-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Odinstaluj aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu https://miuipolska.pl/fc-launchera-oreo-poradnik/
-
Bez sprawdzenia nie dowiemy się
-
Na Telegramie pojawiła się przed chwilą nowsza stable V4.17.0.1886
-
To stary, nie wspierany program. A co odinstalować napisałem. Aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Ustawienia, programy, ustaw pokazywanie systemowych aplikacji, znajdź Systemowy menedżer pulpitu i odinstaluj aktualizacje.
-
@harrysopot jak była aktualizacja, to trzeba ją odinstalować. Systemowy menedżer pulpitu, odinstaluj aktualizacje.
-
Systemowy menedżer pulpitu wciaż pr...
FromWP odpowiedział(a) na kamilbomba temat w Problemy techniczne
Po prostu odinstalować aktualizacje Systemowego menedżera pulpitu. Niestety zresetują się ustawienia ikon i pulpitów. -
Spróbuj wymusić w ustawieniach sim roaming np. tmobile. Potem wróć do automatycznego wyboru. To zresetuje ustawienia dla twojego konta. Jak masz rzeczywiście to włączone przez Play. Był taki problem i to pomagało.
-
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Nie ma, ale pal sześć ikonę, bo poprawili współpracę z routerami. Miewałem od samego początku problemy z WiFi, a teraz zniknęły. Żony RN7 nadal ma, czyli tu coś poprawili. -
@Alalala nie zaszkodzi jeszcze oszczędzanie baterii bez ograniczeń i kłódka.
-
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
A przywracałeś po wipe coś z jakiejś kopii zapasowej? Może tu leży problem. -
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Tylko wipe z poziomu systemu i tak odbywa się w recovery. Prawdopodobnie przypadek że akurat pomogło z poziomu recovery. -
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
A ja polecam. Kilka rzeczy poprawili i na razie nic nie "laguje". -
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
-
Znikające widżety po kopii utworzeniu zapasowej
FromWP odpowiedział(a) na 7K77 pytanie w HyperOS - korzystanie
Bo lokalna kopia zapasowa odkąd pamiętam żasze coś psuła i nadal psuje. Widżety no najmniejszy problem, bo samo jej wykonanie potrafiło nawet dane niektórych aplikacji, albo logowań kasować. Jedyna to rada nie robić tych kopii zbyt często. -
Jesteś pewny że nic się nie zmienia? Trzeba rozwinąć dolny pasek informacyjny i tam powinno być sterowanie
-
Nie. Wszystko działa płynnie. Spróbuj zainstalować aktualizację Systemowego menedżera pulpitu do najnowszej alphy. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-launcher/miui-launcher-alpha-4-18-0-1825-04302008-release/
-
Nie masz praktycznie zasięgu. Modem pracuje pełną mocą żeby utrzymać síę w sieci.
-
Przy zmianie z EEA na global i odwrotnie na 99% można zablokować. Kilka osób tak zrobiło. Jak z Indonezją nie wiem.
-
Bo prawdopodobnie zły rom pobrałeś. Trzeba znaleźć rom fastboot. Rozpakować najlepiej w katalogu głównym dysku i wskazać w MiFlasz ten katalog. Rom masz np tu: http://bigota.d.miui.com/V11.0.5.0.PFGMIXM/lavender_global_images_V11.0.5.0.PFGMIXM_20200115.0000.00_9.0_global_c45ed905f1.tgz
- 16 odpowiedzi
-
Najlepszą opcją jest pobranie romu fastboot i instalacja MiFlashem w trybie fastboot. Nie będziesz musiał się zastanawiać.
- 16 odpowiedzi
-
Samego systemu nie pobierzesz. Pobierasz całą paczkę romu, wgrywasz do pamięci i instalujesz z poziomu twrp. Co chciałeś wgrać i co pobrałeś? W żadnym z poradników nie ma żeby robić wipe system! To robi się samo w momencie instalacji aktualizacji.
- 16 odpowiedzi
-
Przy odblolowanym bootloader płatności nie działają. Trzeba kombinować. Zyska tylko dialer i wiadomości od Xiaomi, a reszta ograniczenień z powodu odblokowanego bootloadera pozostanie. Głowy nie dam, ale chyba na romie Indonezja można zablokować bl, bez uceglenia telefonu.
-
Jedyny rom wart zainteresowania dla Ciebie to wersja na Indonezję. Będziesz miał dialer i wiadomości z Miui i działające NFC. Global nic nie zmienia względem EEA.
-
Musisz odblokować bootloader żeby wgrywać w trybie fasboot.
-
Ale takiej jeszcze nie ma. Nie masz romu EEA. Masz global.
- 471 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- mi 9t pro
- redmi k20 pro
- (i 5 więcej)
