydaje, że to chyba lekko laguje mi telefon...
 7. Jak widać, aktualizacja pojawia się o różnym czasie u użytkowników, i w sumie ciekawym co wpływa na taki stan rzeczy. Niektórzy pisali tu praktycznie natychmiast o otrzymaniu aktualizacji, ja musiałem czekać dobre kilka dni. Dodam, że posiadam telefon z oficjalniej, polskiej dystrybucji.
 8. Cześć, czy i u Was nie ma możliwości poziomego pisania sms-ów, notatki i wiadomości poprzez Facebook messenger? Opcję obrotu telefonu mam uruchomioną, telefon obraca się np. podczas oglądania filmów czy zdjęć, ale klawiatura nie chce się zmienić na poziomą Szukałem w opcjach klawiatury, ale nic nie znalazłem...
 9. Do doopy jest ta akualizacja. Nie dość że zlikwidowali mój ulubiony motyw z bardzo oryginalnym, czarnym wygaszaczem, usunęli me ulubione tapety zastępując je innymi, które ni chu chu mi się nie podobają, to jeszcze na dodatek zlikwidowali opcję chowania paska powiadomień przy jakimkolwiek dotknięciu, co było bardzo wygodne. Teraz jak uruchamiam np. Wi-Fi, to muszę jeszcze dodatkowo kliknąć by pasek się schował, wrrrrrrrrrr. A te nowe animacje powiadomień przychodzących przy wyłączonym ekranie wyświetlają się tylko jednorazowo haha, a ja myślałem, że będzie to działać jak dioda powiadomień, i że będzie to cały czas tak świecić lub mrugać. Do kitu z czymś takim. Więc po co mi to, skoro musiałbym akurat patrzeć na zablokowany telefon, by jednorazowo zauważyć te animacje?
 10. Właśnie przypłynęła do mnie ta fala Dzięki za info pkonrad!
 11. Mam Mi 9 SE z oficjalnej, polskiej dystrybucji, i tel nie pokazuje mi żadnej, dostępnej aktualizacji. Połączenie z siecią jest bezproblemowe. To co, jednym się aktualizacja pokazuje, a drugim nie?
 12. Są jakieś apki, które dodają diodę powiadomień. Poszukaj na tym forum, była już dyskusja na ten temat.
 13. Cześć, u mnie Usługi Google są na samym dole jeśli chodzi o zużycie baterii - 0,8%, więc nawet nie jeden procent....
 14. Dziękuję za odpowiedź. A może jest gdzieś w ustawieniach google jest jakaś opcja do odznaczenia?
×
×
 • Create New...